Тільки для справжніх пані!

До чого сниться потоп або повінь? Сонник — потоп у сні

До чого сниться потоп або повінь? Сонник - потоп у сні

Зміст:

Відчуття небезпеки – ось що відчуває людина, побачивши уві сні потоп або повінь. Але чи так все страшно, і що чекає сновидця в майбутньому? Багато в чому це залежить не тільки від умов, обставин і місця, де марив людини наздогнав удар стихії, але і від способу тлумачення, а точніше сказати – сонника, яких є достатня кількість.

До чого сниться потоп по соннику Міллера

Американський психолог Міллер прославився тим, що створив власний сонник, що є, по суті, результатом кропіткої багаторічної праці. Якщо вірити Міллеру, то побаченого уві сні розгулу стихії боятися не варто, бо повінь обіцяє позитивні зміни в житті, причому, в будь-якій її сфері.

Але якщо приснилося неймовірної сили цунамі, то варто побоюватися того, що в недалекому майбутньому з найближчими родичами сновидця може статися біда: автокатастрофа, пожежа або щось подібне.

Хвиля накочується на учасника подій і накриває його, віщує благополучний результат справи. Якщо гігантська хвиля наступає, змітаючи все на своєму шляху, а сплячий просто спостерігає цю картину зі сторони, то реальність виявиться більш суворою, і йому доведеться пройти низку випробувань.

Селеві потоки, накривають населені пункти, або річка, що вийшла з берегів, є провісниками серйозних катастроф і стихійних лих. Якщо каламутні, вируючі потоки води забирають людей в невідомому напрямку, то це незабаром доведеться пізнати біль втрат, а смерть близьких людей зробить життя сновидця абсолютно марною і позбавленою сенсу.

На думку болгарської ясновидиці, всі сни, в яких фігурує повінь або потоп, є символом настання для сновидця тривожних, безрадісних днів, сповнених відчаю і безнадії. Величина проблем залежить від величини хвиль, тобто, чим більше хвиля, тим більша неприємність.

Коли людина бачить уві сні повінь, то його чекає низка невдач, бід і розчарувань, яку прийнято називати чорною смугою. Морські хвилі невеликої величини, що грають в прибої, пророкують несподіване, воістину чудотворне позбавлення від клопоту і неприємностей, отже, такого сну не потрібно боятися.

Що значить: наснився потоп? Трактування по Фрейду

Бійтеся стихії, житло руйнує, бо це обіцяє серйозний розлад у родині, так і можливість великого конфлікту з партнерами по бізнесу виключати теж не можна. Зигмунд Фрейд завжди вважав, що повінь, потоп сняться не до добра, і це сновидіння просто не може трактуватися позитивно.

Кожен, хто побачить у сні розгул стихії, може готуватися до найгіршого, а тягар випробувань залежить від розміру хвиль і ширини водних потоків. Щоб «утриматися в сідлі» і не зламатися, людині потрібно зібрати всю волю в кулак і бути готовим до будь-яких несподіванок.

По суті, цей сон попереджає про прийдешні неприємності, а хто попереджений – той озброєний. Кінцевий результат реальних подій залежить від сили волі сновидця, його витримки, терпіння і мудрості.

До чого сниться повінь у сучасному соннику

Можливо, сновидінню вдасться уникнути неприємностей, але тільки якщо вода не підступить до його ніг, адже за багатьма подіями, як і за стихією, можна спостерігати зі сторони. Всякому, хто побачив у сні потоп, потрібно бути обережним у питаннях, що стосуються покупки або продажу нерухомості.

А якщо людині сниться, що вода досягла порога його житла, то це обіцяє виникнення сімейних сварок і негараздів. Доведеться переглядати свої відносини і рятувати сімейний човен, поки вона ще не розбилася об суворі буденні рифи.

Каламутна вода прогнозує появу проблем в інтимній сфері, а велика кількість сміття на поверхні такої води явно вказує на те, що хтось розпускає за спиною сплячого плітки і намагається його всіляко дискредитувати. Барахтающийся в потоці води людина незабаром занедужає або збанкрутує.

До чого сниться повінь по соннику Юрія Лонго

Стати жертвою повені – нічого доброго не віщує. Такі сновидіння бувають у людей, які перебувають у владі інстинктів, а не здорового глузду, що дуже погано як для них самих, так і для їх найближчого оточення. Головне, не піддаватися стихії у сні, і впливу своїх інстинктів наяву.

Спостерігати цей природний катаклізм з боку, означає, що скоро збудеться. Сновидця чекає грандіозне подія, яка повністю переверне його життя і змусить по-новому сприймати реальну дійсність. Ці зміни незворотні і невідворотні, і якщо вони відбудуться, то назавжди.

До чого сниться повінь по соннику Цвєткова

Якщо несеться потік води чистий, то нічого страшного: виникнуть тимчасові труднощі, які скоро пройдуть самі по собі. Але якщо уві сні людини буквально захлеснула брудна хвиля, то це значить, що він стане заручником незрозумілих і неприємних обставин або опиниться в дуже незвичному місці. Коли сновидця оточує вода зі всіх сторін, то це пророкує йому розкішне життя і безбідну старість.

До чого сниться потоп у квартирі, будинку

Якщо приснився потоп у власному житлі, то слід чекати сімейних чвар, скандалів та інших конфліктів. В силах сновидця все це запобігти, не допускаючи серйозного бурі. А для цього потрібно лише правильно розставити пріоритети і приділити увагу своїм близьким людям. Затопили у сні сусідів? Чекайте з ними сварок і чвар.

Затоплена квартира, побачена у все – провісник майбутнього банкрутства і, можливо, злиднів. Хоча, все ще можна поправити, адже такий сон сигналізує про те, що людина розуміє істинне положення справ, але намагатися щось виправити не бажає. А даремно. Така бездіяльність може призвести до повного фінансового краху.

До чого сниться потоп на вулиці, повінь в місті

Побачений на вулиці потоп, в реальності обіцяє появу на ній великої кількості людей, в числі яких буде та людина, яка побачила цей сон. Не обов’язково, що це будуть народні гуляння або карнавальна хода – ймовірність демонстрацій і мітингів теж висока.

Є ще й інше тлумачення, що стосується особистості сплячої людини. Потоп на вулиці символізує емоційний вибух, який накрив сновидця. Потрібно просто взяти себе в руки, спокійно осмислити ситуацію і прийняти правильне рішення.

Повінь в місті, побачене уві сні, передвіщає повторення цих подій, але тільки наяву.

До чого сниться потоп у ванні

Потоп у ванній кімнаті говорить про те, що пора задуматися про своє фінансове становище, яке неабияк похитнулася. У бізнесі повно непередбачених ситуацій, отже, можна зловити свою хвилю і бути постійно на ній, а можна просто – безвісно пропасти в безодні. І як справи підуть далі – залежить від подальшої поведінки сновидця, від його підприємливості та здатності до прийняття нестандартних рішень.

До чого сниться повінь і надходить вода

Багато залежить від того, яка вода: каламутна або прозора. Якщо вода каламутна, то нічого хорошого від такого сну чекати не слід, а якщо прозора, то шанс на щось хороше є завжди. Коли людина бачить уві сні повінь, але тільки в загальних рисах, без подробиць, то це говорить про те, що він знайде славу і багатство, правда, до старості.

Надходить вода – це загроза: здоров’ю людини або його майну. За своє благополуччя доведеться боротися, а якщо пустити свої справи на самоплив, то можна втратити все.

До чого сниться потопДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться пальці? Сонник — пальці у сні

Зміст: До чого сняться пальці по соннику Міллера? Палець у сні – сонник Ванги Що значить наснилися пальці – трактування по Фрейду До чого сняться пальці по соннику Симеона Прозорова…

До чого сниться бджола? Сонник — бджола уві сні

Зміст: До чого сниться бджола по соннику Міллера? Бджоли у сні — сонник Ванги Що значить: приснилася бджола — трактування по Фрейду До чого сняться бджоли по соннику 21 століття…

До чого сниться ложка? Сонник — ложка уві сні

Зміст: До чого сниться ложка по соннику Міллера? Ложки – сонник Ванги. Ложка у сні – тлумачення за Фрейдом. Українанин сонник — тлумачення сну з ложкою Дворянський сонник. Сонник китайського…