Тільки для справжніх пані!

До чого сниться річка? Сонник — річка у сні

До чого сниться річка? Сонник - річка у сні

Зміст:

Уві сні річка символізує саме життя сновидця. За особливостями водойми і нюансам сновидного сюжету можна судити про те, що відбувається в поточний момент і що може статися в майбутньому. Сонники описані найбільш часті випадки.

До чого сниться річка по соннику Міллера?

Річка, води якої спокійні, передрікає благоденство в справах, час радості. Цей спосіб передбачає також отримання нових можливостей, які дозволять поліпшити ваше загальне матеріальне становище. Якщо ви зумієте ними скористатися, то успіх і добробут вас не залишать, а, навпаки, збільшаться.

Води річки мутні і неспокійні? Це передбачає низку суперечностей, непорозумінь і сварок з оточуючими.

Коли перед вами на дорозі раптово з’явилася річка, то слід побоюватися неприємностей у професійній діяльності. До того ж це попередження про те, що ви з необережності зможете здійснити якесь необдумана дія, що межує з зухвалістю, і воно може повністю зруйнувати вашу репутацію в очах начальства і колег.

Плисти по воді чистого річкового потоку і опинитися на дні в компанії утоплеників попереджає вас про те, що радість і фортуна до вас не скоро завітають. Побачити пересохле річкове русло уві сні – чекайте смутку.

Річка уві сні – сонник Фрейда

Образ повноводною і неосяжного річкового простору символізує те, що ви схильні найчастіше фантазувати на сексуальні теми, але боїтеся зізнатися в своїх бажаннях партнеру. Мрієте про заняття сексом в незвичайних ситуаціях і декораціях, але боїтеся їх реального втілення наяву.

Плавати у водах спокійної річки означає, що ви самозабутньо віддалися почуття закоханості. Забуті вами і всі справи і турботи, яким все ж необхідно приділити хоча б трохи часу. Сон нагадує про те, що на життя треба дивитися більш розсудливо.

Що значить приснилася річка – сонник Ванги

Впасти в річку і напитися її води – зовсім не поганий знак. Це говорить про те, що незабаром ваша кар’єра піде в гору, покращиться загальне матеріальне становище.

Занурюватися в річкову воду, не знімаючи одягу, — ваші домочадці і ви самі не будете знати ні в чому потреби. Боротися з річковим потоком і виплисти до берега, вибратися на сушу – означає, що не дивлячись на деякі перешкоди, ви незабаром розбагатієте.

Приснилася уві сні річка — що значить по соннику Нострадамуса

Вмиватися річковою водою – чекайте важких втрат. Перепливти річку вшир – означає, що вам слід приготуватися до проблем в реальному світі. Вийти з річки на суходіл – до приємних новин.

Побачити, як будують греблю, необхідно підготуватися до певним випробуванням. Намагалися виловити черепаху з річкової води – до смутку, зловити змію в товщі води – до фінансового благополуччя, виловити рибу – дізнатися смак перемоги в любовних справах.

До чого сниться річка — по соннику Лонго

Бачити уві сні чисту річкову гладь означає, що ваше життя і її налагодженість вас цілком задовольняє, і більшого ви не бажаєте.

Споглядати каламутну воду в річці – до нерозуміння і до сварок, сутичок з оточуючими. Впасти у води річки – в діловій сфері відкриються нові можливості.

Тлумачення сну «річка» по соннику Лоффа

У сновидінні, де ви вмиваєтеся водами з річки, міститься послання про те, що незабаром доведеться вирішувати розплутувати клубок з безлічі проблем, які не потерплять зволікання. Їх рішення забере чимало сил.

Згадайте, якою була вода: якщо прозорою, то ви зможете вирішити всі турботи без втрат, і доля вам знову посміхнеться; коли в річці каламутні води, то будьте готові пережити суворі часи. Вмиватися у водах вируючої гірської річки віщує швидку застуду.

До чого сниться річка — по соннику Цвєткова

Ви побачили себе, спостерігає з берега за течією річкового потоку? Чекайте далекого і невідкладного подорожі.

Плисти по ній – до прибутку в бізнесі, підвищення заробітної плати, можливість виграшу, будь сприятливому події в матеріальній сфері.

Перейти річку вбрід або йти по водах річки – доля готує вам ряд перешкод, домогтися намічених цілей вийде ще не скоро.

Річка уві сні — по соннику міс Хассе

У сновидінні присутній річка, в якій тече прозора і чиста вода – чекайте в найближчому майбутньому чимало радощів.

Скупатися у кришталево чистій річковій воді — повернути добробут і багатство. Впасти в таку річку означає, що ви отримаєте якусь важливу звістку.

До чого сниться річка — по соннику Менегетті

Річка — символічний образ. Вона – це дорога людського життя.

Якщо уві сні річка з прозорими водами тече до моря, то сновидець успішно реалізує свої життєві цілі, особливо тоді, коли людина сприймає уві сні себе як річку або знаходиться в ній в той момент, коли вона зливається з морською течією.

Якщо уві сні ви пливете за вниз течією річкового потоку, то це – сигнал того, що в реальному житті він починає втрачати енергію і життєву силу, здоров’я і успіх. Плисти вгору за течією – все, що ви хочете отримати від долі, зажадає від вас чимало зусиль. Уві сні бажати перетнути річку, щоб дізнатися, що є на тій стороні, означає, що ви прагнете до знань.

Що означає, якщо приснилася річка уві сні — по соннику Гришиній

Дивитися на річку у сні означає, що доведеться починати щось нове в своєму житті. Купати кого-то в річкових водах – доведеться керувати чиїмись діями, відповідати за когось, стати його наставником.

Прати білизну або полоскати його в річці говорить про те, що ви самі керуєте своїм життям і часом. Пити з річки або черпати з неї воду – вас чекає нова сходинка на шляху до мудрості і майстерності.

До чого сниться річка — за персидським соннику Тафлиси

Річку бачити уві сні означає, що в найближчому майбутньому вас чекає зустріч з важливою людиною, який володіє значною владою і може вплинути на ваше життя. Пити воду прямо з річки – до добробуту, яке ви отримаєте від впливових осіб міста або країни.

Якщо вода здалася солонуватою, то вас можуть втягнути в протиправні, злочинні дії. Наловити багато риби – благополуччя і достаток в сім’ї.

Річка за мусульманським соннику

Бачити себе пливуть по річці в човні означає, що ви повністю занурилися в якусь важливу справу. Перебувати в човні, що пливе по річці, так само означає, що доля до вас милостива і позбавить вас від негараздів і потрясінь.

До чого приснилася річка – по соннику XXI століття

Образ річки і оброненной в неї якоїсь речі, яка досягла дна, означає, що вже близький той день, коли ви зумієте вигідно вкласти гроші або придбати щось за вигідною вартості.

Якщо ви бачите річку, по якій пливе багато сміття, трісок і навіть колод, то вам належить заново відбудовувати все у своїй долі – від особистих відносин до кар’єри і репутації.

До чого сниться чиста, прозора, красива річка?

Річковий потік з чистою і прозорою водою – одне з кращих сновидінь, воно дуже сприятливо для сплячого. Образ такої річки – символ добрих звісток, спілкування з приємними людьми, можливість отримання слушної поради, отримання розради.

До чого сниться брудна, каламутна річка?

Якщо вода річки уві сні – брудна й каламутна, то чекайте в життя періоду труднощів. Такі води віщують сновидінню, що його чекає непорозуміння в середовищі колег і близького оточення.

Навіть якщо вода в річці спокійна, то це нічого не змінює: неприємностей не уникнути.

До чого сниться купатися, плавати в річці? Сонник — плисти по річці, перепливати річку.

Плавання в річці означає, що у вашому житті настав час щось змінити — то, на що ви так довго закривали очі, і до змін повинні прагнути саме ви самі.

Але плавати в річці говорить про те, що вас чекає чимало вигод, а значить, змін у долі боятися не потрібно.

До чого сниться течія річки?

Протягом вод у річці бурхливий? Тоді чекайте швидких розбіжностей і зіткнень з оточуючими, яких буде можна, але важко уникнути. Для того, щоб зробити це, від вас буде потрібно чимало сил і терпіння.

Повільне протягом говорить про те, що ви живете налагодженої, але одноманітним життям, і вас починає долати нудьга. Змініть у собі чи навколо хоч щось.

До чого сниться міст через річку? Сонник — переходити річку.

Бачення моста у сні попереджає сплячого про зміни в долі, але боятися їх не потрібно, тому що вас чекає підтримка близьких.

Міст через річку – це символ невпевнених відносин з оточенням, так як воно малознакомо з вашим внутрішнім світом. Перейти річку уві сні означає, що ви готові почати новий етап у своєму житті, та зміни в ній скоро відбудуться.

Якщо ви переходите річку по мосту, то у вашому внутрішньому світі відбувається боротьба з розчаруваннями і невдачами, щоб почати нове життя. У будь-якому випадку образ мосту – це дуже яскравий образ трансформації та змін у долі, часом навіть несподіваних, але сприятливих для вас.

Швидка, бурхлива річка — до чого сниться?

Бачити потік швидкої і бурхливої річки, що тече в горах, означає, що вас чекає чимало корінних змін у житті, які не обійдуться без клопоту, але з ними ви неодмінно впораєтеся.

Якщо уві сні ви бачите, як тонете в річці з бурхливим перебігом, але випливаете на берег — знайте, вам не страшні ніякі перешкоди на шляху до вашої мети, ви подолаєте всі перепони на шляху до неї.

До чого сниться річкаДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ковбаса? Сонник — ковбаса у сні

Зміст: До чого сниться ковбаса по соннику Міллера Ковбаса уві сні по соннику Фрейда Що означає, якщо приснилася ковбаса по соннику Ванги До чого сниться ковбаса по соннику Цвєткова Бачити…

До чого сниться сир? Що означає, якщо вам приснився сир?

Зміст: До чого сниться сир по соннику Міллера Що означає Сир по соннику Фрейда Що значить приснився сир сонник Ванги До чого сниться сир по книзі сновидінь Езопа До чого…

До чого сниться чай? Сонник чай у сні

Зміст: До чого сниться чай по соннику Міллера Чай у сні – сонник Фрейда Що значить, приснився чай – сонник Ванги До чого сниться чай в езотеричному соннику До чого…