Тільки для справжніх пані!

До чого сниться пляшка, сонник – пляшка уві сні

До чого сниться пляшка, сонник – пляшка уві сні

Зміст:

Звичайна скляна пляшка дуже багато може розповісти уві сні. Тлумачення образу залежить від форми посудини, ступеня наповненості, вмісту й інших нюансів. Сонники та конкретні приклади докладно розкажуть про різних значеннях.

Пляшка по соннику Міллера

До чого сниться проста пляшка з скла? Сонник Міллера стверджує, що повна ємність обіцяє любов без особливих перешкод і поліпшення в справах.

Якщо ж приснилася абсолютно порожня пляшка, то ви потрапите в смугу бід і нещасть різного ступеня значущості. Щоб вибратися з цієї безнадії, доведеться добре постаратися.

Інтерпретація по соннику Фрейда

Доктор Фрейд стверджує, що пляшка уві сні символізує жінку і її дітородні органи. Тому всі трактування пов’язані з інтимною стороною життя.

До чого сниться, наприклад, відкорковування повної пляшки? Воно відображає втрату невинності для дівчат і сам статевий акт для інших. Приснився бар, наповнений численними пляшками зі спиртним? Ваша сексуальне життя так само різноманітна і насичена.

Якщо в магазині ви довго не могли вибрати потрібну пляшку, то це ознака невпевненості і навіть страху перед сексом. Випадково розбити скляну посудину у сні – до невдалого роману або труднощів у сексі.

Трактування з англійської соннику

До чого сниться пляшка з вином? Це знамення благополучного життя. Приснилася порожня скляна ємність? У вас є таємний недоброзичливець, який знає вашу таємницю.

Приснилося, що сталося пити прямо з пляшкового горлечка? Своєю поведінкою ви ризикуєте нашкодити близькій людині або ж повністю згубити свою репутацію.

Тлумачення по соннику подружжя Зими

До чого сниться пляшка з дуже вузьким горлечком? вона попереджає про суперечки та скандали. Приснився посудину без рідини? Прийдешні неприємності заберуть останні сили.

Бачити пляшку з брудною водою або ж тільки наполовину наповнену означає, що ви втомилися і перебуваєте на межі зриву. Пляшка з вином знаменує дивний збіг обставин.

Ємність зі скла, наповнена кришталево чистою водою у сні говорить про те, що ви впораєтеся з будь-якими проблемами. Однак успіх дістанеться далеко не без труднощів.

Сучасний універсальний сонник – пляшка уві сні

До чого сниться пляшка на думку універсального сонника? Ймовірно, ви намагаєтесь приховати від інших свої емоції або якусь таємницю. Якщо скло прозоре, то секрет відкриється, якщо темний, то вам вдасться його зберегти.

Приснилася пляшка із запискою? Наяву хтось буквально «кричить» про допомогу, постарайтеся почути ці заклики і допомогти по мірі можливостей. Якщо в пляшці був Джин, то є ймовірність, що здійсниться давня мрія.

Іноді пляшку уві сні сонник радить трактувати буквально. Це символ пристрасті до алкоголю або іншої залежності, в тому числі і любовної.

До чого сниться пляшка порожня, повна

Уві сні пляшка з алкогольним напоєм завжди символізує похмілля, причому як у прямому, так і в переносному сенсі.

Будь-яка інша рідина знаменує достаток, реалізацію бажань і планів, а також любовна пригода або дружню вечірку. Бачити уві сні повну пляшку – до успішного подолання перешкод і поліпшення загального стану.

Спорожніла пляшка – найчастіше негативний символ. Вона обіцяє самотність і розлука, смуток і порожні розмови. Її поява гарантує тяжку боротьбу з життєвими негараздами, а також ще більш несприятливі події.

Що означає розбити (розбивають) пляшку

До чого сниться, що сталося розбити пляшку з алкоголем? Наяву ви будете висловлювати свої романтичні емоції самим несподіваним чином. Це також ознака того, що всі негаразди залишилися позаду. Причому це виключно ваша заслуга.

Приснилося, що хтось інший розбиває пляшку? Вирішити проблеми допоможе людина зі сторони. Одночасно це вказівка на втручання у вашу долю сторонньої людини.

Пляшка уві сні – як тлумачити

Щоб отримати максимально точне передбачення, досить згадати, якою була ємність, що саме містилося всередині, що ви робили з посудиною і інші подробиці.

Довелося бачити пляшку з–під олії? Чоловік або дружина буде з заможної родини. Якщо ж у сні ви дуже хотіли пити, але під рукою була лише порожня пляшка, то наяву скоріше займіться здоров’ям.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться булка, сонник – булка уві сні

Зміст: Інтерпретація по соннику Міллера Тлумачення образу за загальним соннику Думка збірки сонників Трактування по соннику Фрейда До чого сниться булка хліба Приснилася булка з маслом Що означає купувати булку…

До чого сниться булочка, сонник – булочка уві сні

Зміст: Трактування по соннику Міллера Інтерпретація образу по соннику Медеї Тлумачення сну по соннику Езопа Думка англійської сонника Булочка по соннику подружжя Зими До чого сниться булочка з начинкою Що…

До чого сниться безлад, сонник – безлад у сні

Зміст: Інтерпретація по соннику від А до Я Думка сонника 21 століття Трактування образу з англійської соннику Приснився безлад у своєму будинку, квартирі Що означає безлад в чужому будинку, квартирі…