Тільки для справжніх пані!

До чого сниться персик? Сонник — персик приснився уві сні

До чого сниться персик? Сонник - персик приснився уві сні

Зміст:

Персики на деревах у сні вказують на точний час виконання якогось пророцтва. плоди на тарілці можуть знаменувати задоволення, диво. Що ще означає цей образ, відповідять популярні сонники.

До чого сниться персик по соннику Міллера

Сон, у якому ви їсте персики, означає, що незабаром діти можуть захворіти, а ви випробуєте розчарування від стану своїх справ і не відбулася радості.

Бачити, як ростуть персики на деревах, означає досягти бажаних цілей, ваші зусилля і ризик власним здоров’ям приведуть до поліпшення справ.

Сон про сушених персиках означає, що наяву ви повинні бути уважними, оскільки недоброзичливці прагнуть випередити вас у всьому.

Якщо персики наснилися молодій жінці, то вона може розраховувати на весілля із заможним і мудрою людиною, але для цього їй потрібно показати свій розум і чарівність.

Пробувати жорсткі і зелені персики уві сні, означає зіткнення з жорстокістю з боку родичів. Також цей сон може служити знаком наступаючої хвороби, яка здатна позбавити людину привабливості.

Персик — сонник Хассе

Сон про зростаючих персиках на деревах символізує мучащее вас спокуса. Якщо людина їсть у сні персики, то він може очікувати згоди з коханою людиною. Рвати персики – до справ, які зможуть принести великий прибуток.

Сон, у якому фігурують персикові кісточки, означає, що наяву ви зможете чинити серйозний опір своїм недоброзичливцям.

До чого сниться персик по соннику цілительки Євдокії

Сон про персиках, що висять на гілках, символізує виконання планів, поліпшення матеріального становища. Однак для цього потрібно докласти великі зусилля.

Що значить якщо приснилося персик за великим соннику

Бачити у сні дерево, обсипанное плодами персика – до успіху і процвітання в бізнесі.

Збирати персики або є їх до палкого кохання.

До чого сниться персик по соннику XXI століття

Сон про персиках означає, що незабаром вас чекає незвичайне любовну пригоду. Якщо ви рвете уві сні персики, то наяву може чекати удачі.

Є стиглі персики – до отримання насолоди. Якщо персики уві сні кислі або гнилі, то наяву ви випробуєте відчуття досади і роздратування.

До чого сниться персик по соннику Фрейда

Побачений персик – символ опуклостей фігури жінки (груди, сідниці).

Персик уві сні по соннику Надії і Дмитра Зими

Сон про персиках – знак спокуси. Наяву ви будете відволікатися на спокуси, і це буде збивати з пантелику.

Якщо молодій жінці сниться, що вона збирає персики уві сні, то наяву вона зуміє досягти бажаної мети шляхом зваблювання. При цьому їй потрібно бути обережною, оскільки вона сама ризикує бути звабленої.

Є персики – до зміни радості і веселощів сумом. Побачивши такий сон, потрібно проявляти стриманість в бажаннях. Якщо персики, які ви їли уві сні, були зеленими і жорсткими, то це означає, що наяву бажання не зможуть бути задоволені.

До чого ще може снитися персикДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться кріп? Сонник — кріп приснився уві сні

Зміст: До чого сниться кріп — російський сонник Кріп — сонник Фрейда Східний сонник що значить якщо приснилося кріп До чого сниться кріп по соннику Міллера Загальний сонник — кріп…

До чого сняться горіхи? Сонник — горіх приснився уві сні

Зміст: Які бувають сонники До чого сняться горіхи по Соннику Густава Міллера Горіхи – тлумачення в соннику Зиґмунда Фрейда Горіх – значення сну по соннику від А до Я Горіхи…

До чого сниться стрілянина? Сонник — стріляти у сні

Зміст: До чого сниться стрільба по соннику Міллера Стрільба — сонник Ванги До чого сниться стрільба по соннику Денизза Ліна Що значить стрільба — сонник подружжя Зими До чого приснилася…