Тільки для справжніх пані!

До чого сниться пляж? Сонник — пляж уві сні

До чого сниться пляж? Сонник - пляж уві сні

Зміст:

У кожної нормальної людини пляж, насамперед, асоціюється з відвертим неробством, безтурботністю і задоволеннями. Возлежание на гарячому, золотистому піску під променями палючого сонця на березі якогось водоймища – хіба така картина може бути передвісником не дуже хороших подій? Виявляється, може. Щоб правильно витлумачити своє сновидіння, потрібно добре запам’ятати сюжет сну, аж до найдрібніших подробиць.

До чого сниться пляж по соннику Міллера

Якщо сновидець, обряженний у вбрання чорного кольору, шукає конкретної людини на пляжі, вдивляючись в обличчя відпочиваючих, то він обов’язково вплутається в яку-небудь авантюру. Вийти «сухим з води» навряд чи вдасться, тому потрібно бути готовим до самого несподіваного повороту подій.

Приймати сонячні ванни на морському узбережжі у сні, значить, стати учасником прибуткового справи наяву. Якщо засмагати на березі озера чи річки, то це означає, що сплячого чекає успіх у справах. Дівчина, яка побачила себе голою на пустельному пляжі, незабаром вдало вийде заміж. Якщо нудистський пляж, це сигналізує про те, що заздрісники і пліткарі активізуються.

Пляж у сні – сонник Ванги

Кожен побачений пляж (не важливо, якою саме) – це сигнал про те, що не можна вдаватися до нестримної веселості, всіляко розважатися і бавитися, бо біда на порозі, і потрібно бути готовим до всього. Це застереження особливо актуально для людей, у яких є діти, оскільки саме вони перебувають у зоні ризику.

Що значить: наснився пляж. Трактування по Фрейду

Відмінне сексуальне здоров’я чекає того, хто побачить у сні доглянутий, багатолюдний пляж з шезлонгами, кабінками для перевдягання та іншою інфраструктурою. Життєві негаразди обійдуть стороною, а в душі пануватиме спокій і повне задоволення.

Горе тому, кому присниться пустельний, брудний пляж. Таку людину чекають проблеми з потенцією і, як наслідок, повна відсутність особистого життя. Можливо різке погіршення самопочуття і виникнення деяких захворювань.

До чого сниться пляж у Сучасному соннику

Втрата одягу на пляжі в результаті раптово налетів урагану є ознакою того, що скоро людина потрапить в нетипову для нього ситуацію. Але коли на пляжі сновидця оточують дуже гарні люди, то це говорить про те, що він скоро знайде надійних ділових партнерів.

Якщо на пляжі раптом захотілося випити студеної водиці, то в реальності, організм такого страждальця явно недоотримує вітамінів, мінералів та інших життєво важливих речовин. А коли сновидця хтось запрошує на пляж, то це значить, що наяву він відчуває дефіцит спілкування.

До чого сниться пляж по соннику Аноповой

Побачений у сні пляж обіцяє хороший, повноцінний відпочинок в приємній компанії. Якщо сновидець лежить на пляжі і бачить в морі людей, що купаються, то це означає, що почуття провини перед якоюсь людиною не дає йому спокою. Лежати на пляжі і засмагати – отримання задоволення. Взагалі, пляж – це відкритий простір, і побачити його, значить, зазирнути у своє недалеке майбутнє.

До чого сниться пляж по соннику Цвєткова

Все залежить від того, в який час року приснився пляж. Якщо в осінньо-зимовий період, то це говорить про те, що бажання сновидця нереальні і безглузді. Вони лише викликають сміх у оточуючих. Літній пляж – це дуже гарний сон, що говорить про те, що запланований відпустку буде повний пригод і задоволень.

До чого сниться піщаний пляж пляж або з камінням і черепашником

 • Піщаний пляж є символом добробуту та комфортного життя.
 • Кам’яний пляж, вкритий галькою і черепашником, символізує «чорно-біле» життя, смуги якої будуть так часто змінюватися, що людині буде важко зібратися і прийняти потрібне рішення.
 • До чого сниться пляж на морі, океані, річці, озері

 • Морський пляж – надії можуть не виправдатися;
 • Океанічний пляж – всепоглинаюча любов;
 • Річковий пляж – втеча від буденності;
 • Озерний пляж – громадська робота принесе успіх і визнання;
 • До чого сниться засмагати на пляжі, відпочивати

  Загоряються уві сні на пляжі дівчина в реальності може втратити коханого. Жінці, яка має дітей, такий сон є передвісником клопоту з ними. Чоловік, в нічних мареннях загоряють на пляжі, може зовсім втратити жіночої уваги. Відпочинок в шезлонгу передрікає подорож в далекі країни.

  До чого сниться порожній пляж? Сонник — багато людей на пляжі

  Побачений нічний, пустий пляж означає, що серце обранця закрито для любові і стукати в нього марно. Бродити по дикому пляжі в оголеному вигляді — швидке заміжжя або одруження. Якщо на пляжі багато голих людей, то бути сновидінню на лікарняному ліжку.

  Сонник — красивий пляж

  Побачити уві сні красивий пляж означає, що робота дасть позитивні результати, і всі докладені зусилля не будуть марними. Якщо уві сні доводиться засмагати серед сміття, а зовнішній вигляд пляжу не викликає захоплень і інших позитивних емоцій, то всі праці підуть прахом, а робота не принесе очікуваних плодів.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться гроза? Сонник — гроза уві сні

  Зміст: До чого сниться гроза по соннику Міллера? Гроза уві сні — сонник Ванги Що значить: приснилася гроза — трактування по Фрейду До чого сниться гроза з Англійської соннику До…

  До чого сниться потоп або повінь? Сонник — потоп у сні

  Зміст: До чого сниться потоп по соннику Міллера Повінь у сні – сонник Ванги Що значить: наснився потоп? Трактування по Фрейду До чого сниться повінь у сучасному соннику До чого…

  До чого сняться пальці? Сонник — пальці у сні

  Зміст: До чого сняться пальці по соннику Міллера? Палець у сні – сонник Ванги Що значить наснилися пальці – трактування по Фрейду До чого сняться пальці по соннику Симеона Прозорова…