Тільки для справжніх пані!

До чого сниться – перемагати, сонник – перемагати у сні

До чого сниться – перемагати, сонник – перемагати у сні

Зміст:

Уві сні сталося в чомусь перемагати? В реальності вам також чекає перемога, визнання заслуг і грандіозний успіх. До чого конкретно сниться позначене дію, розкажуть популярні сонники і конкретні приклади розшифровок.

За сонником Зими

Приснилося, як перемагали в чесній боротьбі? Сонник впевнений: у світі реальному ви успішно подолаєте виниклі перешкоди, але відстоювати свою думку все ж доведеться.

Бачити себе учасником спортивного змагання і перемагати у сні – завжди добре. У справах намітився явний прогрес, а відносини з оточуючими будуть ясними і доброзичливими.

Іноді тлумачення сну включається закон інверсії і тоді сновиденная перемога обіцяє повну поразку, незначну хвороба та інші неприємності.

За сонником від А до Я

До чого сниться люта сутичка, в якій сталося перемагати? Для хворих сновидцев уві сні це ознака скорого видужання, для жінок – підвищеної уваги від чоловіків, для всіх інших – сприятливого повороту в долі. Але якщо приснилося, що став перемагати противник, то сонник впевнений: таємні недруги з близького оточення створять серйозні перешкоди в реалізації планів.

Добре бачити себе учасником виборів і перемагати у сні. Це означає, що сімейні відносини стануть гармонійними, а в трудовій діяльності з’являться непогані перспективи. Якщо примудрилися перемагати у спорті, то насправді отримаєте багато залицяльників.

Приснилося, як вболівали за свою улюблену команду і вона почала перемагати? Сонник обіцяє приємний відпочинок в дружньому товаристві. Якщо ж команда програвала, і ви дуже сильно переживали уві сні, то після важкого періоду доля знову буде до вас прихильною, і ви з лишком наверстаете згаяне.

До чого сниться – перемагати в боротьбі, в бійці

Приснилося, як боролися з кимось? Готуйтеся до великих труднощів. Але якщо уві сні примудрилися перемагати, значить, подолаєте всі перепони. Діловим людям подібні сновидіння обіцяють конфлікти з компаньйонами і партнерами.

Перемагати у сновиденной боротьбі означає, що в реальному світі у вас вистачить сил для суперництва і конкуренції. Але бачити травму, отриману у сні в ході бійки або боротьби, можна до незначних матеріальних втрат.

До чого сниться, якщо трапилося перемагати у бійці? Насправді зумієте уникнути неприємних наслідків. Цей же сюжет обіцяє фантастичний успіх у представників протилежної статі.

У нічних мареннях перемагати ворогів

Приснилося, як перемагали найлютішого ворога? Подібна подія може відбутися в реалі з тим же результатом. До чого сниться чоловікові, що він зумів перемогти ворога у сні? Наяву пізнає любов недоступною раніше жінки.

Бачити бій з ворогом і перемагати добре. Очікуйте неймовірного везіння у справі, яким зайняті в поточний момент. Крім того, перемагати цілу купу недоброзичливців, означає, що впораєтеся з нападками оточуючих і зверніть ситуацію в свою користь.

Перемагати у сні – що значить

До чого сниться, якщо довелося перемагати в якийсь азартній грі? На жаль, наяву все може статися в точності навпаки. Це сновидіння натякає: ви занадто легковажно ставитеся до життя і ризикуєте втратити все, що маєте. Крім того:

Приснилося, як билися з живими мерцями, нечистю або іншими чудовиськами, але змогла перемогти? З трудом, але ви впораєтеся з власними страхами, нестачі, поганими звичками, тяжкими спогадами.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться щур жінці, сонник – щур для жінки уві сні

Зміст: За сонником від А до Я По новітньому соннику Іванова З англійської соннику З сучасного універсального соннику За сонником Деніз Лінн До чого сниться щур жінці велика, багато щурів…

До чого сниться подорож? Тлумачення сну про подорожі

Зміст: По соннику Міллера По сучасному суміщеного соннику До чого сниться подорож в іншу країну, за кордон, круїз Приснилося подорож на транспорті, машини, кораблі, літаку Подорож уві сні – інші…

До чого сниться – ходити голою, сонник – ходити голою уві сні

Зміст: За сонник Зими По соннику Міллера До чого сниться – ходити голою по вулиці, в людному місці Уві сні ходити голою і соромитися, не соромитися Ходити голою у сні…