Тільки для справжніх пані!

До чого сниться прати білизну? Сонник — прати або прання уві сні

До чого сниться прати білизну? Сонник - прати або прання уві сні

Зміст:

Якщо уві сні побачити себе стирающим білизна або одяг, то незабаром можна очікувати певних змін в житті. Які, найімовірніше, виявляться вельми сприятливими. Всі відповіді шукайте в популярних сонники.

До чого сниться прати білизну по соннику Міллера?

Міллер тлумачить прання як боротьбу, яка обов’язково повинна закінчитися перемогою. Так прання білизни говорить про те, що спящему є що приховувати від оточуючих і чого соромитися.

Якщо нижня білизна при цьому не відрізняється чистотою і свіжістю, то сплячий став об’єктом різних неприємних пліток. Причому привід для цих пліток він дав сам.

Якщо сплячий пере красиве нижню білизну, то це свідчить швидше про його особистих якостях, ніж про його долю. Сновидець є цінителем і знавцем прекрасного.

Якщо сплячий пере брудну білизну в брудній воді, значить в реальному воді його хтось судить. Якщо молода дівчина бачить у сні, як вона гладить чиста постільна білизна, її незабаром чекає щасливе і вдале заміжжя.

Сонник Ванги – прати білизну у сні

Якщо спящему сниться, що він викручує мокре чиста білизна, незабаром його будуть чекати неприємності або засмучення. Прання у брудній воді говорить про таких же брудних розмовах навколо самого сновидца.

Випрати білизну до ідеально-чистого стану у сні означає в реальному житті налагодити ділові або комерційні відносини. Якщо ж після стрики білизна так і залишилося брудним, то в житті очікуються не зовсім вдалі зміни.

Також прання символізує зміну світогляду.

До чого сниться прати або прання по соннику Фрейда?

Сонник Фрейда визначає білизна як явний символ жіночого начала. Тому якщо уві сні білизна фігурує досить явно, можна з упевненістю сказати, що сплячий задоволений своїм життям, особливості її інтимної частини, а його сексуальний партнер йому повністю підходить.

Прання білизни говорить про те, що сновидець в реальному житті прагне позбутися від деяких неприємних моментів, які не дають йому спокою. Прання брудної білизни говорить про те, що незабаром доведеться відповідати за колишні гріхи перед ким-небудь близьким. Спроби відіпрати білизна від плям сняться, як правило, до швидкої зраді.

Якщо спящему уві сні пере білизну дівчина з дуже приємним зовнішнім виглядом, це говорить про те, що його інтимні стосунки досить консервативні і одноманітні, і що режим хоче це змінити.

Прати білизну самостійно – приховувати сором за неналежні вчинки в сексуальних відносинах. Вивішування чистої білизни після прання говорить про те, що сновидець любить виставляти свої сердечні справи на загальний огляд.

До чого сниться прати білизну за Феломену

Тлумачення сну по соннику Феломена вельми обнадіює – цей сон говорить про те, що бачив його повний позитивної енергії і достатньої кількості сил для досягнення поставлених цілей.

Якщо під час прання все білизна відіпралася, сплячого чекає везіння і успіх. Якщо ж результат прання не вражає своїми результатами, то в найближчому майбутньому не варто чекати нічого хорошого.

Якщо сплячий бачить уві сні не себе, а когось іншого, то незабаром у нього може з’явитися новий знайомий. Якщо ж цей хтось стирає в будинку сплячого, найближчим часом є ризик захворіти.

До чого сниться прання по соннику пастора Лоффа

Сонник пастора Лоффа робить основний акцент на тому, наскільки чистим було білизна, яке приснилося. Так велика кількість брудної білизни може говорити про неприємну ситуацію, свідком якої може стати сновидець. Якщо уві сні вийшло відіпрати білизну, то спящему немає потреби ні боятися осуду, ні чекати перешкод з боку оточуючих.

Прання у сні — сонник Хассе

Сонник медіума Хассе трактує прання білизни як надмірне захоплення сплячого порядком. Побачити уві сні брудну білизну означає сварки в сім’ї, чисте – до добробуту.

До чого сниться прати — сонник Кананіта

Прати білизну по соннику Кананіта означає наближення неприємностей. Також цей сон може передвіщати образи або хвороба.

До чого сниться прати або прання уві сніДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться стрибати? Сонник — стрибаю або хтось стрибає у сні

Зміст: До чого сниться стрибати по соннику Міллера Сонник Ванги — до чого сниться стрибаю у сні До чого сниться стрибати по соннику Фрейду Езотеричний сонник — стрибати у сні…

До чого сниться падати? Що значить падати уві сні

Зміст: До чого сниться падати по соннику Міллера Сонник Ванги – падаю у сні До чого сниться падіння по соннику Фрейда До чого сниться, що падаю по соннику Цвєткова Сонник…

До чого сниться орхідея? Сонник — орхідея уві сні

Зміст: До чого сниться орхідея? Тлумачення сну До чого сниться орхідея? Сонник Міллера Орхідея уві сні – сонник Ванги Що означає, якщо приснилася орхідея по соннику Фрейда? Тлумачення сну з…