Тільки для справжніх пані!

До чого сниться потрапити в аварію? Сонник — аварія з моєю участю або без

До чого сниться потрапити в аварію? Сонник - аварія з моєю участю або без

Зміст:

Сон з транспортною пригодою — це непросто сон, а знак великої життєвої зміни. Подібне сновидіння — це дуже важливе повідомлення про небезпеку, що насувається. Так, до чого сниться потрапити в аварію? Сенс такого сну залежить від різних нюансів: приснилася аварія з моєю участю або без, вид транспортного засобу, який бере участь у сні. Пропонуємо Вашій увазі зібраний сонник-розшифровку.

До чого сниться аварія з моєю участю — тлумачення сновидіння

Якщо заснулий потрапив в автомобільний нещасний випадок, то це сон-застереження про важкому життєвому становищі, в якому він стане жертвою обману. Цій людині необхідна обережність у фінансових питаннях. Сон передвіщає суперечність з недоброзичливцями. Ваша смерть в автокатастрофі – це попередження, що наяву варто їздити обережніше.

Звернемося до праць дідуся Фрейда. Опинитися під автотранспортом — це ваше бажання статевого акту, зазначає австрійський психоаналітик.

До чого сниться аварія без моєї участі

Все той же знаменитий психолог Зігмунд Фрейд вважає, що автокатастрофа без власної участі сниться до випадкової пристрасті до дивного людини. Такий сон обіцяє недовгий час блаженства. У одружених людей з’являться зміни в особистому житті, можливо, навіть зради. Знаменитий австрійський психіатр трактує аварію поїздів, як розлад у роботі геніталій або фобії про це. Скоріше всього Вам необхідна фізична або емоційне розвантаження. Вихід з ладу транспорту у родичів/близьких людей — до швидкої сварці з ними. Загибель чоловіка/дружини внаслідок дорожнього нещасного випадку – обіцяє довгого життя «загиблому».

На думку міжнародного цілителя Деніз Лінн, катастрофа на дорозі асоціюється з вашим тілом, водне пригода звертає вашу увагу на емоційний стан, а нещасний випадок на літаку адресує на стан вашого духовного тіла.

До чого сниться потрапити в аварію — варіанти сновидінь:

Потрапити в аварію на машині

Згідно думку італійського психолога і філософа Антоніо Менегетті, ДТП – це символ прихованого суїцидальної освіти. Скоріше за все, що спить, перебуває під негативним впливом з боку якоїсь людини. Він може бути в образі шофера або людиною, що опинилися в цій машині. Дивитися на автокатастрофу з боку — майбутня бізнес-зустріч з марним для Вас людиною, тобто ви просто бездарно втратите час на нього.

Катастрофа на дорозі, відповідно думку цілительки Анастасії Семенової – означає, що незабаром розкриється обман, який загрожує вашому благополуччю.

Потрапити у велику аварію

Аварія двох і більше машин — до ймовірності зіпсувати свої справи.

На думку відомих психологів-дослідників Зими Надії і Дмитра, велика катастрофа застерігає вас від необережних вчинків.

На думку цих же психологів, якщо Вам вдалося ухилитися від аварії — це сприятливий сигнал, який вказує на вихід зі скрутного життєвого становища.

Потрапити в аварію у сні — що це значитьДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться смажена картопля, сонник – смажена картопля уві сні

Зміст: Тлумачення різних сонників Що означає – смажити картоплю До чого сниться – їсти смажену картоплю Смажена картопля на сковороді Картопля смажена у сні – приклади тлумачень Якщо вам приснилася…

До чого сниться смажене м’ясо, сонник – смажене м’ясо уві сні

Зміст: Тлумачення сучасного суміщеного сонника Інтерпретація універсального сонника Трактування інших сонників Смажене м’ясо з кров’ю – що означає уві сні До чого сниться – смажити м’ясо Довелося їсти смажене м’ясо…

До чого сниться йде кров, сонник – кров у сні

Зміст: Тлумачення сонника подружжя Зими Інтерпретація сонника Жовтого Імператора Розшифрування образу за іншим сонникам До чого йде кров у себе Приснилася кров з носа в іншого Кров з носа не…