Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ромашка? Сонник — ромашки уві сні

До чого сниться ромашка? Сонник - ромашки уві сні

Зміст:

Всім добре знайоме ворожіння на пелюстках ромашки «Любить, не любить». Ритуал проводився на цій квітці неспроста. Рослина вважається символом любові, тому інтерпретація сну до чого сняться ромашки, проводиться на підставі взаємин між чоловіком і жінкою.

До чого сниться ромашка уві сні – 21 століття сонник

Такий сон передвіщає, що скоро у вашій родині настане розуміння і довіру, якщо до цього у відносинах між вами і вашою половинкою були деякі розбіжності, то все налагодиться, і ви забудете про ці перешкоди. Чоловікові, якому приснився цей квітка, варто уникати конфліктів з начальством.

До чого сняться ромашки по соннику Цвєткова?

Таке сновидіння не віщує нічого доброго. У найближчі місяці вам доведеться долати перешкоди, що з’являються у вас на шляху. Поставлених цілей буде дуже важко досягти.

Що означає ромашка уві сні по Езотеричного соннику?

Ромашки – провісники нового захоплення. Роман буде скороминущим, а розставання – не болючим.

До чого сняться ромашки – Малий Веселов сонник

Якщо сон приснився дівчині, то це говорить про наближення хвороби. Подібне сновидіння застерігає чоловіка від необдуманих вчинків. Якщо квітка побачив дитина – значить, у нього є питання, які він не може зрозуміти.

До чого сниться ромашка?

Лікарі вважають, що у снах відбивається те, що відбувається з людиною днем. Так нехай в день з вами трапляються тільки приємні події, щоб потім ще раз ви мали можливість насолодитися пережитим щастям.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бузок? Сонник — бузок уві сні

Зміст: До чого сниться бузок – сонник Міллера Бузок у сні – сонник Ванги Що означає, якщо приснилася сирень по соннику Фрейда До чого сниться сирень по соннику Піфагора До…

До чого сниться лілія? Сонник — лілії уві сні

Зміст: Лілія уві сні по соннику Міллера Езотеричний сонник до чого сниться лілія Що означає, якщо приснилася лілія — Англійський сонник До чого сниться лілія – Сучасний сонник Що означає…

До чого сниться кактус? Сонник — кактус уві сні

Зміст: До чого сниться кактус — сонник Міллера Кактус у сні — тлумачення по соннику Ванги Що значить по соннику Фрейда, якщо приснився кактус Книга снів Юрія Лонго — до…