Тільки для справжніх пані!

До чого сниться петрушка? Сонник — петрушка приснилася уві сні

До чого сниться петрушка? Сонник - петрушка приснилася уві сні

Зміст:

Тлумачення сну, в якому сновидець побачив петрушку, різні сонники викладають по-різному. Одні вважають зелень добрим знаком, інші, навпаки, рекомендують проявити обережність.

До чого сниться петрушка — сонник Міллера

Петрушка уві сні вказує на успіх, який може бути досягнутий наполегливою працею. Віщує міцне здоров’я і оточення хорошими людьми. Є петрушку – вказує на велику сім’ю і приємні турботи, пов’язані з нею.

Сонник Хассе — петрушка

Приснився петрушка — це знак покровительства сновидця багатьма людьми. Особливо сприятливим є сон, в якому листя петрушки зелені, свіжі і яскраві. Це вказує на довгі позитивні взаємини з близьким оточенням.

Висаджування петрушки вказує на те, що здійсняться таємні бажання; приготування обіцяє тривогу в сім’ї; їсти сиру петрушку — до небезпеки пожежі; Рвати петрушку — проблеми у відносинах або розрив зв’язків з покровителем. Висушування гілочок петрушки обіцяє любовні спогади.

Дитячий сонник до чого приснилася петрушка

Побачити петрушку — знак про виступ сновидця при великій кількості людей: наприклад, в області самодіяльності або читання доповіді з природничих наук.

Сонник «Їжа» — петрушка уві сні

Приймати в їжу петрушку — дізнатися про наклеп. Прикраса страв петрушкою вказує на прагнення показати себе.

Кулінарний сонник що значить якщо приснилося петрушка

Прикрашати страву петрушкою – бажання показати себе з найкращого боку перед іншими. Їсти уві сні петрушку — отримати інформацію про неправду, наклеп.

Петрушка — новітній сонник

Є петрушку — погіршення здоров’я, захворювання волосся; знижений статевий потяг.

Сучасний сонник — петрушка уві сні

Петрушка уві сні вказує на складний тернистий шлях до досягнення власних успіхів. Дуже часто такі сни обіцяють сновидінню гарне оточення з приємних і енергійних людей. Приймати в їжу петрушку – мати міцне здоров’я, приділяти багато часу своїй родині.

До чого сниться петрушка — сонник XXI століття

Прикрашати страву петрушкою – це знак, що все прагнення до самовираження будуть успішними. Є коріння петрушки — попередження сновидця про наклеп в його бік, переслідування і неприємності. Побачити уві сні петрушку, що росте на грядці, означає успішне усунення всіх перешкод і перешкод. Варена петрушка обіцяє ризиковані заходи.

В цілому, побачити уві сні соковиту зелену петрушку – це знак успішною, щасливою і забезпеченого життя. Людям, які займаються своїм бізнесом, сон обіцяє фінансовий успіх, закоханим – благополучний тривалий союз.

Якщо уві сні приймати петрушку в їжу, то в житті забезпечено міцне здоров’я, приємне проведення часу в колі сім’ї. Млява петрушка обіцяє короткочасні неприємності. Якщо уві сні хтось їсть петрушку, то в родині сновидця можна чекати радісні події.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться персик? Сонник — персик приснився уві сні

Зміст: До чого сниться персик по соннику Міллера Персик — сонник Хассе До чого сниться персик по соннику цілительки Євдокії Що значить якщо приснилося персик за великим соннику До чого…

До чого сниться кріп? Сонник — кріп приснився уві сні

Зміст: До чого сниться кріп — російський сонник Кріп — сонник Фрейда Східний сонник що значить якщо приснилося кріп До чого сниться кріп по соннику Міллера Загальний сонник — кріп…

До чого сняться горіхи? Сонник — горіх приснився уві сні

Зміст: Які бувають сонники До чого сняться горіхи по Соннику Густава Міллера Горіхи – тлумачення в соннику Зиґмунда Фрейда Горіх – значення сну по соннику від А до Я Горіхи…