Тільки для справжніх пані!

До чого сниться продавець? Сонник — продавець

До чого сниться продавець? Сонник - продавець

Зміст:

Сон – це важлива і невід’ємна частина людського життя. Під час сну ми бачимо сновидіння, або простіше кажучи — сни. Вони бувають різні: приємні і не дуже страшні, страшні, радують.

Хоча психологи стверджують, що наші сни йдуть з підсвідомості і відображають відбуваються з нами останнім часом, ми все одно намагаємося знайти тлумачення, що зацікавив нас сну. Давайте сьогодні розберемося, що до чого сниться продавець, чого нам чекати, якщо уві сні ми побачили продавця.

Що робили і купували?

Для початку потрібно проаналізувати ваш сон і розібратися в тому, коли і хто що робив. Якщо ви уві сні що-то купували у продавця — це знак того, що в недалекому майбутньому на вас чекають непередбачені витрати, або втрата грошей, загалом, постраждає ваше матеріальне благополуччя.

Так, та зверніть увагу на якість купівлі та її потрібність, так як від цього залежить величина втрати. Також варто звернути увагу, що саме ви купуєте. Книги, газети, журнали уві сні обіцяють отримання нової корисної інформації.

Якщо уві сні ви купили машину — готуйтеся до від’їзду. От якщо річ, купується вами не зрозуміла або незвичайна для вас, то це означає, що ви придбаєте щось, чого у вас ніколи не було.

Продавець у сні — особливості зовнішнього вигляду

Варто звернути увагу на зовнішній вигляд продавця. Якщо уніформа продавця в неналежному вигляді, брудна або порвана, то це означає, що незабаром ви можете бути втягнутими в якусь авантюру з не дуже хорошим результатом. Відсутність уніформи говорить про втрату цінної для вас речі. А купівля уніформи в магазині — коритися комусь, бути в підпорядкуванні, залежати від якоїсь людини.

Підлогу приснившегося продавця також важливий. Якщо чоловікові приснився в якості продавця молода дівчина, тоэто означає незадоволеність особистим життям. Якщо ж продавець зріла жінка – чекайте швидкі зміни в особистому житті. А якщо це чоловік, то сон пророкує порожнечу і розчарування.

Для жінки побачити уві сні продавцем особа жіночої статі служить попередженням про існуючу суперниці в її житті, як на роботі, так і особистого життя. Продавець чоловік у сні жінки – це знак матеріальної підтримки від близької людини.

До чого сниться — самому бути продавцем

Так, якщо ви самі є продавцем у сні – це обіцяє тільки хороше, наприклад, ви несподівано отримаєте підвищення або премію. Можлива удача у розпочатих справах. Але варто звернути увагу на те, що ви продаєте.

Якщо це особисті речі — це до неспокою. Якщо торгівля йде не дуже вдало, то це повинно послужити вам попередженням, що не варто намагатися отримати вигоду з вашого положення.

Завжди звертайте увагу на деталі вашого сну, можливо, вони і допоможуть вам правильно розтлумачити його.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться срібло? Сонник — срібло. Срібло у сні

Зміст: Сонник — срібло Несприятливі ознаки срібла у сні: чого варто остерігатися? Здавна відомо, що срібло є незайманих і чистим металом. Цей дорогоцінний матеріал пов’язаний з Місяцем, що володіє таємними…

Дарують квіти у сні

Зміст: Як правильно трактувати свої сновидіння Трактування сну виходячи з подій у майбутньому Трактування сну, виходячи з емоційного стану Для кожної людини сновидіння є поглядом у потойбічний світ, який оточує…

До чого сниться підготовка до весілля?

Зміст: Кому наснилося Сервірувати стіл Своя або чуже весілля Весілля — це завжди хвилююча подія в житті, як для жінки, так і чоловіки. Дівчатка з раннього дитинства задивляються на наречених,…