Тільки для справжніх пані!

До чого сниться поле? Сонник — поле уві сні

До чого сниться поле? Сонник - поле уві сні

Зміст:

Сновидіння людини є певними знаками, подсказивающими майбутнє. Побачити уві сні поле символізує швидкі зміни в матеріальних справах, а ось в яку сторону – залежить від подробиць.

До чого сниться поле по соннику Міллера?

Поле, з якого вже зібрали врожай, віщує фінансові невдачі. Побачити уві сні зелене, квітуче поле або широкі колосящиеся поля злаків – до благополучного періоду у житті.

Зоране та засіяне поле означає швидке досягнення добробуту і гідного становища у суспільстві.

Поле уві сні — тлумачення за Вангу

Порожні або засохлі поля віщують голодний неврожайний рік, матеріальну нестабільність. Суха, потріскана грунт – до можливого землетрусу. Квітучі і родючі поля сняться до стабільності та фінансового благополуччя.

Якщо вам присниться, що ви косите на полі траву – скоро вам довірять нову справу, до якого треба поставитися з особливою увагою.

Що значить, приснилося поле, за Фрейдом

Красиве засніжене поле уві сні передвіщає швидку зустріч з людиною, який привнесе у ваше життя абсолютне щастя, повну ідилію.

Якщо ж сниться поле в літній день, це означає, що попереду вас чекають дуже сильні почуття, але роман виявиться, швидше за все, скороминущим.

До чого сниться поле по соннику Нострадамуса

Якщо в спокійному сні ви гуляєте по невозделанному полю – це віщує спокійне, мирне життя. Зоране та засаджене полі – до успіху і здоров’ю, як фізичному, так і моральному.

Прибране або скошене поле обіцяє тривоги і занепокоєння рідних і близьких. Зеленіючі і квітучі луки означають швидке настання щасливого смуги у вашому житті.

Поле по соннику Цвєткова

Гуляти по квітучому полі означає швидку зустріч з майбутнім чоловіком чи дружиною. Поле, засіяне пшеницею – до швидкої прибутку або вигідному справі. Поле зі зростаючими на ньому картоплею або кукурудзою – до порожніх клопотів.

Приснилося полі — тлумачення в сонник Хассе

Родючі поля сняться до майбутнього успіху і процвітання. Зоране та засіяне поле віщує матеріальний достаток, здобутий власною цілеспрямованістю і працею.

Розкішне, квітуче поле – до стабільного високого заробітку. Скошене чи порожнє поле – до невдач і фінансових втрат. Переорювати уві сні полі – до плідної, ефективної праці.

Що значить приснилося поле в старовинному французькому соннику

Зоране і возделанное поле сниться до благополуччя і процвітання. Пусте необроблене поле уві сні обіцяє невдачі і матеріальні труднощі, причина яких криється у вашій власній ліні.

Якщо ж вам присниться полі брані, такий сон може передвіщати палку фатальну пристрасть, яка принесе нещастя.

До чого сниться поле по старовинному англійському соннику

Якщо ви бачили зеленіючі лани, це обіцяє щастя і благополуччя, а також успіх у всіх починаннях. Якщо сон бачить молода дівчина – їй він обіцяє щастя в коханні та шлюбі.

Якщо сон присниться хворій людині – це означає швидке одужання. Якщо ж вам приснитися вигоріле або засохле поле, це може означати важку працю і фінансові ускладнення.

Поле в китайському соннику

Сільські мирні поля сняться до процвітання і щасливе життя.

Поле, заросле травою – до матеріальної прибутку.

Просторе поле, засіяне поле віщує кар’єрне зростання.

Поле з пророслим рисом обіцяє вигоду у справах.

Якщо людина сіє рис на поле – його чекають ділові поїздки.

Прибирати стиглий рис з поля означає щасливе сімейне життя.

Колосящиеся поля злакових культур – до довгої і заможного життя.

До чого сниться поле уві сні по циганському соннику

Бачити уві сні запущені або необроблені поля означає необхідність тривалої і копіткої праці для досягнення своєї мети.

Якщо сняться розорані поля, у вас скоро з’явиться можливість зміцнити свій добробут. Поля з багатим урожаєм означають багату і щасливу життя.

Значення сну в езотеричному соннику

Якщо сниться поле, заросле бур’янами, це означає, що у вашому житті накопичилося дуже багато непотрібного – речей, зв’язків, занять і т. д.

Якщо сниться порожнє зоране поле – вас чекає туга за померлим родичам або втраченої батьківщини. Якщо ж на полі ростуть злакові культури – такий сон означає швидке добробут і достаток.

До чого сниться поле у сучасному соннику

Скошені, прибрані поля уві сні означають нерадісні перспективи на майбутнє. Бачити уві сні, як поля засівають – до довгої боротьби з обставинами, що приведе в результаті до довгоочікуваного успіху.

Недавно пооране поле віщує швидку удачу, сама доля буде допомагати вам у ваших честолюбних намірах. Зелені колосящиеся поля у сні пророкують щастя і благополуччя.

Сни про поле в соннику ХХІ-го століття

Бачити уві сні занедбане поле – ознака віддалених перспектив, це означає, що плоди своїх сьогоднішніх праць ви зможете «потиснути» тільки в далекому майбутньому.

Якщо поле заросло бур’янами, це означає, що на шляху до мети вас очікує безліч труднощів і перешкод, які в результаті ви все ж зможете подолати.

Добре оброблене, зеленіюча поле обіцяє вам в найближчому майбутньому перемогу над можливими супротивниками, удачу в справах і на особистому фронті.

До чого сниться поле — Сімейний сонник

Якщо присниться поле, з якого вже зібрали врожай, — вашу родину попереду очікують не найприємніші випробування. Зелене або квітуче поле у сні пророкує вам і вашим близьким період щастя і процвітання.

Побачити зоране або возделанное полі означає здобуття швидкого добробуту і високого становища в суспільстві.

Якщо приснилося уві сні полі — Дитячий сонник

Якщо дитині присниться широке поле, це означає, що він відкритий зовнішнього світу, готовий йти людям назустріч. Такі діти не хитрують і не прикидаються, їх свідомість абсолютно чисто.

Якщо присниться, що над полем нависли грозові хмари – можливо, хтось невтішно висловився про малюка або чим-небудь його образив.

До чого сниться поле?

Дивитися на поле у сні завжди віщує радість і благополуччя, і чим зеленіша і багатше природа, тим багатше і яскравіше стане незабаром ваше життя.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться чашка?

Зміст: До чого сниться чашка по соннику Міллера? Чашка – сонник Ванги Чашка уві сні — тлумачення по Фрейду Італійські сонники — до чого приснилася чашка Чашка — Велесов сонник…

До чого сниться чайник? Сонник — чайник уві сні

Зміст: До чого сниться чайник — сонник Міллера Чайник — сонник Ванги До чого сниться чайник по Фрейду? Що значить якщо присниося чайник сучасному соннику Кулінарний сонник Чайник уві сні…

До чого сниться вилка? Сонник — вилка уві сні

Зміст: До чого сниться вилка — сонник Міллера Вилка — тлумачення за Вангу Що значить вилка по соннику Фрейда Тлумачення виделки по соннику Ст. Мельникова До чого сниться вилка —…