Тільки для справжніх пані!

До чого сниться піаніно або фортепіано? Найбільш повне тлумачення!

До чого сниться піаніно або фортепіано? Найбільш повне тлумачення!

Зміст:

Наснилося піаніно є передвісником кумедній ситуації. Якщо сновидець чує уві сні легку, веселу мелодію, то бути йому в реальності здоровим та успішним. Коли сниться відверта фортепіанна какофонія, то людину чекають нудні справи або рутинна робота, а сумна мелодія може принести погані вісті.

Розбите або розстроєне піаніно бачити, значить, відчувати незадоволення собою або невдоволення своїми вчинками. Старовинне фортепіано, знаходиться в робочому стані, символізує почуття досади від того, що сновидець не скористався слушними порадами своїх друзів або упустив свій шанс.

Піаніно або фортепіано по соннику Ванги

Коли людина грає уві сні на піаніно, то це означає, що всі його припущення щодо власної значущості помилкові. Тобто, йому здається, що він займає домінуюче положення серед людей, його навколишніх, але насправді, це не так. Як підсумок – вічні недомовки, лицемірство і уявні дружні відносини.

Купівля фортепіано обіцяє швидке вирішення давно виниклого питання. Чути уві сні, як хтось віртуозно грає на цьому інструменті, значить, стати жертвою власної необачності, бо хтось із близьких будує підступи і намагається відвести сновидінню роль маріонетки, якою можна маніпулювати.

Побачити піаніно уві сні. Трактування по Фрейду

Людина, що грає уві сні на фортепіано, може реалізувати всі свої сексуальні фантазії. Правда, за однієї умови – якщо його сексуальний партнер на це погодиться (що малоймовірно). Розстроєне піаніно є передвісником майбутніх невдач на терені інтимних відносин, які легко пояснюються особливостями організму сновидца або його віком.

Дівчина, старанно наигривающая на фортепіано якусь цікаву мелодію, скоро досягне відповідних почуттів того, кого вона шалено любить. А молодий чоловік, безуспішно намагається витягти з інструменту хоч якісь звуки, схожі на музику, може упустити свій шанс стати щасливим, бо та, яка йому була безмежно вірна, віддасть перевагу іншого.

До чого сниться фортепіано по Сімейному соннику

Коли сновидець у своїх нічних мареннях налаштовує піаніно, то це говорить про його незворушності і міцних нервів. Можливо, в силу обставин, йому доведеться стати таким. Нести кудись піаніно означає швидкий переїзд, а пересувати його з одного місця на інше – вірна ознака прийдешнього ремонту в квартирі.

Чути уві сні, як хтось невміло перебирає клавіші або грає, сильно фальшивлячи, значить, сновидця чекають неприємні зміни в житті або якісь випробування. Грати самому на фортепіано – добре. Це означає, що в житті сплячого скоро настануть зміни, які кардинально змінять його самого. В кращу сторону, зрозуміло.

До чого сниться піаніно по соннику Морозової

Клавіші фортепіано мимоволі асоціюються з життям, в якій бувають і чорні смуги, і білі. Не треба боятися такого сну, адже низка невдач обов’язково зміниться смугою везіння. Якщо клавіші відсутні зовсім, то сновидець втратить інтерес до своєї роботи чи до своєї другої половини. Западаючі клавіші – символ сумніви у вірності обранця.

Людина, в реальності не вміє грати на цьому інструменті, але извлекающий уві сні з нього приголомшливі звуки, дуже наполегливий, отже, може підкорити серце будь-якого, хто попадеться йому на життєвому шляху. Всякого, хто уві сні несе, надриваючись, фортепіано, наяву чекає важка фізична праця. Впустити піаніно – погано. В такому випадку, сновидця чекають промахи, які доставлять йому чимало неприємностей.

До чого сниться фортепіано за Загальним соннику

Покупка інструменту передрікає виконання бажань, навіть найзаповітніших. Гра на фортепіано у сні дозволить в реальності довести свою перевагу і дасть можливість вибитися в лідери.

Грати монотонну мелодію, значить, отримати якісь неприємні звістки. А ось веселий мотивчик, награний жваво і вміло є провісником добрих подій в житті людини. Можливо, це набуття сімейного щастя або успіх на професійному терені.

Якщо уві сні людина вчиться грати на фортепіано, старанно опановуючи клавіші і вивчаючи ноти, то йому слід у реальному житті частіше спілкуватися з потрібними людьми, що займають не останнє місце в суспільстві. Чути чужу гру на інструменті, значить, отримати догану або стати об’єктом громадського осуду.

Варіанти сновидінь з піаніно, фортепіаноДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться баян? Сонник — баян уві сні

Зміст: До чого сниться баян по соннику Міллера Баян: трактування по Фрейду Баян по соннику Ванги До чого сниться баян по соннику Ю. Лонго До чого сниться баян по Жіночому…

До чого сниться переїзд? Сонник — переїжджати у сні

Зміст: До чого сниться переїзд по соннику Міллера Переїзд по соннику Ванги Що значить: наснився переїзд. Трактування по Фрейду До чого сниться переїзд по Сучасному соннику До чого сниться переїзд…

Сонник — книга уві сні

Зміст: До чого сниться книга по соннику Міллера Книга. Тлумачення по соннику Ванги Побачити книгу уві сні. Трактування по Фрейду До чого сниться книга по Універсальному соннику До чого сниться…