Тільки для справжніх пані!

До чого сниться павич, сонник – павич уві сні

До чого сниться павич, сонник – павич уві сні

Зміст:

Павич у сні – позитивний символ, який обіцяє заміжжя, достаток і благополуччя в домі. Іноді він може приснитися перед різкими змінами чи до довгоочікуваної покупки. Все залежить від наявності додаткових деталей.

Приснився павич – тлумачення чаклунки Медеї

Птах з яскравим оперенням символізує перевагу, самозамилування, гординю. Бачити павлина означає, що ви занадто багато хвалитесь і намагаєтесь «набити ціну».

Інтерпретація доктора Фрейда

Приснився величавий павич, прогулюється перед будинком? Ви приукрашиваете свої досягнення і переоцінюєте власні можливості, як фізичні, так і моральні. Зайва самовпевненість частенько приводить до того, що оточуючі вас розчаровуються. На ділі ви можете запропонувати набагато менше, ніж обіцяєте.

Павич уві сні по соннику Езопа

Уві сні павич уособлює нездійсненні мрії, фантазії, надії. Іноді це образ людини гордовитого, пихатого, зайво самовпевненого. Того, хто зовнішньому лиску приділяє більше значення, ніж внутрішнім змістом.

Крім того, це підказка підсвідомості, що у вас є власні «грішки» і дрібні недоліки, з якими треба боротися.

Павич по соннику для всієї родини

Якщо розкішний павич приснився в ніч на четвер, то решту тижні будете розважатися. Якщо він з’явився у мріях у ніч на понеділок, то доведеться зайнятися ремонтом будинку. Чути малоприємне спів павича – до марної трати часу.

Павич з нераспущенним хвостом застерігає від малоприємного випадку та інших, не небезпечних для здоров’я неприємності, типу зламався нігтя, раптового дощу, плями на костюмі і т. д.

Сучасний суміщений сонник – павич уві сні

Приснився павич? Готуйтеся до різких змін, які принесуть яскраві емоції поряд з похмурими міркуваннями. Жінкам птах обіцяє розчарування у чоловіках.

Бачити красивий павиний хвіст – до марної трати ресурсів, будь то сили, гроші або час. Якщо павич розгулює у вашому дворі, то гряде нове знайомство і приємне дозвілля.

Віяло з яскравих пір’я сниться до неприємностей, пов’язаних з необхідністю зміни роботи або місця проживання. Павиний крик передає тугу по людині, що знаходиться далеко.

Тлумачення образу за збірником сонників

Павич уві сні символ безмежної самовпевненості. Бачити його означає, що у вас завівся хитрий і лицемірний приятель. Ця птиця відображає кримінальні справи і шкоду від ризикованих підприємств, а також уособлює обман та омана. Якщо вид павлина викликав приємні емоції, то скоро відбутися поїздка в далекі, ймовірно, екзотичні краї.

До чого сняться павич в будинку, саду

Приснилося, що павич гуляє у дворі і видає звуки? На голову звалиться ціла купа проблем і турбот. Бачити птаха в будинку означає, що ваше марнотратство і марнотратство доведе до бідності. Чудовий птах в саду попереджає, що ви егоїстична натура і живете тільки для себе або частенько шукайте заспокоєння в спогадах про минуле.

До чого сниться дівчині павич

Молодій дівчині і незаміжньою жінці гордовитий павич обіцяє успіх у світському суспільстві. Однак вона доб’ється його сумнівним шляхом і буде шкодувати про це. Якщо приснився павич, то вийдете заміж за розрахунком.

А ось прикрашати його пір’ям зачіску добре. Це знак того, що отримаєте запрошення на знатну вечірку, де буде багато смачних страв і вина. Ймовірно, саме там ви заведете корисне знайомство.

До чого сниться павич з красивим хвостом

Поява уві сні павича з розпущеним хвостом можна інтерпретувати по–різному. З одного боку це знак особистої гордині, самозамилування і зверхності. Одночасно він символізує чуттєві насолоди і навіть нечисту силу.

Якщо трапилося бачити, як павич розпускає хвіст, то отримаєте неждану прибуток. Птиця, яка розпускає хвіст на очах означає, що варто чекати підступу від людини, якого ви і без того недолюблюєте.

Жінкам павич з розпущеним хвостом обіцяє знайомство з чарівним, але дурним людиною. Чоловікам – красуню–дружину і заступництво знатної обличчя.

Що означає павич без хвоста

У цього способу більше негативна трактування. Якщо приснився павич без хвоста, то проявіть обережністю. Це знак незначних подій, які між тим серйозно ускладнюють звичайну життя. Крім того павич з нераспущенним хвостом або взагалі без нього попереджають про нещасний випадок, який принесе удачу.

До чого сняться пір’я павича

Бачити у сні одне єдине перо означає, що належить викрити досить впливової людини або ж інтриги колег. Це доставить багато неприємних переживань і вам доведеться випробувати почуття провини. Багато павиного пір’я знаменують сприятливий період і реалізацію задуманого. У вас з’явитися шанс підвищити самооцінку і настрій. Якщо ж у сні вам подарували барвисті пера або виріб з них, то будуть неприємності.

Павич у сні – інші трактування

Розшифровки конкретних образів допоможуть усвідомити власні помилки, дізнатися прогноз на майбутнє і вибрати вірну лінію поведінки в подальшому.

Якщо ж у сні вам трапилося полювати чи стріляти в павича, то в дійсності буде грандіозна катастрофа. Це також сигнал проблем, які ви отримаєте в нагороду за сумнівні заслуги.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сон з понеділка на вівторок

Зміст: Загальний опис снів з понеділка на вівторок Особливості сновидіння на вівторок Коли збудеться бачення з понеділка на вівторок Як тлумачити сон в ніч на вівторок На що звернути увагу…

До чого сниться сон з вівторка на середу

Зміст: Загальний опис снів з вівторка на середу Особливості сновидіння на середу Коли збудеться бачення сон з вівторка на середу Як тлумачити сон у ніч на середу На що звернути…

До чого сниться сон з середи на четвер

Зміст: Загальний опис снів з середи на четвер Особливості сновидіння на четвер Коли збудеться бачення з середи на четвер Як тлумачити сон із ніч на четвер На що звернути увагу…