Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ріпчаста цибуля? Сонник — ріпчаста цибуля уві сні

До чого сниться ріпчаста цибуля? Сонник - ріпчаста цибуля уві сні

Зміст:

У кожного сну є свій сенс. Наприклад, вам приснився ріпчасту цибулю. До чого б це? Традиційно вважається, що будь-цибуля зазвичай сниться до сліз. Практично більшість сонників побачений цибулю вважає поганою ознакою, хоча часто все залежить від того, в якій якості цибулю приснився. Давайте дізнаємося докладніше, до чого сниться ріпчаста цибуля і як тлумачать таке сновидіння різні сонники.

Тлумачення по сонникам

Ріпчасту цибулю сонник Ванги сниться до переломного моменту, події в житті.

До чого сниться ріпчаста цибуля — сонник Міллера? Ріпчасту цибулю сниться до швидкої злобі та в заздрощах, які ви відчуєте на собі. Залучать ж їх ваші успіхи.

Трактування ріпчастої цибулі сонником Лінна: якщо вам приснився ріпчаста цибуля – швидше за все слід чекати страждань, нещасть.

Дитячий сонник до чого приснився ріпчаста цибуля? Він обіцяє тому, хто його побачив уві сні сильний розлад в найближчому майбутньому.

Цибуля ріпчаста у тлумаченні Жіночим сонником має відразу кілька варіантів. Багато цибулі – чужі заздрість і злість, різати цибулю і плакати уві сні – суперники у справах завдадуть вам поразки, є його готувати – ваша перемога або прибуток у справах.

До чого сниться ріпчаста цибуля — сонник Задеки? Як і більшість сонників, вважає, що побачений ріпчасту цибулю принесе вам можливі неприємності.

Сонник дворянки Гришина — ріпчаста цибуля уві сні передвіщає неприємну і несподівану зустріч, чищення цибулі – до обману, вживання цибулі в їжу – неприємності на роботі.

Езотеричний сонник що значить побачити ріпчасту цибулю уві сні? Практично один сонник, який трактує позитивно побачений ріпчасту цибулю. Саме ріпчасту цибулю тут передбачається як вісник задоволення, радості в майбутньому.

Цибуля ріпчаста у сонник Цвєткова означає наступне. Якщо уві сні ви займаєтеся очищенням ріпчастої цибулі – то чекайте успіху в якому-небудь важкій справі, якою ви займаєтеся чи будете займатися.

До чого сниться ріпчаста цибуля — Фен-шуй сонник? Уві сні ви їсте ріпчаста цибуля – вас чекають успіх, успіх і благополуччя. Готуєте його – чекайте хвороб кого-небудь з вашої родини. Якщо ж ви продаєте цибуля – вас чекає процвітання.

Інші розшифровки

Як бачимо, більшість сонників не сильно люблять цибулини ріпчастої цибулі. Крім цих основних тлумачень, існує безліч інших. Наведемо найбільш поширені.

У багатьох снах велике значення мають фон сну, різні дрібниці і дії. Існує думка, що ріпчаста цибуля уві сні сигналізує про нестачу вітамінів та поживних речовин в організмі – мовляв, не забувай про мене, з’їж мене, інакше захворієш.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться злива? Сонник — слива приснилася уві сні

Зміст: До чого сниться злива — сімейний сонник Слива — сонник здоров’я Дворянський сонник Н. Гришина — приснилася зливу Зливу уві сні — сонник від А до Я До чого…

До чого сниться диня? Сонник — диня уві сні

Зміст: До чого сниться диня по соннику Міллера Диня уві сні по Фрейду До чого сниться диня – сонник Хассе Якщо приснилася диня – сонник Лонго До чого сниться диня…

До чого сниться огірок? Сонник — огірок або огірки уві сні

Зміст: До чого сниться огірок — сонник Міллера Огірок — сонник Фрейда Огірок приснився уві сні — сонник мусульман (ісламський) До чого сниться огірок — сонник для закоханих До чого…