Тільки для справжніх пані!

До чого сниться павутина, сонник – павутина уві сні

До чого сниться павутина, сонник – павутина уві сні

Зміст:

Уві сні павутина відображає ілюзії, інтриги, всілякі пастки або приємне, безтурботне спілкування. Одночасно образ натякає, що прийшов час використовувати свої приховані таланти. Сонники допоможуть розібратися, до чого сниться павукова мережа найчастіше.

За сонником Нострадамуса

Уві сні павутина символізує плутанину, підступність, зрада, підлість, а також довгі і заплутані справи. Приснилося густа павутина на стелі? Сонник пророкує: вас будуть мучити головні болі невідомого походження. Довелося бачити летить у повітрі або блискучу у сонячних променях павутину? Прогноз, отриманий у сні, збудеться в кінці літа або на початку осені.

До чого сниться, що потрапили в павутину і не могли з неї вибратися? Ухвалений урядом закон додасть проблем і нещасть простим людям. Довелося бачити персонажів, одягнених в найтоншу, немов павутина одяг? Сонник впевнений: незабаром світ дізнається про незвичайний винахід, яке забезпечить більш комфортне існування.

Приснилася павутина, яка буквально накриває все навколо і навіть закриває сонце? Сонник пророкує: гряде велике соціальне потрясіння з численними руйнуваннями і переділом території.

З сучасного універсального соннику

До чого сниться, що гуляючи по лісі, ви примудрилися влізти в павутину і намагалися скинути її з себе? Сонник припускає, що в реалі існує нав’язлива проблема, думка, зв’язок, від якої треба позбутися.

Приснилася павутина? Уві сні вона натякає: те, що колись було добре й правильно, сьогодні втратило свою актуальність. Причому тлумачення сну стосується як духовних, так і матеріальних цінностей. Сонник рекомендує зайнятися переглядом і аналізом свого життя, диби обрати свіжі пріоритети.

Уві сні павутина часто асоціюється з повільністю, плутаниною, підступністю. Павутина, що з’явилася в місці, яке вам не цікаво, символізує пастку, переставшую бути небезпечною.

До чого сниться павутина в будинку, в кімнаті

Павутина в будинку є ознакою нечистоти думок, духовного спустошення, занять чорною магією, влучення в релігійну секту та інші подібні неприємності. Приснилася павутина, що покриває кути? Потрапите у безвихідь, глухий кут.

Трапилося бачити павутину з одним великим павуком в кімнаті? Незважаючи на зусилля ворогів, ви легко знайдете успіх. До чого сниться павутина в будинку? Це буквально означає щастя у власній родині. Якщо примудрилися змахнути заважає павутину, то наяву позбудетеся від давньої головного болю як в прямому, так і в переносному сенсі.

Приснилася павутина з павуком, без павук із мухою

До чого сниться павутина без павука? Наяву потрапите в приємне товариство і будете мати успіх у справах. Якщо в павутині виявилася муха, то незабаром опинитеся в хитрою пастці. Бачити в павутини кокон можна до необхідності вирішити нагальні проблеми у відносинах зі знайомою жінкою.

Приснився павук, вміло плетущий павутину? Образ гарантує спокій у власному домі. Якщо в павутині сидів явно отруйний павук, то бережіться зради. Бачити в тому ж сюжеті маленького невинного павучка означає, що наближається період загального благополуччя.

До чого уві сні заплутатися в павутині

Уві сні примудрилися заплутатися в павутині? У реальному житті буквально потрапите в чужі мережі, не виключено, любовні. До чого сниться, якщо трапилося заплутатися в павутині? В реалі потрапите в пастку власних негативних думок, звичок, намірів. Бачити павутину і заплутатися в ній так само буквально означає бути в полоні власних спогадів.

Приснилося, що вляпалися в павутину і відчули на тілі липкі нитки? Точно також ви заплуталися у своїх справах і наяву. Але вирішити їх зараз не представляється можливим, тому запасіться терпінням і чекайте сприятливого моменту.

Павутина уві сні – інші значення

Якщо уві сні знайшли павутину там, де її бути не повинно, то зрада чи обман виявляться повною несподіванкою і буквально зіб’ють з пантелику. Крім того:

Якщо уві сні примудрилися не просто змахнути павутину, але і розчавити павука, то в реальному світі будьте готові до грандіозної сварці з далекосяжними наслідками.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться гори, сонник – гори уві сні

Зміст: За сонником Езопа По сучасному суміщеного соннику За сонником Деніз Лінн До чого сняться гори уві снігу, в зелені Приснилися гори і скелі Гори уві сні – інші розшифровки…

До чого сниться блискавка, сонник – блискавка уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Мандрівника За сонником закоханих За сонником XXI століття До чого сниться блискавка в небі Що означає блискавка, гроза, блискавка без грому Блискавка у сні…

До чого сниться біль, сонник – біль у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником подружжя Зима За суміщеного сучасному соннику З англійської соннику За езотеричного соннику До чого сниться біль у животі, спині, руках, ногах, різних частинах тіла…