Тільки для справжніх пані!

До чого сниться пожежа у будинку? Сонник — пожежа у будинку уві сні

До чого сниться пожежа у будинку? Сонник - пожежа у будинку уві сні

Зміст:

До чого сниться пожежа у будинку? Побачений пожежа не можна однозначно відносити до кошмарів, передвіщає що-небудь погане. Древні казали, що вогонь людині друг і ворог. Тому тлумачення снів про пожежу будинку досить разноречиво.

До чого сниться пожежа у будинку по соннику Ванги

Сонник Ванги досить оригінально трактує побачений пожежа в будинку. Він радить звернути увагу на дим: його характер і особливо запах. Їдкий і неприємний означає розпущені кимось брудні плітки. Якщо палає на тільки будинок, але і все навколо — слід чекати жорстокої посухи, що уособлює голод і погіршення багатьох аспектів життя.

Трактування пожежі в будинку по соннику Міллера

Згідно соннику Міллера, палаючий будинок означає позбавлення від старого і очищення шляху до нових і радісним змін у житті, наприклад переїзду або хоча б ремонту. Боротьба з пожежею означає перешкоди або труднощі в роботі. Якщо пожежа супроводжувалася жертвами — прогноз поганий, можлива хвороба кого-небудь з домочадців.

Пожежа в будинку по соннику Фрейда

А до чого сниться пожежа у будинку або будинків по Фрейду? Фрейд пов’язує полум’я з чуттєвою стороною життя. Палаючий будинок означає сильне сексуальне бажання, але боротьба з вогнем — тривожний знак, що означає проблеми у статевій сфері.

Знаходження в будинку під час пожежі свідчить про сумніви у своїй сексуальної спроможності. Сонник Фрейда розглядає розбурхане полум’я, як найсильнішу пристрасть, а тліюче вугілля тлумачаться, як згасання почуттів.

Тлумачення пожежі сонником Нострадамуса

Побачений у сні пожежа Нострадамус пов’язує з тілесної одержимістю, чуттєвою пристрастю або раптовим бажанням змін. Гасіння вогню вказує на страх перед змінами, пасивність, а значить — втрачений шанс.

Навпаки, побачений собственноручний підпал будинку знаменує бажання круто повернути своє життя. Погано, якщо пожежа виникла всередині будинку від свічки — це провісник швидкої зради.

Пожежа уві сні по соннику Хассе

Сонник Хассе тлумачить побачений пожежа в позитивному ключі. Сам факт пожежі обіцяє несподіване отримання заступництва; дивитися на пожежу — до радісних подій; якщо при пожежі багато густого диму — очікуються радісні звістки.

Сонник подружжя Зими — пожежа у будинку

Палаючий будинок у сні — невиправдані очікування. Якщо пожежу в своєму будинку, варто звернути увагу на відносини усередині родини, назріває серйозний конфлікт. У разі, коли при пожежі немає жертв, диму і попелу, сон несе позитив, віщуючи душевний підйом і успіх у справах.

Пожежа в будинку по соннику Цвєткова

Сонник Цвєткова тлумачить вогонь у всіх його проявах, як руйнівну стихію, що несе негатив і руйнування, аж до загрози життю.

Побачений бурхливий вогонь відображає реальний розвиток значущих подій. Щоб дізнатися, якими вони будуть, треба намагатися запам’ятати якомога більше деталей сну.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться біла миша? Сонник — білі миші уві сні

Зміст: Білі миші по соннику Ванги Сонник Міллера до чого сниться біла миша До чого сняться білі миші – по Фрейду Білі миші уві сні по соннику Нострадамуса Білі миші…

До чого сниться руде кошеня? Сонник — руде кошеня уві сні

Зміст: Рудий кошеня у сні – сонник Міллера Сонники Ванги і Фрейда — руде кошеня уві сні Сонник Разгадамуса — до чого сниться руде кошеня Маленький кошеня – зворушливе і…

До чого сниться білий пацюк? Сонник — білий пацюк уві сні

Зміст: До чого сниться білий пацюк по соннику Міллера Білий пацюк у сні — сонник Ванги Сонник Нострадамуса – білий пацюк Щур – дивно розумне істота з високорозвиненою інтуїцією. Вислів…