Тільки для справжніх пані!

До чого сниться подорож? Тлумачення сну про подорожі

До чого сниться подорож? Тлумачення сну про подорожі

Зміст:

Будь-яка подорож уві сні натякає, що наближаються великі життєві зміни. Але в цілому це сприятливий символ, віщує зростання благополуччя, успіх, як у діловій сфері, так і в особистому. Сонники пропонують найактуальніші розшифровки.

По соннику Міллера

Приснилося далеку подорож? Чекайте великого везіння в особистій або діловій життя. Бачити неприємне подорож по похмурих місць гірше. Це означає, що можете захворіти або потрапити у велику небезпеку.

До чого сниться подорож по голих скелях? Сонник впевнений, що успіх прийде смуга неприємностей і втрат. Якщо гориста місцевість була зеленою і квітучою, але, навпаки, наступають щасливі часи.

Приснилося подорож на машині в поодинці? Запланована поїздка буде клопіткою і неспокійною. Якщо уві сні довелося подорожувати на автотранспорті з незнайомими людьми, то сонник гарантує цікаві знайомства і послідовність яскравих подій.

До чого сниться, якщо знайомі чи друзі збираються в подорож? Приготуйтеся до добрих змін. Але якщо прощання пофарбовано смутком і сумом, то наяву треба з ким-то надовго розлучитися. Уві сні примудрилися несподівано швидко повернутися з далекої подорожі? В реальності успішно завершити велику справу.

По сучасному суміщеного соннику

Подорож уві сні обіцяє наяву прибуток та задоволення. Якщо сновиденное подорож проходило в невідомому і небезпечному місці, то готуйтеся до хвороби і нападам недругів.

Подорож по горах або пустелі означає, що на зміну грандіозного успіху прийдуть розчарування і смутку. Добре бачити подорож по родючим, квітучим місцях. Це ознака скорого щастя і процвітання.

До чого сниться, якщо трапилося подорожувати поодинці на машині? В реальному світі і справді відправитеся в поїздку, але вона вам не сподобається. Приснилося подорож в набитому незнайомцями транспорті? Наяву зустрінете багато цікавих людей і вдало проведете час.

До чого сниться подорож в іншу країну, за кордон, круїз

Бачити кругосвітню подорож уві сні можна до подібних подій в дійсності. Приснилося, як під час подорожі відвідали інші країни? Це означає, що ви мрієте про незвичайне.

Іноді круїз по різних країнах натякає на завершення життєвого шляху. До чого сниться захоплюючу подорож за кордон? В реалі належить зробити рішучий вибір. Але сюжет підказує: незважаючи на обурення близьких, ви залишите їх на довгий час.

Приснилося подорож на транспорті, машини, кораблі, літаку

Уві сні морський круїз символізує реальну можливість вирушити у тривалу поїздку і відвідати невідомі країни. Трапилося бачити дуже довгий морську подорож? Є ймовірність, що ви отримаєте величезну спадщину.

До чого сниться подорож на літаку? Удача лише поманить вас, але потім знову настануть важкі часи. Подорожувати на машині уві сні можна перед неспокійною дорогою в дійсності. Але якщо в машині були присутні інші люди, то реальні події приведуть веселими та незабутніми.

Подорож уві сні – інші значення

Для повного тлумачення сну слід запам’ятати такі нюанси, як мета подорожі, маршрут, транспорт та інше. Наприклад, якщо ви точно знаєте, куди їдете, то наяву гряде успішне починання. Якщо маршрут вам не відомий, то отримаєте пропозицію невизначеного характеру. Крім того:

Якщо уві сні трапилося бачити незнайомого мандрівника, то в дійсності без користі витратите час і сили в запланованому справі. Але якщо приснилося, як з радістю повернулися додому, то успішно завершите давню і копітку роботу.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться – ходити голою, сонник – ходити голою уві сні

Зміст: За сонник Зими По соннику Міллера До чого сниться – ходити голою по вулиці, в людному місці Уві сні ходити голою і соромитися, не соромитися Ходити голою у сні…

До чого сниться – прибирати, сонник – прибирати у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Білого мага Що означає прибирати у своїй, чужій хаті, квартирі До чого уві сні прибирати на роботі, документи До чого сниться – прибирати сміття,…

До чого сниться – звільнили, сонник – звільнили уві сні

Зміст: По сучасному суміщеного соннику За повного соннику Нової Ери За загальним соннику За сонником Білого мага До чого сниться: звільнили тебе, іншого Звільнили у сні – інші розшифровки До…