Тільки для справжніх пані!

До чого сниться – прибирати, сонник – прибирати у сні

До чого сниться – прибирати, сонник – прибирати у сні

Зміст:

Уві сні довелося де-то або щось прибирати? Це означає, що накопичилися проблеми представляють реальну загрозу і скоро заведуть вас в безвихідне становище. До чого сниться сновиденное прибирання, підкажуть сонники на конкретних прикладах.

По соннику Міллера

До чого сниться жінці, що довелося прибирати у сні у власній квартирі? Незабаром сімейні взаємини помітно потеплішають, чоловік почне проявляти знаки уваги, а дітлахи слухатися.

Довелося бачити, що ніяк не можете почати прибирати, хоча бруд і безлад досяг своєї межі? Сонник обіцяє біди і розчарування, якщо негайно не візьметесь за розум.

За сонником Білого мага

До чого сниться, якщо довелося прибирати? Ви з тривогою згадуєте про навалилися турботи і думаєте, з чого почати. Приснилося, як зважилися прибирати і уві сні навели ідеальний порядок? Сонник впевнений, незабаром настануть сприятливі часи, і ви зможете приділити увагу улюбленому хобі і домочадцям.

Привиділося, що залучили до прибирання інших персонажів? В реальності вам потрібні помічники, щоб розібратися зі справами. Сонник вважає, що незабаром трапиться вельми вдалий випадок і ви вирішите застарілі проблеми. Що значить, якщо у сні ви лише спостерігаєте, як прибирають інші? Тлумачення сну буквальне – насправді станете, що називається, загрібати жар чужими руками.

Що означає прибирати у своїй, чужій хаті, квартирі

До чого, взагалі сниться прибирання в будинку або квартирі? Уві сні вона символізує перегляд поглядів на життя, зміну пріоритетів, цілей. Приснилося, що довелося прибирати у своєму домі? Зумієте звільнитися від труднощів і складнощів. Це ознака позбавлення від мучивших проблем, думок і швидкого душевного полегшення.

Якщо будинок був чужий, то тлумачення сну актуально, тільки допоможе зробити це комусь іншому. До чого сниться, якщо задумали прибирати у своєму або дивом будинку, тягаючи у сні гори сміття, підмітаючи і відмиваючи бруд? Плітки і чутки перетворять вашу або чиєсь життя на суцільне непорозуміння. Іноді прибирати в чужому будинку можна перед близьким подружжям.

До чого уві сні прибирати на роботі, документи

Приснилося, що затіяли прибирання на робочому місці? Є ймовірність виникнення спірної ситуації. Не варто поспішати з висновками і, тим більше, діями. Ще раз добре все обміркуйте. Якщо підете на невиправданий ризик, то наслідки від нього будуть нагадувати ще дуже довго.

До чого сниться, якщо надумали прибирати на роботі, шукаючи уві сні потрібний документ? Вас чекає неодмінний успіх і гідна прибуток, якщо тільки розберетеся з поточними складнощами вже сьогодні. Добре бачити, що благополучно забралися на роботі і тепер споглядаєте абсолютно порожнє місце. Це ознака того, що потрібно шукати нові перспективи, місця докладання власних зусиль, хобі, захоплення, інше поле діяльності.

До чого сниться – прибирати сміття, бруд, безлад

Уві сні довелося прибирати сміття? Доведеться розлучитися з непотрібними зв’язками, власними страхами, згубними пристрастями і взагалі, нарешті, навести в своєму житті порядок.

Приснилося, що вирішили прибирати сміття? Це буквально означає спробу налагодити стосунки з оточуючими людьми. Цей же сюжет передає зусилля з подолання труднощів. Іноді згідно із законом інверсії прибирання сміття у сні символізує великі справи. До чого сниться, якщо довелося прибирати бруд? Наяву позбудетеся від брехні, пліток, наклепів. Бачення також знаменує загальне поліпшення обставин.

Приснилося, як задумали прибирати безлад у кімнаті? Після плідної та важкої праці настає період затишшя. Якщо чоловікові (або самотньої жінки) сталося уві сні прибирати в квартирі, бо йому соромно перед гостями, то гряде знайомство з обраницею (-кого).

В ночі прибирати їжу зі столу

Приснилося, що довелося прибирати зі столу їжу і прилади? Після періоду спокою і радості в особистих стосунках настає етап байдужості і холодності. Якщо сталося уві сні прибирати обідній стіл, то наяву ви взялися за абсолютно безперспективна справа. Цей же сюжет знаменує самотність серед людей.

Бачити, як інші люди прибирають зі столу, означає, що прибуток вислизне буквально з рук. До чого сниться, що власна дочка, дружина вирішила прибирати їжу зі столу, поки ви не доїли? Чекайте великих неприємностей, пов’язаних з залежними або підлеглими людьми.

Приснилося, як довелося прибирати урожай

До чого сниться якщо пощастило прибирати урожай? В цьому питанні тлумачення повністю залежить від розмірів зібраного і того, що довелося прибирати. Наприклад, прибирати величезний урожай, означає, що настає етап достатку, удачі і благополуччя. Якщо ж урожай вродив убогий, то навпаки, настають важкі часи і маленькі доходи.

Приснилося, як примудрилися прибирати урожай квасолі? В реалі зустрінете людину, яка розбудить світле почуття. Якщо довелося прибирати урожай з плодових дерев, то після сумнівів і тривог посміхнеться щастя. Уві сні прибирати овочі означає, що даремно витратите масу зусиль. Якщо овочі до того ж виявилися порченними, то готуйтеся до справжньої кризи. Збір зерна в ночі знаменує загальне благоденство і спокій.

Що означає в ночі прибирати гівно, туалет

Це один з найбільш суперечливих образів, тому його тлумачення частенько залежить від життєвих обставин і особистих асоціацій уві сні. Приснилося, як прибирали гівно? Навіть самі невигідні угоди зараз принесуть великий зиск. Одночасно прибирати гівно можна до ганьби, пліток, наклепів, від яких доведеться ще дуже довго відмиватися.

Приблизно таке ж суперечливе значення має сюжет, в якому уві сні вирішили прибирати в туалеті. Або отримаєте несподівані гроші, або вляпаетесь в погано пахне історію. Крім того, прибирати гівно в туалеті можна перед подією, яка дозволить дізнатися чужу таємницю. Але якщо при цьому перепачкались в лайні, то занадто багато думаєте про гроші, або боїтеся відповідальності.

До чого в мріях прибирати на цвинтарі могилу

Якщо приснилося, як із задоволенням пощастило прибирати на цвинтар, то в реальності з легкістю впораєтеся із застарілими справами, труднощами. Цей же сюжет обіцяє близькі зміни. Але для нездорового сновидця прибирати на кладовищі погано. Це ознака, що хвороба затягнеться на довгий термін.

До чого сниться якщо вирішили прибирати на старою, зарослою травою могили? Внутрішня спустошеність, розгубленість скоро пройдуть, ви знайдете нові життєві орієнтири, завдяки дуже незвичайного знайомству. Привиділося, як прибиралися на могилі свого родича? Це явний натяк, що про нього забули, треба терміново пом’янути добрим словом.

Прибирати у сні – інші тлумачення

Генеральне прибирання в ночі знаменує великі зміни в кращу сторону. Але якщо вирішили зайнятися вологим прибиранням, то сімейні відносини серйозно погіршаться. Дуже важливо пригадати, що саме довелося прибирати уві сні.

Приснилося, що опинилися двірником, і довелося уві сні прибирати вулицю? Постарайтеся уважно поставитися до поточних справах, інакше загрузнете в безодні неприємностей.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться – звільнили, сонник – звільнили уві сні

Зміст: По сучасному суміщеного соннику За повного соннику Нової Ери За загальним соннику За сонником Білого мага До чого сниться: звільнили тебе, іншого Звільнили у сні – інші розшифровки До…

До чого сниться звільнення з роботи. Сонник звільнення

Зміст: За сонником Фрейда По сучасному суміщеного соннику За сонником Білого мага Що символізує заяву про звільнення Приснилося звільнення іншої людини, директора, колеги Що означає в ночі звільнення за власним…

До чого сниться викрали машину. Сонник викрадення авто у сні

Зміст: За сонником від А до Я По соннику Міллера За сонником Н. і Д. Зими До чого викрали машину з гаража, від будинки Привиділося, як викрали машину, якої немає…