Тільки для справжніх пані!

До чого сниться риба жінці? Риба уві сні

До чого сниться риба жінці? Риба уві сні

Зміст:

Практично кожна жінка по своїй натурі забобонна, навіть якщо і не визнає цього. Вона вірить у все загадкове, таємниче, містичне. Наприклад, віщим снам. Адже це так просто – дізнатися майбутнє, згадавши, що приснилося вночі.

Одним з найбільш частих снів, описаних сонники, це сон з рибою. І його тлумачення має свої особливості, якщо такий сон бачить жінка. Так до чого сниться риба жінці?

Риба у сні — добробут і влада

Практично у всіх сонники сновидіння з рибою тлумачаться як дуже хороший, сприятливий знак.

Так, якщо жінці приснилося, що вона бачить рибу, яка хлюпається в прозорому водоймі, піднімаючи бризки, то незабаром вам вдасться отримати владу, до якої ви прагнули і визнання, про яке мріяли.

Якщо уві сні ви не тільки бачите, але і намагаєтеся зловити рибку, то успіх прийде до вас завдяки власним старанням, якщо ж ви ловіть її, стоячи у воді, то таланту вам не займати, і саме завдяки йому всі ваші проекти просто приречені на успіх.

Сон, в якому риба виявилася вже у вас в руках, тлумачиться як те, що всупереч всім підступам і підступам недоброзичливців, і навіть якщо проти вас будуть обставини, ви досягнете успіху.

Однак якщо уві сні ви так і не виловили рибу з річки, то час для збору дивідендів від витрачених зусиль ще не прийшло, але не впадайте у відчай і продовжуйте працювати з таким же захопленням, запалом і енергією, і у вас обов’язково все вийде, адже риболовля уві сні жінки – символ енергії, сили, волі і міцного внутрішнього стрижня, які для вас є запорукою результату будь розпочатій справі.

Приємні, радісні моменти і щастя в особистому житті

Бачити уві сні красивих, різнокольорових і яскравих риб означає наяву мати безліч приємних вражень, нових знайомств і взагалі радісних хвилин.

Якщо вам сниться, як ви спостерігаєте за зграйками строкатих рибок, що плавають в акваріумі, то чекайте бурю позитивних емоцій, щасливих моментів, навіть приємних клопотів по господарству, які, не дивлячись на свою буденність принесуть вам тільки радість.

Їсти уві сні рибу і при цьому відчувати її прекрасний смак – до поповнення в сімействі, вигідне придбання, успішне заході, що стосується сім’ї чи просто ніжності, любові та приємним знакам уваги вашого партнера.

, який бачить дівчина, означає, що успіх і радість вже зовсім близько, і якщо вам здається, що у вашому житті тільки переважають темні тони, то такий сон передвіщає щастя, практично стоїть перед вашими дверима. Втім, деякі інші сонники вкладають в таке сновидіння протилежний сенс, згідно з яким в майбутньому на вас турбувати дрібні негаразди вдома, проблеми з дітьми або чоловіком.

Риба сниться жінці до фінансового благополуччя

Як правило, це обіцяє сон, у якому ви йдете по воді, тримаючи в руці бредень або сачок. Також такий зміст несе у собі сон, в якому дівчина бачить, як вона відвідує рибний ринок.

Якщо ж в цьому сні вона щось набуває на ньому, то їй сміливо можна очікувати якогось несподіваного, але дуже приємного известия або матеріальної вигоди, про яку вона навіть не підозрювала. Взагалі, сон, у якому ви бачите живу рибу, плескающуюся в чистій воді, говорить про багатьох благах і дари, якими скоро побалує вас доля.

Вагітність і легкі роди

Таке тлумачення сновидіння, в якому жінка бачить рибу, є практично для всіх сонників класичним, і відповідно вам незабаром чекають вагітність і легкі, швидкі пологи. Так що, якщо ви побачили живу рибу уві сні, подивіться які бувають! 🙂

Сниться риба? Чекайте на кохання та заміжжя

Побачити уві сні рибу для жінки – дуже сприятливий знак. Особливо, якщо вам приснилося, як ви їсте свіжу смачну рибу, причому мабуть отримуючи задоволення від процесу, то такий сон є передвісником швидкої весілля.

Якщо у вас вже є друга половинка, а якщо ж ви ще не зустріли свого судженого, то подібне сновидіння можна розтлумачити як передбачення зустрічі з вашою долею, людиною, якій судилося розділити з вами вашу подальшу життя. Причому жінці бачити уві сні велику, красиву рибу – ваш наречений буде завидною красенем, розумником і просто чудовою людиною.

Проте сон, у якому ви чистите живу рибу, передвіщає втрату любові вашого обранця і те, що ви перестанете подобається молодим людям.

Є спійману рибу в деяких сонники теж означає труднощі в особистому житті, причому якщо риба смачна, то всі труднощі ви благополучно дозвольте самі, якщо ж смак риби досить неприємний, то вам доведеться звернутися за допомогою до близьких людей.

Якщо вам приснилося, як рибу їсть якась незнайома особа, то чекайте, що вашому союзу з коханою людиною спробують нашкодити. А от побачити сон з таким же змістом, але в якому вам присниться вже знайоме обличчя замість чужої людини, означає, що підступи і підступи готують вам люди, яких ви знаєте дуже близько і довіряєте їм. Також такий сон може говорити про те, що вам пора перестати брехати і злословити на чужий рахунок.

Риба сниться жінці до важким випробуванням

Згідно з деякими сонникам, бачити уві сні рибу для жінки означає серйозні випробування, через які потрібно пройти, щоб досягти успіху. Труднощів у справах і безлічі перешкод на своєму шляху варто очікувати, якщо уві сні ви побачили, як риба все ніяк не дається вам у руки. Якщо ж ви нарешті зловили її – чекайте позитивного вирішення своїх планів.

Проте сон, у якому ви виймаєте з води мертву або хвору рибу, передвіщає хворобу, гіркі втрати, втрати, неуспіх у всьому, щоб ви не почали і де б не проявили ініціативу.

Рибальська мережа також сниться до випробувань, які незабаром постануть перед вами, але успішне подолання яких обіцяє чималу удачу в подальших справах, тому варто постаратися, щоб вийти з проблемних ситуацій в недалекому майбутньому з високо піднятою головою – це принесе свої плоди. Однак якщо уві сні ви побачили себе в руках порвану рибальську мережу або зіпсовані снасті, то незабаром чекайте прикрих неприємностей, від яких вам вже не вберегтися.

Отримання вигоди в якому-небудь заході, успішне завершення розпочатого справи

Якщо вам приснилося, що ви плануєте рибалку або вже берете участь у ній, то, швидше за все, це знак, що вам належить значна за своєю важливістю захід на роботі або в особистому житті, справа, роль якого результату у вашій долі неймовірно важлива.

Тому після того, як прокинулися, постарайтеся згадати сон в найдрібніших подробицях: якщо ви все ж спіймали рибу — результат, хоч і невеликий, ви отримаєте. Якщо ж ваш улов перевершив всі ваші очікування, то справа, в якій ви будете брати участь, закінчиться для вас блискучою перемогою і принесе вигоду на багато років.

Зверніть увагу на те, яким саме чином ви ловили рибу вудкою або руками, так як деякі сонники кажуть, що якщо жінка, яка наяву збирається почати відповідальна справа, уві сні зловить рибу руками, це буде означати, що важливе для неї почин вона не просто закінчить успішно, але про її здібності широко рознесеться добра слава.

Якщо ви уві сні просто спостерігаєте за риболовлею, то можливо скоро ви знайдете друга і доброго, мудрого вчителя в одній особі, який допоможе вирішити вам багато життєві труднощі, а спілкування з ним подарує вам прилив сил і енергії для того, щоб почати з новими силами кинуте на півдорозі захід.

Не менш важливий символічний сенс і закінчення сну: піймавши багато риби уві сні ви виграєте наяву, але якщо вам приснилося, що з риболовлі ви повертаєтеся з порожніми руками, то готуйтеся до поразки, так як надії на успіх ваші пусті і безпідставні.

Риба сниться жінці до придбань

Якщо вам приснилося, що ви плануєте вирушити на риболовлю і ретельно готуєте рибальську мережу, перевіряючи і обмацуючи її, такий сон можна розтлумачити як символ швидких придбань, приємних покупок, які в найближчому часі будете робити.

Однак якщо ви побачили, що мережа пошкоджена, зіпсована — можна сказати, що попереду вас чекає прикрість від зірвався заходи. Але якщо уві сні ви побачили крім мережі ще й гачки і можливо будь-які інші пристосування для риболовлі – то ви таки досягнете успіху всупереч усьому завдяки вашій неабиякої сили волі, мудрості і таланту.

Взагалі багато сонники досить суперечливі і можуть тлумачити одне сновидіння по-різному, тому астрологи та інші знаючі люди радять звертати увагу не тільки на сам сон і його сенс, зазначений у тлумаченнях, але і на своє самопочуття вранці. І тоді пояснення ваших снів буде точним і правильним.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться смажена риба? Що означає, якщо приснилася смажена риба?

Зміст: Смажити рибу у сні — отримати свіжі новини, стати свідком цікавої події Бачити уві сні смажену рибу — суперечка з колегами, друзями, кимось з родні Приснилася смажена риба —…

До чого сниться наречена? Що означає бачити наречену у сні

Зміст: Наречена у сні До чого сниться сукня нареченої Наречений і наречена у сні Сон і поцілунок нареченої До чого сниться букет нареченої Наші сни завжди велика таємниця для нас….

До чого сниться посуд? Що означає посуд уві сні

Зміст: До чого сниться мити посуд Брудний посуд у сні До чого сниться битий посуд Сон про скляному посуді Посуд, приснився сон, у більшості випадків вказує на сімейні відносини. Але…