Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ремонт?

До чого сниться ремонт?

Зміст:

Ремонт уві сні, хоча б раз у житті, снився кожній людині, який робив ремонт своїми руками. І якщо звернутися до сонникам, то можна прочитати досить цікаві тлумачення щодо цього сновидіння.

Тлумачення по американському соннику

Якщо вірити Американському сонником, то побачений ремонт означає, що щось у вашій реальному житті потребує ремонту. Крім цього, сонник настійно радить зайнятися ремонтом і наяву. Це допоможе знайти необхідну рівновагу і гармонію в нашій справжнього життя.

За сонником психоаналітики

Те ж саме говорить і Сонник психоаналітики. Він стверджує, що побачений у сні ремонт є ознакою підсвідомого прагнення привести сімейні відносини до згоди. А якщо ви бачите ремонт, вироблений поза домом, то тут на обличчя бажання відновити своє колишнє суспільне становище.

По соннику Міллера

Якщо молода дівчина бачить себе уві сні займається ремонтом, то для чоловіка вона стане прекрасною супутницею у всіх спільних починаннях. Це авторитетно заявляють не менше п’яти відомих сонників, таких як: сімейний сонник, сонник Міллера, сонник XXI століття сонник закоханих і навіть сонник сучасної жінки, виявляється, є навіть такий.

За сонником стерви і новітньому

Сонник стерви вважає, що ремонт у сні передвіщає ніжні і довірчі стосунки з чоловіком. А новітній сонник розтлумачує сон про ремонт занадто буквально: до непередбачених витрат. Але в будь-якому випадку, багато сонники сходяться один з одним в думці, що розкішний ремонт уві сні – це завжди ознака поліпшення якості життя.

Сон, у якому ви ніяк не можете зібратися з силами, щоб приступити до ремонту попереджає, що в своєму реальному житті потрібно бути уважніше, як кажуть: «Довіряй, але перевіряй».

За сонником Мандрівника

Сонник Мандрівника тлумачить сновидіння про ремонт, як попередження про можливі сімейні негаразди і побутових розбіжності. А якщо такий сон сниться систематично, регулярно повторюючись, то змін в особистій або діловій сфері, швидше за все, уникнути не вдасться.

За сонником від А до Я

Сонник «Від А до Я» передбачає, що ремонт у сні – це до новин, на жаль, не завжди приємним. І якщо ремонт у сні дороблений грунтовно, то в особистому житті ви досягнете приголомшливих результатів в її вдосконаленні. Так що, якщо з якихось причин ремонт уві сні не був закінчений, то спокійно лягайте спати, і закінчуйте його прямо сьогодні.

За езотеричного соннику

Незвичайний Езотеричний сонник каже, що побачений у сні ремонт, віщує купу паперової тяганини. При цьому якщо займаєтеся ремонтом не ви самі, а зовсім інші люди, то всі нагальні проблеми будуть вирішені без ваших зусиль.

Чи варто вірити свої снам, вирішуєте ви самі. Але знання їх різних тлумачень та інтерпретацій, безумовно, не завадить.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться вікно?

Зміст: До чого сниться вікно відкрите, закрите Уві сні розбити вікно розбите Приснилося чисте, брудне вікно Пейзаж за вікном уві сні Інші тлумачення Наші сни – це джерело невичерпної інформації….

До чого сниться весільну сукню?

Зміст: Тлумачення по соннику Фрейда Розшифровка від сонника Міллера Значення за іншим сонникам Весільна сукня приміряти, шити Весільна сукня брудне, чорне, червоне Весільна сукня у сні будь-яку з жінок може…

До чого сниться вогонь? Дізнайтеся найбільш повне тлумачення вогню уві сні

Зміст: Загальне тлумачення До чого сниться вогонь Приснився вогонь До чого сниться вогонь? Цим питанням задаються дуже багато, так як він дуже часто нам в сновидіннях. Давайте розшифруємо сновидіння про…