Тільки для справжніх пані!

До чого сниться риба чоловікові?

До чого сниться риба чоловікові?

Зміст:

Так вже склалося, що віра у все містичне і таємниче – риса, яка приписувалася виключно слабкої статі. Але багато чоловіків також відрізняються марновірністю і тяжінням до того, що, як кажуть, нез’ясовно, але факт.

Розгадувати ж сни сильна половина людства теж вміє досить вдало, згадати хоча б знаменитого психолога і тлумача сновидінь Фрейда. І якщо сон про рибу описаний практично кожним довідником тлумачень, то чи має він якесь особливе значення, якщо його бачить чоловік? До чого сниться риба чоловікові?

Добробут, дохід, якщо чоловікові наснилася риба

Якщо чоловікові сниться, що він бачить рибу, яка хлюпається в прозорій воді, такий сон говорить про те, що незабаром можна чекати помітного поліпшення добробуту, високих доходів від початої вами справи.

Причому матеріальне благополуччя, раптом звалилося на вас, буде тривалим і дасть початок позитивних змін у житті. Також цей сон може означати набуття соціального статусу, якого ви так довго домагалися, визнання й шану, до якого прагнув чоловік.

Якщо ж вам приснився сон, в якому ви стоїте в самому водоймищі і тримаєте в руках рибу означає, що скоро вас чекає колосальний успіх у задуманій справі. Але вам слід бути напоготові, щоб схопити удачу за хвіст, так як добробут ваше згідно зборам сновидінь, буде не довгим.

Високі доходи в майбутньому віщують сни, в яких чоловік бачить великий косяк дрібної рибки, при чому щоб досягти бажаного результату, вам не доведеться багато працювати на вашій проблемою, а її вирішення вже не за горами.

Чоловікові сниться риба до грошових втрат, невиправданих надій

Такі майбутні події віщує сон, в якому чоловік бачить мертву рибу. Якщо вона одна лежить на дні водойми у сні, то чекайте, що неприємності в справах, грошові втрати припиняться одним разом, хоча і принісши значної шкоди.

Однак якщо уві сні ви побачили багато мертвої риби, що плаває черевом вгору або валяється на березі, то скоріш за все потрібно запастися терпінням і силою духу, так як бачення говорить, що ваші невдачі цим тільки починаються, і ці втрати виявляться далеко не найбільш значними.

Сон застерігає від прийняття необдуманих фінансових рішень, висновків договорів або ділових союзів, так як ймовірно всі ваші починання закінчаться крахом.

Незалежність, спроможність у професійному і соціальному плані

Сон, у якому чоловік бачить себе на риболовлі з багатим уловом, сонники тлумачать як однозначно позитивний, адже він означає, що ви відбулися як особистість і як професіонал, вас поважають, вашу думку цінують та від того, що саме ви скажете, багато що залежить. Якщо ви рибалите уві сні, значить наяву ви прикладаєте занадто багато зусиль, щоб домогтися авторитету в очах оточуючих, і вам пора відпочити.

Риба уві сні для чоловіка — любовні відносини, щастя в особистому житті

Таке значення має сон, в якому чоловік бачить, як він їсть рибу. Чим більше риби і чим вона здається смачніше, тим щиро і ніжніше будуть стосунки з жінкою, причому все станеться досить скоро, якщо риба у сні свіжа, тобто смажена і т. д.

Якщо ж це в’ялена, копчена риба, то чекайте, що ваші стосунки швидше за все, приречені на провал і вже вичерпуються. Також є уві сні рибу говорить про те, що сплячий чоловік є егоїстом в інтимному житті, хоч і має не одну партнерку.

Отже, що б чоловік не бачив у своєму сні, для правильного його тлумачення, необхідно дізнатися далеко не одне опис вашого сну, але і звірити його з тлумаченнями в інших сонники, і навіть згадувати свій стан відразу після сну. І можливо, таким чином ви навчитеся не тільки розгадувати свої сни, але і сновидіння знайомих.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться мило? Що означає мило бачити уві сні

Зміст: Розшифровка з дня народження До чого сниться мило по соннику ХХІ століття Приснилося мило — по Міллеру Тлумачення з різних сонникам Мило у сні — ще кілька відповідей Сьогодні…

До чого сниться весілля? Сонник — весілля

Зміст: До чого сниться весілля? Загальна розшифровка Весілля у сні — Любовний сонник До чого сниться весілля — езотеричний сонник Український сонник — приснилася весілля До чого сниться весілля —…

До чого сниться букет нареченої? Сонник весільний букет

Зміст: До чого сниться букет нареченої в руках Уві сні дарують букет нареченої, дарувати букет Що значить робити букет нареченої, ловити Будь-якій дівчині, неважливо заміжня вона чи ні, іноді сняться….