Тільки для справжніх пані!

До чого сниться підлога? Сонник — пол у сні

До чого сниться підлога? Сонник - пол у сні

Зміст:

Підлогу уві сні виступає символом стабільного положення, а його особливості попереджають про майбутні події або навіть зміни. Сонники підкажуть, як отримати найбільш точне тлумачення сну.

До чого сниться підлогу по соннику Міллера

Якщо вам сниться, що ви падаєте на підлогу, то сонник Міллера трактує це до хвороби. У разі ж, якщо ви ремонтуєте статеве покриття, це буде означати швидкі грошові витрати. Поганим знаком, що означає, що незабаром станеться нещастя, вважається побачити уві сні брудну підлогу.

Підлога у сні – тлумачення за Вангу

Побачити уві сні своє падіння на підлогу означає, що хтось інший намагається вам добряче насолити. Докладатимете всіх зусиль, інакше йому це, безсумнівно вдасться зробити. Миття підлог по Вангу обіцяє вам успішне просування по кар’єрних сходах, головне не сперечатися з керівництвом!

До чого сниться підлогу по Фрейду

Сонник Фрейда трактує всі бачення у сексуальному контексті. Так що, якщо вам приснилося миття підлоги, це тлумачиться, як необхідність обговорення ваших відносин з другою половинкою. Підлогу уві сні, в цілому, віщує зміни, до яких вам необхідно підготуватися заздалегідь.

Сонник мандрівника

Сонник мандрівника трактуємо пів – наші стосунки з близькими людьми. Відповідно миття підлог у сні є поганим знаком: незабаром відбудеться сварка з одним або в сім’ї. Навпаки, підмітання підлоги сниться до приходу гостей.

До чого сняться підлоги по соннику чаклунки Медеї

Брудна підлога сниться до усвідомлення того факту, що ми не можемо розібратися у власному житті. Чаклунка Медея розуміє підлогу, як нашу життєву позицію. Мити підлогу – до того, що доведеться позбутися від чогось або когось у своє життя, змінити звичний порядок речей.

Що значить приснився підлогу по весняному соннику

Побачити підлогу уві сні по весняному соннику до хвороби. Якщо ж вам сниться слизька підлога, то варто задуматися про своїх останніх вчинках. Вони були сприйняті неоднозначно

Підлогу по езотеричного соннику

Тверда підлога означає надійність у вашому житті, у вас надійні друзі і партнери. Якщо ж вам сниться старий підлогу, знайте, що ті, на кого ви розраховуєте, не так надійні, вони можуть зрадити вас в будь-який момент!

До чого сниться багно?

Різні сонники трактують бачення брудного підлоги уві сні по-різному. Так, деякі фахівці трактують такий сон, як можливість незабаром отримати суттєву фінансову прибуток. З іншого боку, поширена думка, що брудна підлога сниться до серйозної сварки в сім’ї, хвороб близьких і можливої смерті родичів.

Митий підлогу уві сні – що значить мити підлогу?

Миття підлог уві сні, частіше за все, означає швидке підвищення по службі. Однак не варто поспішати радіти. Якщо ж, ви уві сні мили підлоги в чужій квартирі, то успіх в просуванні по кар’єрних сходах чекає не вас, а когось із ваших колег. З іншого боку, деякі сонники трактують миття підлог, як попередження. Ймовірно, хтось прагне насолити вам на роботі і зіпсувати вашу кар’єру.

До чого сниться, що підмітати підлогу

Існують різні трактування такого сновидіння. Сонник для жінок говорить, якщо ви підмітали уві сні, то вас чекає швидкий переїзд. З іншого боку, якщо ви підмітали підлогу у знайомих, то це далеко не до взаємовиручку, а, навпаки, до швидкої сварці.

Сонник Міллера трактує подібне сновидіння, як вісник швидкого благополуччя у всіх сферах життя. Якщо уві сні підлогу підмітає представник сильної статі, то слід чекати самих несподіваних звісток.

До чого сниться вода, кров, сміття на підлозі?

Чиста вода на підлозі сниться до кращого. У такому випадку вам чекає успіх, як на роботі, так і в особистому житті. Брудна вода, навпаки, натякає на ваші проблеми зі здоров’ям. Можливо, варто задуматися і сходити на обстеження до лікаря.

Каламутна вода на підлозі у квартирі близької людини може передвіщати трагедію, аж до смерті. Сонник Фреуда також вказує, якщо вода ллється по підлозі спальні, то жінці варто урізноманітнити своє сексуальне життя і поекспериментувати з новими відчуттями. Якщо ж це приснилося чоловікові, то варто проявити обережність, ймовірно, незабаром ви зазнаєте невдачі в статевого життя.

Кров на підлозі не завжди є поганим знаком. Іноді це трактується, як посмішка фортуни: вам незабаром пощастить у лотерею або ви зможете укласти вигідну для себе угоду. З іншого боку, якщо вам приснилася велика калюжа крові на підлозі, то чекайте біди. Вам загрожує серйозне захворювання.

Коли калюжа крові сниться дівчині, це обіцяє проблеми в статевому житті. В цілому, фахівці закликають дуже обережно підходити до трактування таких сновидінь, радячи враховувати всі побачені деталі. Краще звернутися до тлумачення декількох сонників.

Сміття, розкидане по підлозі вашої квартири, обіцяє вам неприємності в сімейній сфері. Постарайтеся в найближчі дні не сперечатися з другою половинкою і прагнете до вирішення нагальних проблем, уникаючи гострих кутів.

До чого сниться підлогу?

Підлога з дерева сниться, якщо ви підсвідомо відчуваєте заздрість до успіхів ваших конкурентів. Якщо ж ви миєте дерев’яну підлогу, то невдовзі ви можете бути залучені в відмивання грошей.

Проваливающийся в будинку підлогу – це, безсумнівно, поганий знак. Вас підстерігають невдачі, можливо, серйозна хвороба. За іншим трактуванням, це може означати погіршення відносин з вашим коханим людиною, у тому числі в статевого життя.

Фарбування підлог, привидевшаяся уві сні, як і ремонт, обіцяє зміни. Це можуть бути зміни в особистому житті, або зміна вашого зовнішнього вигляду. Більш того, фарбування підлог уві сні може бути передвісником швидкого переїзду на нове місце проживання в інше місто.

Якщо людина, якого ви знали, але він уже помер, миє підлоги у вашому будинку, то такий сон обіцяє нещастя. Можливо, незабаром смерть прийде у ваш дім. Однак фахівці в області сновидінь радять не поспішати впадати в депресію, можливо, пішов просто нагадує про себе.

Якщо уві сні ви бачите, що ваші волосся падають на підлогу, це означає те, що в потрібну хвилину близькі люди вас підтримають. Інша трактування таких бачень діаметрально протилежна. Сонник Енігма розцінює таке сновидіння, як попередження, що незабаром ви зіткнетеся з обманом чи зрадою.

Мести підлогу великою мітлою уві сні означає ваше прагнення до розгульного життя. Ймовірно, варто прислухатися до такого тлумачення і гарненько відпочити. Крім цього, подібні сюжети можуть свідчити про швидкі зміни в житті або успішності майбутньої фінансової операції.

На відміну від підмітання, миття підлоги в сновидінні за допомогою швабри не обіцяє нічого хорошого. Скоріше за все, незабаром вам доведеться зіткнутися з ризиком потрапляння у вкрай незручну ситуацію. Будьте напоготові!

Якщо вам приснилося, що у вашому будинку господарює чужа людина, це означає: хтось мітить на ваше місце. Це може ставитися, як до сімейного життя, так і професійної діяльності.

Якщо жінці сниться, що прибирання робить її чоловік, це до змін у родині. Поговоріть з ним, ймовірно, він планує шляхи відступу і хоче розлучення. Інші ж сонники трактують подібне бачення, як швидке від’їзд чоловіка на довгий термін, можливо, в затяжну відрядження по роботі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться поле? Сонник — поле уві сні

Зміст: До чого сниться поле по соннику Міллера? Поле уві сні — тлумачення за Вангу Що значить, приснилося поле, за Фрейдом До чого сниться поле по соннику Нострадамуса Поле по…

До чого сниться чашка?

Зміст: До чого сниться чашка по соннику Міллера? Чашка – сонник Ванги Чашка уві сні — тлумачення по Фрейду Італійські сонники — до чого приснилася чашка Чашка — Велесов сонник…

До чого сниться чайник? Сонник — чайник уві сні

Зміст: До чого сниться чайник — сонник Міллера Чайник — сонник Ванги До чого сниться чайник по Фрейду? Що значить якщо присниося чайник сучасному соннику Кулінарний сонник Чайник уві сні…