Тільки для справжніх пані!

До чого сниться: розбити, сонник – розбити уві сні

До чого сниться: розбити, сонник – розбити уві сні

Зміст:

Уві сні не пощастило щось розбити? Всі популярні сонники сходяться в єдиній думці: це дія має масу розшифровок, починаючи від швидкої радості або страшних звісток і закінчуючи втратою ілюзій або гучним скандалом. Щоб зрозуміти, до чого все це сниться, необхідно пригадати, що саме примудрилися грохнути.

За сонником Медеї

До чого сниться, якщо довелося розбити посуд? Сонник впевнений: не варто переживати з-за незначних неприємностей, перемкніть свою увагу на більш вартісні речі. Уві сні не пощастило розбити дзеркало? В житті станеться щось неприємне, причому станеться це в якійсь одній життєвій сфері.

Приснилося, що розбили вікно з боку кімнати? Вам уготована грандіозна удача: поспішіть реалізувати найсміливіші задуми. Довелося бачити, як хтось розбив віконне скло з вулиці? Отримайте важлива звістка, використовувати отриману інформацію з розумом.

За східним жіночого соннику

До чого сниться, якщо трапилося розбити щось із посуду? Сонник впевнений, що це до невдач і лих. Приснилося, що примудрилися розбити власну машину? Ви занадто багато працюєте, забуваючи про себе і існування людей, яким ви дуже потрібні.

Якщо уві сні вплуталися у випадкову бійку і розбили комусь особа, то це означає одне: ви занадто напружені і напружені, агресія і негатив може прорватися назовні і тоді – чекайте справжньої біди.

За збірником сонників

Будь-які скляні предмети символізують небезпеку чи загрозу, бо розбити уві сні їх буквально значить, уникнути небезпеки і відвести біду. Але бачити, що інші розбивають щось — гірше. Сонник обіцяє втрату репутації через ворожих витівок.

Якщо приснилося, що ви лише дивом не розбили щось крихке і цінне, то саме час приділити увагу відносинам. Але постарайтеся проявити делікатність, все і без того дуже складно.

Розбити що-небудь у сні здорового сновидінню можна перед розривом зв’язків або отриманням серйозної душевної травми. Найгірше тлумачення сонник пропонує хворим: наяву настає різке загострення захворювання з можливим летальним результатом.

Розбити посуд в ночі – до чого

Посуд уві сні ототожнюється з домашньою атмосферою в цілому, поточними зв’язками і матеріальним становищем. При тлумаченні необхідно чітко встановити, який саме предмет посуду ви розбили. У будь-якому варіанті постарайтеся стримувати свої емоції і не приймайте поспішних рішень.

До чого сниться, що розбили посуд взагалі? У сні це ознака нетривалого щастя. Одночасно биття посуду попереджає про хворобу. Приснилося, що ви користувалися битим посудом? Підходить період бідності через відсутність роботи. Уві сні спеціально розбили посуд? Чекайте щастя. Якщо це сталося випадково, то наближається складний етап.

Бачити осколки добре – це символ сприятливих змін. А ось трощити усе підряд, включаючи посуд, означає, що через власну дурість ви втратите, що маєте. Якщо в реалі вам зробили якусь пропозицію, а уві сні розбили посуд, то варто від нього відмовитися.

До чого в мріях розбити дзеркало

Якщо приснилося, що ви розбили дзеркало, то готуйтеся до невдач і втрат. Уві сні, так само як і наяву, це дуже поганий знак, що віщує хворобу і навіть смерть близької людини. Як мінімум, станеться щось таке, що буде дуже складно пережити.

Якщо жінці привиділося, що вона розбила дзеркало, то її чекає невдала любов і нещасливе заміжжя. До чого сниться, що ви примудрилися розбити дзеркало вщент? Це ознака розлучення або розлуки. Одночасно образ обіцяє повне позбавлення від заздрісників і ворогів.

Якщо уві сні ви дивилися в дзеркало і розбили його, побачивши там своє відображення, то це означає крайню ступінь невдоволення собою і поточним положенням. Іноді розбите вами дзеркало попереджає про те, що ви зрадите когось.

Що значить: у сні розбити телефон

Перш ніж приступати до тлумачення, слід усвідомити, то телефон у сні є символом спілкування з навколишнім світом, зобов’язань, влади, контролю. Якщо приснилося, що ви розбили телефон, то свідомо бажаєте усунутися від спілкування або уникнути вирішення якоїсь важливої проблеми.

Цей же сюжет вказує на добровільне втеча від зобов’язань або ж повний (не виключено, добровільна відмова від контролю. Розбити телефон буквально означає зруйнувати якісь відносини. До чого сниться якщо під час бурхливого розмови з обранцем, ви розбили телефон, як останній аргумент? Чекайте великих сімейних неприємностей.

До чого в мріях розбити скло

Якщо довелося розбити скло, щоб вибратися з приміщення назовні, то виповниться поточне бажання. Розбили скло уві сні – наяву уникнути великої небезпеки. До чого сниться, якщо скло вийшло розбити навмисне? Необережний крок повністю зруйнує якусь зв’язок. Для хворих це ознака серйозного погіршення стану. Приснилося, що розбили скло? В реальності позбудетеся від ілюзій. Цей же сюжет натякає на грандіозний скандал, який розпочнеться з дріб’язкової сварки.

Сталося розбити машину свою або чужу

Довелося бачити, що ви взяли чужу машину і примудрилися розбити її? Готуйтеся до серйозного розчарування. Особливо це стосується любові.

Розбити свою машину у сні буквально означає, що нова справа обернеться непередбаченими проблемами. Зазначений сюжет попереджає: доля тимчасово від вас відвернулася, постарайтеся не ризикувати і не наробити помилок.

До чого сниться, якщо у незначної аварії ви розбили фару? Постарайтеся змиритися з положенням, створеним наяву. Якщо приснилося, що сильно розбили свою машину, то є ймовірність, що насправді добре заробите і купіть нову.

До чого в ночі розбити голову

Приснилося, як розбили собі голову? Образ застерігає: легковажне ставлення до життя і гонитва за задоволеннями доведе до великої біди. Цей же сюжет натякає на важку, але вкрай прибуткову роботу.

До чого сниться, якщо спіткнулися і падаючи, розбили голову? негайно відмовтеся від своїх намірів. Якщо уві сні ви вдарилися об щось тверде і розтрощили голову, то наближається подія або зміни, для прийняття яких потрібно велику мужність і стійкість.

Розбити уві сні – ще більше конкретних образів

Нижче наведено невеликий список з розшифровками того, що ще можна розбити уві сні і чого чекати після цього наяву.

Якщо в ночі не пощастило розбити собі щось, катаючись на льоду, то насправді відчуєте сильний страх за власне життя. Розбитися на машині означає, що в дорозі вам забезпечена безпека.

Впасти з величезної висоти і розбити собі буквально все — найгірше. Вам уготовано долею життєву кризу з повним набором всіляких бід і проблем, що у свою чергу спонукає на тотальний перегляд минулого життя і поточного світогляду.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться – їсти, сонник – їсти уві сні

Зміст: За сонником Медеї По соннику Міллера За сонником Д. Лоффа За символічним соннику За повного соннику Нової ери За сонником від А до Я До чого сниться – їсти…

До чого сниться крем, сонник – крем уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником від А до Я До чого сниться косметичний крем для обличчя, рук, тіла Приснився крем взуттєвий, для взуття Що означає уві сні крем кондитерський,…

До чого сниться куртка, сонник – куртка уві сні

Зміст: За сонником від А до Я За сонником XXI століття По соннику Міллера По жіночому соннику До чого сниться куртка чоловіча, жіноча, дитяча Що означає в ночі куртка шкіряна…