Тільки для справжніх пані!

До чого сниться панда? Сонник — панда уві сні

До чого сниться панда? Сонник - панда уві сні

Зміст:

До чого сниться панда? Побачена панда в сновидінні – обіцяє зустріч з приємною людиною, який кардинально змінить ваше життя в кращу сторону. Для чоловічої статі подібний сон є передвісником зустрічі зі своєю довгоочікуваною другою половинкою.

Загальне тлумачення

Якщо панда приснилася жінці – значить, в реальному житті вона буде отримувати неоднозначні знаки уваги від своїх прихильників і шанувальників.

Сон про мертву панді вважається несприятливою ознакою. Він обіцяє вам втрачений спокій через обрушення на вас смуги невдач і нещасть.

Несприятливим вважається сон, в якому це мила тварина чимось налякана чи стурбований. Якщо ви злякали панду, і вона в тривозі зникла в лісі – значить, в реальності ви не можете довго утримувати удачу в своїх руках.

Сон, у якому на вас кидається розгнівана панда – знак нестійкості. Все що оточує вашу персону в даний період, а саме близькі люди, умови та обставини, в якийсь момент можуть обернутися проти вас.

Бачити панду в оточенні різних тварин – до зустрічі з давно забутим іншому. Якщо ж панда знаходиться серед великої кількості людей – означає, що наяву ви візьміть участь у весільному або іншому масштабному святкуванні.

Якщо панда, вам приснилася у вигляді м’якої іграшки – значить, у вашому житті настане розмірений період життя без тривог і хвилювань.

До чого сниться панда по соннику Нової Ери

Сон, у якому ви побачили панду — відображає спокій і ласку.

Деніза Лінн (індіанський сонник) — сон про панду

Побачена панда уві сні асоціюється з тишею, миролюбністю і спокоєм.

До чого сниться панда по соннику збірників

Панда – це чарівність, спокій і велелюбність.

До чого ще може снитися панда

Бачити уві сні панду — сприятливий знак, що передвіщає гарні зміни в особистому житті, а також щасливу і міцну сім’ю. Завдяки даному сну ви знайдете стабільність, впевненість у своє майбутнє і довгоочікуваний спокій.

Сон, у якому ви проходите повз панди, а вона кидається до вас на руки і починає міцно обіймати – значить, наяву у вашому сімейному вогнищі з’явиться мир і взаєморозуміння.

Тримати на руках маленьке дитинча панди – означає, що незабаром у вашому житті настане позитивний період, в якому буде присутній спокій і умиротворення.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться жираф? Сонник — жираф уві сні

Зміст: До чого сниться жираф по соннику Міллера Жираф уві сні — сонник Ванги До чого сниться жираф по Сучасному соннику Сонник Фрейда З. – що значить приснився жираф До…

До чого сниться сонце? Сонник — сонце уві сні

Зміст: До чого сниться сонце по соннику Міллера Сонце уві сні — сонник Ванги Сонник Езопа – до чого сниться сонце уві сні Сонник Хассе — до чого сниться сонце…

До чого сниться дощ? Сонник — дощ уві сні

Зміст: До чого сниться дощ – по соннику Міллера До чого сниться дощ – по соннику Ванги Дощ — сонник Фрейда Що значить якщо приснилося дощ — Малий сонник До…