Тільки для справжніх пані!

До чого сниться рояль? Сонник — рояль у сні

До чого сниться рояль? Сонник - рояль у сні

Зміст:

Рояль у сні дуже цікавий образ, який розповідає про майбутні події і характеризує самого сновидца. Сонники допоможуть зрозуміти, до чого традиційно він сниться.

До чого сниться рояль по соннику Міллера

Коли людина бачить уві сні, як хтось сторонній грає на роялі, значить, скоро чекає розлука з близькою людиною. Віртуозно грати на роялі самому, при повній відсутності таких навичок наяву, означає, що сновидець хоче привернути чиюсь увагу. Засмучений рояль – задуманому не судилося збутися.

Рояль – тлумачення по соннику Ванги

Пригрезившийся рояль є передвісником майбутнього веселощів. Грати на роялі уві сні самому – до швидкого візиту колишніх товаришів по службі або старих друзів. Незграбна гра на старому роялі – планам не судилося збутися. Купувати рояль, значить, здійснювати тільки розсудливі вчинки, за які не доведеться просити вибачення.

Рояль по соннику Фрейда

Якщо сновидець захоплено грає на роялі, то скоро йому належить зайнятися любов’ю в незвичному місці. Причинами, що спонукали до такого сміливого кроку, стануть зовнішні подразники. Це може бути поведінка, запах, тембр голосу об’єкта жадання або просто інтимна обстановка, настроює на сексуальний лад.

До чого сниться рояль – сучасний сонник

Танець на роялі – ознака поганого виховання і невігластва сплячого. Гра на роялі – наявність прихованого таланту, який потрібно в собі виявити і явити світу. Грати уві сні на роялі з рук геть погано – потерпіти фіаско в ліжку.

Рояль у сні – Французький сонник

Дуже старий рояль завжди сниться до отримання спадщини або виграшу в лотерею. Коли сплячий грає на роялі, але клавіші дуже тугі або западають, то такий сон обіцяє досягнення поставленої мети, але щоб її досягти, доведеться неабияк потрудитися. Слухати, як хтось грає на роялі, значить, стати учасником якихось подій. Засмучений рояль сниться тільки хронічним невдахам.

За Езотеричного соннику

Якщо людина уві сні чує, як хтось грає на роялі або сам виконує невигадливу мелодію, то це говорить про те, що він занадто багато уваги приділяє своєму внутрішньому світу. Турбота про душу – це добре, але слід пам’ятати про те, що вона живе в тілі, яке теж потребує догляду. Просто побачити уві сні рояль – необхідність прийняття відповідального рішення.

Різні тлумачення сновидіння з роялемДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Барабан уві сні

Зміст: Барабан по соннику Міллера До чого сниться барабан по соннику Фрейда Барабан уві сні по Вангу Барабан — сонник Лоффа До чого приснився барабан по соннику Мандрівника Барабан –…

До чого сниться королева? Сонник — королева уві сні

Зміст: До чого сниться королева по соннику Міллера Сниться королева: тлумачення по Фрейду Що значить: сниться королева по соннику Ванги До чого сниться королева по соннику апостола Симона Кананіта До…

До чого сниться король? Сонник — король уві сні

Зміст: До чого сниться король по соннику Міллера Побачити короля уві сні – тлумачення по Фрейду Що значить, приснився король. Сонник Ванги До чого сниться король Сучасному соннику До чого…