Тільки для справжніх пані!

До чого сниться посуд? Що означає посуд уві сні

До чого сниться посуд? Що означає посуд уві сні

Зміст:

Посуд, приснився сон, у більшості випадків вказує на сімейні відносини. Але на їх якість впливає стан і матеріал, з якого виготовлені предмети столових приладів. Так чистий посуд у сні обіцяє благополуччя, і навпаки, брудна і гнута розповість і підготує до неприємностей.

До чого сниться мити посуд

Якщо розглядати символ чистого посуду як сімейне благополуччя, то миття даної визначається, як спроба поліпшити це добробут, бажання змінити ситуацію.

Для подружжя процес миття посуду може означати таємне наростаюче напруження між ними, невирішений конфлікт. Якщо дружина уві сні не тільки ретельно вимиває посуд, але і насухо витирає кожну тарілку, символічний сон може означати налагодження відносин і вирішення всіх конфліктів.

Для самотніх людей, сон про процесі миття може символізувати про накопичені проблеми та необхідність їх вирішення. Крім того присутній і елемент самоочищення, коли потрібно розповісти про свої страхи, таємниці, відкрити свою душу і свої тривоги.

У Фрейда процес миття посуду трактується взагалі, як бажання жінки мати дітей, а сам символ він бачить виключно як жіночий знак, а так само очищення духовне і готовність до нових стосунків.

Брудний посуд у сні

Досить різноплановим є і сон про брудний посуд.

Для незаміжньої жінки брудний посуд може вказувати на її мінливість і нерозбірливість у виборі партнерів. Нечиста посуд говорить і про брудні помисли, неправильних цілях. Варто переглянути свої життєві позиції.

Тарілки з залишками недоїденої їжі, засохлої їжею, вказують на те, що похитнулося благополуччя, борги, напружені особисті стосунки між подружжям, недомовленість і таємниці.

В загальних рисах, брудний посуд – це неприємний знак, який вказує на відсутність перспектив і провал планів.

До чого сниться битий посуд

Гірше брудного посуду може бути тільки бита. Сімейні негаразди, сварки і конфлікти, втрата роботи, хвороби обіцяє розбита кухонне начиння. Осколки тарілок або чашок віщують про чорної життєвої смуги. А ось тріснутий сімейний котел попереджає про хворобах.

Найчастіше образ чаші пов’язують з жіночим початком, отже, бита чаша – це втрата надії стати матір’ю або ж складна вагітність. Якщо сниться, що посуд розбивається під час сімейної вечері, чекайте сварок і скандалів між чоловіком і дружиною.

Людині, яка працює над новим проектом, осколки і тріщини в посуді пророкують провал планів, пора братися за нові проекти. У будь-якому випадку сон обіцяє зміни, тому потрібно набратися терпіння, викинути осколки і придбати нову посуд.

Сон про скляному посуді

Для сімейних пар посуд із скла гарантує домашній комфорт і затишок. Отже, розбити вироби зі скла – чекайте сварки.

За склом нічого не приховаєш, тому, хто побачив у сні прозору посуд варто згадати про таємниці і розібратися з ними. Брудний посуд зі скла вкаже на нечисті думки та неправильні дії.

Бачити сервірований стіл з келихами і чарками з скла – чекайте гостей. До речі про те бажані відвідувачі, підкаже вигляд і чистота посуду.

Купувати вироби із скла обіцяють тимчасові негаразди та неприємності. А ось якщо дівчині сниться, що вона знаходиться в багатій посудній лавці – зустрічай нареченого.

Матеріал, з якого виготовлений посуд і її вигляд відіграє дуже важливу роль у трактуванні символів. Благородні метали розкажуть про позитивні зміни як у матеріальному плані, так і в духовному. А ось залізні гнуті тарілки пророкують про те, що пора затягнути ремінець.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться кросівки? Що означає побачити кросівки уві сні

Зміст: До чого сняться кросівки Приснилися нові, старі, брудні кросівки Уві сні приміряти кросівки Уві сні людина може побачити найрізноманітніші ситуації, які в реальному житті навряд чи можуть відбутися. Але…

До чого сниться ліжко та постільна білизна? Тлумачення сну

Зміст: До чого сниться брудна постіль Бути в ліжку з кимось Купувати постіль Застеляти постіль у сні Що означає постільна білизна, наволочка. простирадло Сни можуть сказати нам багато, допомогти прийняти…

До чого сниться лазня? Що означає лазня уві сні

Зміст: Розшифровка по дню тижня До чого сниться лазня найчастіше Приснилася гаряча лазня, заходити в лазню Що означає уві сні — митися в лазні Якщо уві сні ви побачили лазню,…