Тільки для справжніх пані!

До чого сниться піжама? Піжама уві сні

До чого сниться піжама? Піжама уві сні

Зміст:

До чого сниться піжама? Піжама уві сні може передвіщати і негативні і позитивні події. Все залежить від статевої приналежності як бачила сон таки і предмета туалет. Піжама – річ інтимна. Ми одягаємо її, коли залишаємося наодинці з собою. Тому несприятливі обставини, швидше за все, пов’язані з плітками, обіцяє сон, в якому ви опинилися в піжамі в місці, для цього невідповідному.

Загальне тлумачення

Якщо на вас гарна піжама, напнута до місця, і вам все подобається, значить, нинішні стосунки з протилежною статтю вас влаштовують, викликають душевний комфорт.

Якщо ж відносин немає, то сон пропонує вам підготуватися до нового цікавого знайомства, яке переверне ваше життя. Такий же сон для чоловіка може означати, що слід більше уваги приділяти своїй половинці, робити маленькі приємні подарунки і сюрпризи.

Якщо ви купуєте піжаму, то ваше прагнення до спілкування з протилежною статтю стане занадто очевидним, що може зашкодити вашій скромності. Особливо слід насторожитися, якщо ви купуєте піжами оптом. Такий сон призиває вас до обережності та обачності у спілкуванні. Ваша відкритість може бути неправильно витлумачена, тоді злісних осудів за спиною не уникнути.

Приснилася піжама жіноча, чоловіча

Настороженість повинен викликати сон, в якому жінка бачить чоловічу піжаму. Це говорить про те, що відносини зблякли і не викликають тієї ейфорії, яка об’єднувала вас з чоловіком раніше. Слід терміново вжити заходів, щоб вдихнуть нове життя в такі відносини, інакше будете шкодувати.

Дівчатам же такий сон обіцяє нове захоплююче знайомство, до якого вони підсвідомо прагнуть. Потрібно піклуватися про свою зовнішність і скромності поведінки, щоб не втратити своє щастя.

Якщо чоловікові приснився жіноча піжама, то він, швидше за все, пригнічений одноманітністю стосунків у сім’ї, його потягнуло на пригоди. Не чекайте ініціативи від партнерки, самостійно прийміть міри, щоб зробити відносини більш романтичними і різноманітними.

Розшифровка за кольором

Колір приснився деталі туалету також має значення. Чорний колір піжами зазвичай віщує хворобу бачила сон, природно, якщо ви не віддаєте такий колір у житті. Зате яскраві кольори вбрання обіцяють низку романтичних пригод, яскравих вражень, пов’язаних з інтимною стороною життя і відносинами.

Особливо добре побачити червону або червону піжаму уві сні. Після такого сну вас чекає захоплюючий роман, з незабутніми відчуттями, ніжною романтикою, палкою пристрастю.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться продавець? Сонник — продавець

Зміст: Що робили і купували? Продавець у сні — особливості зовнішнього вигляду До чого сниться — самому бути продавцем Сон – це важлива і невід’ємна частина людського життя. Під час…

До чого сниться срібло? Сонник — срібло. Срібло у сні

Зміст: Сонник — срібло Несприятливі ознаки срібла у сні: чого варто остерігатися? Здавна відомо, що срібло є незайманих і чистим металом. Цей дорогоцінний матеріал пов’язаний з Місяцем, що володіє таємними…

Дарують квіти у сні

Зміст: Як правильно трактувати свої сновидіння Трактування сну виходячи з подій у майбутньому Трактування сну, виходячи з емоційного стану Для кожної людини сновидіння є поглядом у потойбічний світ, який оточує…