Тільки для справжніх пані!

До чого сниться полювання. Сонник – полювання уві сні

До чого сниться полювання. Сонник – полювання уві сні

Зміст:

Полювання у сні – символ складної ситуації або скрутного становища, потребує неординарного рішення. Участь у полюванні передає спроби звабити якусь персону. Незважаючи на категоричність значень, кінцеве тлумачення сновидіння цілком залежить від деталей.

Інтерпретація Міллера

Якщо уві сні вам довелося взяти участь у полюванні, то в дійсності належить втілювати майже нереальні цілі. Ясно чутний звук мисливського рогу обіцяє щастя і підтримку у починаннях.

Переслідувати і наздоганяти дичину – до виконання задуманого і успішному подоланню перешкод. Якщо ж ви залишилися без здобичі, то в діловому плані очікуються помилки і провали.

Розшифровка по Фрейду

Полювання, на думку містера Фрейда, є відображенням статевого акту, залицянь, домагань. Приснилося, що ви полюєте на великого звіра або навіть хижака? Ви схильні до проявів садизму і жорстокості. Дрібні звірі і птиці відображають приховану агресію, яка проявляється самим несподіваним чином.

Якщо уві сні у вас багата здобич, якої ви пишаєтеся, то в реалі страждаєте від комплексу неповноцінності. Самому бути звіром, на якого ведеться полювання, означає, що ви кілька схильні до мазохізму, як у фізичному, так і моральному сенсі.

Приснилася полювання за Вангу

Сонник Ванги мовить, що спостерігати уві сні за мисливцями – до швидкого веселощів і свята в колі хороших друзів. Іноді це вказівка на зіткнення з дуже дивним і незвичайним людиною.

Приснилося, що ви полювали на кого–небудь? В реалі настають труднощі, ймовірно, активізуються приховані недоброзичливці. Уві сні на вас напав поранений звір? Не варто думати, що ви легко впораєтеся з ворогами. Чекає серйозна битва. Якщо в запалі полювання ви потрапили в яму, то заради заробітку ризикуєте вплутатися в сумнівну аферу.

Полювання за сонником подружжя Зими

Уві сні полювання буквально уособлює погоню за удачею і ризик. Подібні видіння попереджають про труднощі і ускладнення в справах.

Якщо трапилося переслідувати звіра по слідах, то на шляху до мети доведеться набратися терпіння. Стріляти у видобуток – до важкій боротьбі, яка закінчиться вашим успіхом.

Бачити страждає від болю пораненого звіра означає, що витримка змінить в самий невідповідний момент. Якщо ж сталося упустити звіра, то надії не принесуть плодів.

Сонник білого мага – до чого сниться полювання

Полювання, побачена уві сні, вважається ознакою нежданих фінансових труднощів. А от самому полювати в мріях добре. Це бачення гарантує отримання виграшу, причому як грошового (наприклад, у лотереї чи гри), так і чисто морального – в суперечці.

Якщо уві сні сталося розмовляти з мисливцями, то готуйтеся до небезпеки, яка прийде з боку добре знайомих людей. Мало того найближчим часом не погоджуйтеся на пропозицію, навіть якщо воно здасться вигідним і безпечним.

До чого сниться полювання на птахів, качок, гусей

Приснилося, що ви полювали на птахів у лісі? Доб’єтеся того, що задумали. Якщо ж полювання на птахів проходить серед луків, то розпочату справу повністю провалиться. Захід, затіяне на болоті, символізує невдачі в любові, безнадійні починання і розчарування.

Якщо уві сні довелося полювати на качок, то в реалі постарайтеся не пропустити велику удачу. Підстрелені гуси символізують хитромудрий план, який призведе до тріумфу.

До чого сниться полювання на ведмедя, кабана

Якщо уві сні довелося полювати на ведмедя чи кабана, то в реальності ви домагаєтеся любові обличчя, якій ви байдужі. Якщо ви продовжите свої безтілесні спроби, то заслужите загальну неповагу. Крім того полювання на ведмедя чи кабана знаменує шанс, який допоможе вирішити складну проблему.

До чого сниться полювання на вовка, лисицю, зайця

Уві сні полювати на вовка означає, що наяву ви посварилися з близькою людиною. Полювання на лисиць символізує ризиковані інтрижки, таємні романи і сумнівні підприємства. Приснилося, що ви ловили зайців? Належить помирити близьких вам людей, використовуючи самі хитромудрі способи.

До чого сниться полювання жінці

Жінки уві сні полювати на самоті – до скромного жіночого щастя, у компанії – до суперництва і конфліктів. Якщо ви не приймали безпосередню участь, а лише спостерігали, то якесь діло буде пов’язане з неприємними клопотами. Бачити, що чоловік повертається з полювання без здобичі – до домашнього скандалу, суперечок та непорозумінь.

Полювання у сні – тлумачення образів

Іноді полювання у сні передає пошуки сенсу і самокапание. Однак може вказувати і на конкретні події. Все залежить від деталізації бачення.

І пам’ятайте, образ незнайомої самотнього мисливця символізує непримиренного ворога. Манери та характерні риси зовнішності можуть дати вказівки на цілком певної людини. Щоб отримати картину подальших з ним відносин, зверніть увагу на його поведінку на полюванні.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться помада, сонник помада уві сні

Зміст: Новітній сонник Іванова – до чого сниться помада Помада уві сні по соннику від А до Я Тлумачення по соннику подружжя Зими Приснилася губна помада – езотеричного соннику До…

До чого сниться пальто, сонник – пальто уві сні

Зміст: Пальто уві сні по Міллеру Тлумачення по соннику Медеї Думка доктора Фрейда Приснилося пальто – по соннику від А до Я Що означає пальто з жіночого соннику До чого…

До чого сниться небіжчик, померлий, сонник – небіжчик, помер уві сні

Зміст: Трактування символічного сонника Приснився покійник » по соннику Д. Лоффа Померлі уві сні по соннику Езопа Що означає покійник » по соннику Д. і Н. Зими Інтерпретація сонника Білого…