Тільки для справжніх пані!

До чого сниться підготовка до весілля?

До чого сниться підготовка до весілля?

Зміст:

Весілля — це завжди хвилююча подія в житті, як для жінки, так і чоловіки. Дівчатка з раннього дитинства задивляються на наречених, кружляючих у білосніжних шатах. Кожна незаміжня жінка, хоча б раз у своєму житті уявляла себе в ролі нареченої — розкішна весільна сукня, фата і поруч коханий чоловік.

Кому наснилося

І ось одного разу, вам сниться незвичайний сон — підготовка до весілля. Вам сняться приємні клопоти, пов’язані з весіллям: вибір букета, весільних кілець або складання списку запрошених гостей. У сні ви приміряєте весільні туфлі на високому каблуці. Подумки прокручуючи образ, як вони будуть виглядати під весільну сукню. Побачити туфлі уві сні — гарний знак. Чистий взуття, сниться до гарних стосунків з протилежною статтю.

Якщо вам сниться, що ви незадоволені своїм весільним вбранням, зачіскою або макіяжем — це означає, що ви ще не готові до цього дня. Доля вам дає час на підготовку, щоб в наступний раз, побачивши себе в образі нареченої, ви усвідомили, що вас все влаштовує. Між тим, якщо вам приснилися батьки нареченого напередодні весілля, можете бути спокійні, ви їм дуже сподобалися і вона ради вибору сина.

Для дівчат сни, пов’язані з приготуваннями до весілля — це особливі сновидіння, приміряючи весільну сукню, скоріше за все ви незабаром вийдете заміж. Якщо вам сниться підготовка не вашої чужого весілля, де ви допомагаєте з нарядом нареченої або нареченого, в недалекому майбутньому на вас може порадувати новину про появу малюка.

Часто такі сни віщують вагітність, якщо ви допомагали з нарядом нареченої, у вас може народитися дівчинка, а якщо нареченого — хлопчик. Однак сни провісники народження дітей сняться заміжнім жінкам, а юним особам цей сон обіцяє хороші новини, пов’язані з яким-небудь радісною подією в сім’ї.

Сервірувати стіл

Сон, у якому ви допомагаєте сервірувати весільний стіл, накриваючи його різноманітними стравами, бенкетними стравами і прикрасами, говорить про можливого прибутку. Вас чекає підвищення по службі або вигідний контракт. Чим багатше весільний стіл, тим більше прибутку обіцяє вам сон.

Якщо ж вам присниться сон, що ви допомагаєте забиратися з весільного столу, такий сон нічого доброго не віщує. Брудний посуд може снитися до хвороби або пліток за вашою спиною. У той час як весільний манікюр у сні означає хвилюючі події і щасливий результат.

Своя або чуже весілля

Побачити себе на своєму весіллі — межа мрій кожної незаміжньої дівчини. Що може бути прекрасніше бачити себе у вінчальній сукні, коли над вашим чином попрацював весільний стиліст. Біле плаття, точно підібране по вашій фігурі. Білосніжна фата у волоссі. Ви прямуєте до весільного кортежу. До своєї заповітної мрії. Туди, де вас чекає наречений і безхмарне щастя. Проте цей сон може передвіщати великі зміни у вашому житті.

Бути присутнім на чиїйсь весіллі і побачити серед гостей неприємного людини в чорному одязі може бути вісником хвороби. Нездужання ви можете не відразу помітити, перебуваючи в гонитві за щастям. Якщо ж, навпаки, ви побачите уві сні весільне торжество в оточенні приємних людей в яскравих шатах. Вам буде супроводжувати успіх. Щось дуже радісне станеться з вами в найближчому майбутньому.

Будь-який сон, пов’язаний з весіллям найчастіше викликаний з бажанням скоріше вийти заміж. І пережити реально самі прекрасні події, пов’язані з підготовкою і проведенням весільного торжества. Якщо ж вам присниться власна весілля напередодні приготувань — це скоріше всього пов’язане з переживанням про майбутню подію. Зловити весільний букет нареченої у сні означає, що ваш улюблений буде вам вірним.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться штучні квіти?

Зміст: Сонник — отримання штучних квітів в дар Сон про виготовлення штучних квітів Спалювати штучні квіти уві сні До чого ще можуть снитися штучні квіти До чого сняться штучні квіти?…

До чого сниться меблі? Сонник — меблі

Зміст: До чого сниться нові меблі Сонник — перестановка меблів Старі меблі у сні До чого сниться купувати меблі До чого сниться кухонні меблі Будинок і меблювання кімнат у житлових…

До чого сниться тарган? Таргани у сні

Зміст: Що обіцяють зі сну Таргани по соннику Міллера Тарган у сні по соннику Нострадамуса Тарган — сонник Ванги Що означає Тарган по соннику Езопа? До чого сняться руді таргани?…