Тільки для справжніх пані!

До чого сниться помада, сонник помада уві сні

До чого сниться помада, сонник помада уві сні

Зміст:

Якщо приснилася губна помада, то ймовірно ви бажаєте щось приховати від оточуючих або ж додати собі ваги та привабливості. Краще тлумачення образу дадуть найпопулярніші сонники і деталі того, що сталося уві сні.

Новітній сонник Іванова – до чого сниться помада

Якщо губна помада приснилася жінці, то вона заведе собі одруженого коханця. Для чоловіка це знак романтичного побачення на стороні. А ось фарбувати губи помадою не дуже добре. Це ознака наближення недуги.

Помада уві сні по соннику від А до Я

Приснилося, що ви фарбували губи помадою? Вам належить вступити в інтимний зв’язок з не самим симпатичним чоловіком, проте від нього залежить успіх вашої кар’єри.

Косметика яскраво–червоного кольору обіцяє сімейним людям труднощі в подружніх відносинах на грунті сексу. Холостим вона навпаки пророкує щастя і гідного чоловіка. Для всіх без винятку губна червоного кольору означає, що в поточній ситуації ви прийняли вірне рішення, яким би важким воно не здавалося.

Перламутрова помада з блиском попереджає, що ви будете каятися у власних промахи і помилки. Матова і бліда обіцяє розчарування від давноочікуваного сюрпризу.

Якщо довелося купувати губнушку уві сні, то за нещирістю і лестощами ви зможете розглянути хижу особистість. Якщо помаду вам дарують, то потрапите в нове для вас суспільство, де зустрінете свою половинку.

Тлумачення по соннику подружжя Зими

Помада для губ у сні є символом фальшивих почуттів. Якщо трапилося бачити чужі нафарбовані губи, то завадить планам підступність і обман.

Приснилося, що нафарбовані губи були у знайомого людини? Постарайтеся не бути відвертими і не довіряти свої таємниці стороннім. Самому фарбувати губнушкой губи – до власної нещирості. Якщо ж сталося забруднитися в помаді, то саме це якість зруйнує стосунки.

Приснилася губна помада – езотеричного соннику

Езотеричний сонник впевнений, що вибирати помаду в магазині буквально означає, що вам належить когось спокушати. Якщо ж ви фарбуєте уві сні губи, то насправді намагаєтеся самоствердитися і безуспішно, позбутися комплексу меншовартості.

До чого сниться помада для губ, губна

Якщо в реальному світі ви намагаєтеся зачарувати і спокусити кого–то, то не дивно, що в мріях вам сниться губна помада. Уві сні губнушка символ того, що ви хочете довести що–то або хоча б привернути увагу до своєї ідеї, слів і порад.

Якщо чоловікові приснився помада для губ, то належить ділове або романтичне побачення. Для юної дівчини – це знак нового знайомства, для заміжньої матрони – пригод на бік.

До чого сниться помада червона, рожева

Особливо яскрава червона помада передає складності в інтимному плані. Насичений червоний колір обіцяє бурхливу пристрасть і пишне торжество. Червоний відтінок відображає емоційний криза, стан на межі зриву. Бордо гарантує спокій і стабільність.

Якщо приснилася рожева помада, то в реалі буде чисте піднесене почуття. Дуже бліда символізує ілюзії, дитяче світовідчуття, через чур яскрава – зайву пихатість, прагнення слідувати моді всупереч всьому.

До чого сниться фарбувати губи

Якщо уві сні губи фарбує чоловік, то в реальності належить дізнатися новину, яка приведе в стан крайнього подиву. Фарбувати губи жінці – до успіху в кар’єрі і багатства, які принесе малоприємний коханець.

Дівиці фарбувати губки у сні – до флірту, кокетування, швидкоплинним відносин. Якщо ж ви краситесь дуже рясно і надмірно, то постраждаєте через власного кепського характеру.

До чого сниться помада на губах

Товстий шар губної помади на чужих губах знаменує любов фальшиву, нещиру. Чоловічі нафарбовані губки уві сні означають, що вами незадоволений партнер. Це ж сновидіння закликає не довіряти малознайомим людям і їх запевненнями.

Абсолютно незнайомі персонажі будь-якої статі з нафарбованими губами гарантують обман і перешкоди в справах. Смак помади на своїх губах – до жертви, яку потрібно принести заради особистого благополуччя.

До чого сниться купувати помаду

Уві сні довелося купувати нову губнушку в магазині? Познайомитеся з дуже цікавою людиною.

Приснилося, що ви бродили по магазинах і не могли знайти потрібний відтінок або марку? Ви занадто часто чіпляєтеся до партнера і вічно чимось незадоволені. Це ж бачення уособлює нерішучість, яка заважає вам завести одного.

Якщо помаду купує чоловік, то в реалі йому варто приділяти більше уваги своїй обраниці і дарувати їй подарунки. Інакше скривджена пані піде до іншого.

Помада уві сні – інші тлумачення

Щоб розібратися до чого сниться помада, необхідно розглянути більш конкретні трактування. Приміром, колір косметики, її якість та інші нюанси.

І пам’ятайте, як і будь-який інший макіяж, губна помада покликана приховати якісь недоліки. Тому вона найчастіше вказує на штучність, фальш і недостовірність.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться пальто, сонник – пальто уві сні

Зміст: Пальто уві сні по Міллеру Тлумачення по соннику Медеї Думка доктора Фрейда Приснилося пальто – по соннику від А до Я Що означає пальто з жіночого соннику До чого…

До чого сниться небіжчик, померлий, сонник – небіжчик, помер уві сні

Зміст: Трактування символічного сонника Приснився покійник » по соннику Д. Лоффа Померлі уві сні по соннику Езопа Що означає покійник » по соннику Д. і Н. Зими Інтерпретація сонника Білого…

До чого сниться павич, сонник – павич уві сні

Зміст: Приснився павич – тлумачення чаклунки Медеї Інтерпретація доктора Фрейда Павич уві сні по соннику Езопа Павич по соннику для всієї родини Сучасний суміщений сонник – павич уві сні Тлумачення…