Тільки для справжніх пані!

До чого сниться поїздка. Сонник: поїздка на машині, поїзді, автобусі

До чого сниться поїздка. Сонник: поїздка на машині, поїзді, автобусі

Зміст:

Поїздка у сні найчастіше відображає наближається події, можливо, черговий життєвий етап і його характер, перспективи. Сонники розкажуть про найбільш поширених тлумачень і точно позначать, до чого сниться невелику подорож.

За сонником Мандрівника

Приснилася поїздка верхи на коні або іншому тварину? Вам уготована перемога у задуманій справі. У сні це ознака успіху, звершень, безперешкодного досягнення мети.

Бачити поїздку на міському транспорті означає, що найближчим часом відбудеться низка дрібних, незначних подій, які не викликають особливих емоцій.

До чого сниться, якщо трапилося їхати, порушуючи правила руху? Сонник впевнений: ви йдете проти долі і вищих сил, вступає у суперечність із власною совістю, принципами, почуттями. Нічого дивного, якщо після такого сновидіння вас почнуть переслідувати різні невдачі.

По соннику Міллера

Бачити уві сні поїздку по сільській місцевості означає, що душу переповнять жалю, спогади, смуток від розлуки. Дівчині зазначений сюжет обіцяє вдале заміжжя, але ймовірно, раніше вдівство. Якщо приснилася поїздка по шумного місту, то на деякий час життя наповниться суєтою, біганиною і турботами.

До чого сниться далека поїздка, в якій змогли побачити багато цікавого? Наяву станете учасником дослідницької експедиції, або ж дізнаєтеся багато незвичайного, навіть не виходячи з дому.

Поїздка в повній самоті пророкує уві сні таке ж положення в дійсності. Якщо приснилося, що вирушили в поїздку з друзями, то зіткнетеся з сильною конкуренцією. Приснилася поїздка з незнайомими людьми? Вона обіцяє нові обставини, знайомства, абсолютно непередбачувані події.

За сонником Д. Лоффа

До чого сниться поїздка, незалежно від виду транспорту і її дальності? Уві сні подібне пересування є фоном для загальної дії, тому іноді тлумачення сну не має сенсу. Щоб отримати більше інформації, необхідно пригадати, чи була мета поїздки якоюсь особливою, хто супроводжував вас, що сталося під час поїздки і т. д.

Приснилося, що вирушили в самостійну поїздку? Подібним чином відображається особистісний ріст, як духовний, так і професійний, а також просування по життєвому шляху. Сонник впевнений: сюжет повною мірою передає уві сні особисті переживання, почуття, думки.

Що означає, якщо поїздка видалася нескінченної або навіть безцільної? Сонник рекомендує задуматися: а чи не хотіли ви не так давно втекти від усіх? Можливо, в реалі випаде така можливість, але навряд чи вас порадують події, які до цього приведуть.

До чого сниться, якщо поїздка завершилася, і ви дісталися до пункту призначення? Прокинувшись вранці, чітко визначте для себе, що означає це місце для вас особисто. Це і буде вірна відповідь. Будь-які перешкоди під час поїздки, попутники та інші нюанси вкажуть на можливість досягнення задуманого.

За сонником Білого мага

Приснилася поїздка на автобусі чи іншому громадському транспорті? Найближчим часом виникне необхідність буквально переосмислити прожите життя. Не виключено, що відбудеться подія, яка підштовхне до повної зміни пріоритетів і світогляду.

До чого сниться поїздка в переповненому транспорті? Нові справи і знайомства принесуть масу неприємностей. Причому з-за них ви ризикуєте втратити наявне місце, роботу, сім’ю. Сонник рекомендує з обережністю знайомитися з людьми і не братися за невідомі справи.

Добре бачити, що в момент поїздки уві сні ви зручно влаштувалися на м’якому сидінні. Сонник пророкує веселощі, радість, життєвий комфорт. Причому все це, швидше за все, буде пов’язана не з особистими успіхами, а з досягненнями інших людей.

Якщо уві сні поїздка проходила в абсолютно порожньому транспорті, то виникнуть складності, справлятися з якими доведеться самостійно без сторонньої допомоги. Сонник впевнений: це випробування на міцність, здатність приймати відповідальні рішення, робити вибір, часом чимось жертвуючи.

До чого сниться поїздка в інше місто, на море

Приснилася поїздка в інше місто? Наяву доведеться виконувати дурне завдання, яке вам доручить начальник. Іноді нагальна відрядження передрікає подружню зраду.

Якщо уві сні трапилася поїздка в іншу країну на курорт сонячний, то в реалі ви піддаєтеся великої небезпеки. Крім того, є ймовірність, що ви посварилися з близькими з-за грошей, спадщини, майна.

До чого сниться несподівана поїздка до моря? Наяву заслужити любов людини, про яку давно мрієте. Але якщо примудрилися запізнитися уві сні на потяг чи автобус, то готуйтеся розчаруватися у своєму новому обранцеві.

Приснилася далека, швидка поїздка

До чого сниться дуже швидка поїздка? Ви зможете знайти вигоду в найгірших обставинах. Молодій жінці такий сюжет передбачає успішну кар’єру при повній відсутності любові.

Приснилася далека поїздка? Вона натякає: ви і справді вирушите в подорож. Одночасно образ сигналізує про розлуку з близькими, безпідставних страхи або вказує на безперспективну роботу, невірно обраний напрям. Дальня поїздка також підказує уві сні, що добиватися поставленої мети доведеться довго і наполегливо.

Що означає поїздка на транспорті, верхи

Поїздка на транспорті або верхи символізує інтимні стосунки, шлюб, союз ділового спрямування. Одночасно відображає буденність, суєту, поточні справи і близькі перспективи. Приснилося, що в поїздці на транспорті ви сидите позаду водія, то вас по життю ведуть. Якщо особисто керуєте транспортом, то самі підкоряєте інших.

До чого сниться досить комфортна поїздка в будь-якому виді транспорту? Будьте впевнені: вас чекає успіх там, де зовсім не розраховували. Але якщо уві сні доводиться їхати в переповненому салоні, та ще й стоячи, то вам уготована жорстка конкуренція, плоть до витіснення з відомої сфери життя (бізнес, любов тощо).

Поїздка у сні – ще більше інтерпретацій

Для повного тлумачення сну необхідно врахувати вид транспорту, успішність поїздки та інші нюанси.

Якщо уві сні сталося збиратися в поїздку, то ви вибрали правильний напрямок і можете сміливо діяти.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться – перемагати, сонник – перемагати у сні

Зміст: За сонником Зими За сонником від А до Я До чого сниться – перемагати в боротьбі, в бійці У нічних мареннях перемагати ворогів Перемагати у сні – що значить…

До чого сниться щур жінці, сонник – щур для жінки уві сні

Зміст: За сонником від А до Я По новітньому соннику Іванова З англійської соннику З сучасного універсального соннику За сонником Деніз Лінн До чого сниться щур жінці велика, багато щурів…

До чого сниться подорож? Тлумачення сну про подорожі

Зміст: По соннику Міллера По сучасному суміщеного соннику До чого сниться подорож в іншу країну, за кордон, круїз Приснилося подорож на транспорті, машини, кораблі, літаку Подорож уві сні – інші…