Тільки для справжніх пані!

До чого сниться полуниця? Сонник — полуниця уві сні

До чого сниться полуниця? Сонник - полуниця уві сні

Зміст:

Для більшості людей полуниця асоціюється з отриманням земних задоволень, любов’ю і ще чимось романтичним. Більш «просунуті» в питаннях сексу громадяни ототожнюють цю ягоду з тієї самої забороненої «полуничкою». Логічно припустити, що сон з полуницею не може обіцяти ніяких неприємностей. Але чи так воно насправді?

До чого сниться полуниця по соннику Міллера

Кожного, хто побачив у сні цю божественну ягоду, чекають непередавані відчуття і нові враження. Якщо довелося скуштувати соковитою, стиглої, солодкої полуниці, то сновидця в реальності чекають забавні любовні пригоди. А коли сплячий власноруч варить полуничне варення, то це віщує зав’язування нових романтичних стосунків, ініціатором яких буде саме сновидець. Але якщо зайнятий варінням хтось інший, то у цього кулінара доведеться бути в підпорядкуванні. Зіпсовані ягоди віщують всілякі нещастя.

Полуниця уві сні. Сонник Ванги

Якщо людині привидівся уві сні полуниця, то в реальності його чекає велике щастя, на заваді якого ніхто і ніщо бути не може. Вживання в їжу ароматною, стиглої ягоди віщує ідеально рівні відносини з обранцем, повне взаєморозуміння і різнобічну підтримку. Торговець, що продає у сні полуницю, отримає якусь нагороду від Всесвіту за свої добрі справи. А людина, що вирощує цю ягоду, має не зовсім традиційні погляди на життя, що викликає нерозуміння або навіть засудження з боку оточуючих.

Що значить: приснилася полуниця. Трактування по Фрейду

На думку Зігмунда, полуниця є символом сексуального задоволення. І якщо сновидінню примарилася ця ягода, то це значить, що він шалено хоче зустрітися зі своєю половинкою і зайнятися з нею сексом. Коли ягода має нетоварний, неапетитний вигляд, то навряд чи спящему вдасться дочекатися взаємності від об’єкта зітхання. Будь-хто, хто в нічних мареннях зайнятий збором полуниці, просто приречений на невзаємну любов. Якщо сновидець поглинає ягоду в неймовірних кількостях, то його чекає період, повний любові і ніжності.

До чого сниться полуниця по соннику Лоффа

Одружені люди, які побачили уві сні полуницю належної якості, будуть дуже щасливі в шлюбі, а неодружені громадяни скоро зустрінуть того, кого вони так довго шукали. Якщо довелося збирати стиглу полуницю, то це означає, що сновидінню не дає спокою його колишня любов, яка була невзаємною. З цього приводу сплячий і так сильно переживає, а подібне сновидіння лише посилює цю біль, підсипаючи сіль на ще незагоєну рану.

До чого сниться полуниця по соннику Цвєткова

Жінка, уплетающая за обидві щоки страви на основі полуниці, скоро закохається всерйоз і надовго. Чоловік, побачивши себе в такому світлі, може сміливо розраховувати на підвищення зарплати. Гнилі ягоди, покриті цвіллю, символізують лиха або навіть смерть. А якщо людина бачить багато вже зібраної полуниці, то скоро він дізнається про себе щось приємне.

До чого сниться полуниця по соннику Хассе

Полуничка може стати провісником якихось незначних, але дуже приємних подій у житті людини. Якщо людина бачить уві сні, що він їсть цю ягоду, значить, він скоро зустріне свою справжню любов. Довелося торгувати полуницею на базарі? Це до збільшення доходів. А коли сновидець старанно доглядає за кущиками, то незабаром він займеться роботою, яка не принесе йому ні грошей, ні морального задоволення. Спостерігати, як це робить хтось інший – добре. Значить, цю роботу буде виконувати сторонній.

До чого сниться червона полуниця

Самотній чоловік, якому примарилася червона полуниця, скоро перестане бути самотнім. А якщо такий сон побачив той, у кого вже є об’єкт зітхання, то такому щасливцеві доведеться випробувати небачену пристрасть. Їсти уві сні червоні ягоди – до гарних новин, а збирати їх – до фантастичного везінню.

До чого сниться велика, велика полуниця

Ягоди величезних розмірів, побачені уві сні, передвіщають отримання задоволень. Коли дівчина їсть велику полуницю, то це говорить про те, що в житті їй не вистачає гострих відчуттів, але скоро все зміниться, і вона одержить все, про що так довго мріяла.

Сниться: їж полуницю

Якщо уві сні довелося їсти полуницю прямо з грядки, то скоро чекає романтичне побачення, на якому сновидець буде просто танути в обіймах другої половини. Вживання в їжу недозрелой ягоди означає незадоволеність своїм партнером. Є стиглу, велику полуницю, значить, об’єкт зітхання скоро відповість взаємністю.

До чого сниться збирати полуницю?

Довелося уві сні збирати велику, стиглу полуницю? Це до майбутнього достатку. Якщо ягоди дрібні, нестиглі або гнилі, то справи підуть не дуже добре. Зібрати рекордний урожай – до досягнення заповітної мети.

Сонник — ягоди полуниці на грядці

Стигла полуниця, що росте на грядці, завжди сниться до нових любовних відносин. Їсти ягоду прямо з грядки – потонути в любові своєї другої половини, а якщо це спільна трапеза, то є шанс поїхати на відпочинок в далекі країни.

До чого сниться полуниця — інші варіанти снівДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться труси? Сонник — труси уві сні

Зміст: До чого сняться труси по соннику Міллера Приснилися труси уві сні — тлумачення за Вангу Труси уві сні по Фрейду До чого сняться труси по соннику Цвєткова Що значить…

До чого сниться жук? Сонник — жуки уві сні

Зміст: До чого сняться жуки по соннику Міллера Жуки уві сні по соннику Ванги Що значить наснилися жуки по Фрейду До чого сняться жуки — трактування по Сімейному соннику До…

До чого сняться комахи? Сонник — комахи у сні

Зміст: До чого сняться комахи по соннику Міллера Комахи у сні — сонник Ванги Що значить наснилися комахи по Фрейду До чого сняться комахи по соннику Лоффа Приснилися комахи —…