Тільки для справжніх пані!

До чого сниться переїзд? Сонник — переїжджати у сні

До чого сниться переїзд? Сонник - переїжджати у сні

Зміст:

Переїзд традиційно у сні означає, що і в реальному світі наближаються якісь грандіозні події. Не виключено, що ви повністю змінити свій образ думок або життя. Сонники підкажуть і інші розшифровки.

До чого сниться переїзд по соннику Міллера

Переїзд на нове місце проживання обіцяє сновидінню великі зміни в житті. Якщо подібне сновидіння бачить молода жінка, то їй належить швидке заміжжя. Чоловік, який допомагає у сні знайомим переїжджати, в реальності може накоїти чимало лиха, доставивши тим самим незручності того, кому він допомагає з переїздом.

Невинне спостереження з вікна, як сусіди носять речі у вантажівку, віщує швидку поїздку в далекі країни. Коли сім’я переїжджає на нову квартиру, але виїхати з двору заважає закритий шлагбаум, то бути голові сімейства банкрутом. Якщо шлях відкритий і нічого не перешкоджає руху, то це обіцяє велику удачу у всіх справах.

Переїзд по соннику Ванги

На думку болгарської ясновидиці Ванги, особливу роль грає не те, куди переїжджає сновидець, а якою дорогою здійснюється рух. Таким чином, крива дорога попереджає про те, що сновидінню у найкоротші терміни необхідно привести власні думки в порядок і позбавити себе від спокуси вчинення поганих вчинків.

Пряма дорога символізує правильність обраного шляху. Якщо під час переїзду нічого по дорозі не станеться, то в реальності можна очікувати збільшення капіталів та успіхів у всіх справах. Якщо ж дорога абсолютно безлюдна, то сновидця попереду чекає гірке самотність.

Що значить: наснився переїзд. Трактування по Фрейду

Подібний сон є уособленням фобій сновидця. Якщо людина переїжджає в інший будинок, значить, він дуже боїться смерті. Хоча, можливо, він боїться життя, а саме – налагодження довгострокових відносин з представниками протилежної статі.

Коли сновидець їде по дорозі разом зі своїм скарбом, і бачить, що дорога розходиться, то це означає, що він має двох сексуальних партнерів, але не може зважитися – кому з них віддати перевагу. Якщо сплячий бачить не розвилку, а перехрестя, то його життя може круто змінитися, причому в один день.

До чого сниться переїзд по Сучасному соннику

Людина, переїжджає уві сні в інший будинок, отримає наяву масу нових вражень. Можливо, вони будуть пов’язані з туристичною поїздкою або новим знайомством.

Коли подібний сон бачить одружений чоловік, то це говорить про те, що він в реальності приділяє мало уваги власній дружині. Якщо замужній дамі примарилось таке, то за неї можна порадіти: чоловік готовий забути всі колишні сварки і бажає будувати відносини по-новому.

Молодий чоловік, який переїжджає зі свого убогого житла в шикарну квартиру, незабаром різко піде по кар’єрних сходах і зможе повністю реалізувати себе на професійному терені. Юна дівчина, переезжающая уві сні з обжитого місця «в нікуди» ризикує залишитися без друзів і подружок, бо вона зробить якийсь непристойний вчинок, і саме він буде причиною цього несподіваного і підлого самотності.

До чого сниться переїзд по соннику О. Смурова

Коли людина уві сні переїжджає на нове місце проживання, то це значить, що він в реальності здійснює перехід з одного стану свідомості до іншого, або з одного рівня на інший. Тобто, якщо він хворий, то видужає, якщо його поглинув творча криза, то скоро натхнення повернеться до нього, якщо він самотній, то скоро зустріне потрібної йому людини. В особливих випадках, подібне сновидіння обіцяє швидку смерть людини.

Переїзд — сонник Хассе

Всякий переїзд є передвісником змін в особистому житті сновидца. Якщо він спроможеться втратити при переїзді свої речі, значить, його чекають великі втрати – майнові чи фінансові. Також, такий сон говорить про те, що не можна бути надто довірливим, бо цю довірливість можуть легко використовувати вороги для досягнення своїх корисливих цілей.

Ще гірше – розбити або зіпсувати речі при переїзді. Це говорить про те, що скоро близька людина сильно розчарує сновидца або на його голову звалиться великі неприємності. Якщо довелося розстатися з домашніми вихованцями, які на новому місці виявилися не потрібні, то це хороший знак: будь започаткована справа буде вдалою.

До чого сниться переїзд в іншу країну, місто, нове місце

До чого сниться переїзд в нову, іншу квартиру, в інший, новий будинок

До чого сниться переїзд:

До чого сниться переїзд — варіанти сновидіньДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Сонник — книга уві сні

Зміст: До чого сниться книга по соннику Міллера Книга. Тлумачення по соннику Ванги Побачити книгу уві сні. Трактування по Фрейду До чого сниться книга по Універсальному соннику До чого сниться…

До чого сняться монети? Сонник — монети уві сні

Зміст: До чого сняться монети по соннику Міллера Побачити монети уві сні. Трактування по Фрейду Монети уві сні. Сонник Ванги До чого сняться монети по соннику Симона Кананіта До чого…

До чого сниться телевізор? Сонник — телевізор уві сні

Зміст: До чого сниться телевізор по соннику Міллера Сниться телевізор. Тлумачення за Фрейдом Приснився телевізор. Сонник Ванги До чого сниться телевізор з Езотеричного соннику До чого сниться телевізор з Сімейного…