Тільки для справжніх пані!

До чого сниться палити, сонник – палити у сні

До чого сниться палити, сонник – палити у сні

Зміст:

Куріння – шкідлива і згубна звичка, від якої необхідно позбутися. А ви замислювалися про те, які сигнали посилає нам підсвідомість, коли показує уві сні, як ви самі або хтось із близьких затягується цигаркою? Є такі бачення тривожним дзвіночком?

Трактування по соннику Міллера

До чого сниться палити за цим сонником? Якщо уві сні з’являються курці, то вам уготовані сумніви, щодо правильності і розумності вчинків. Розсіятися вони зможуть, коли зміните свою поведінку.

Приснилося, що ви купуєте для чоловіка-курця сигаретну пачку? Наяву судилося пережити його на досить тривалий термін.

Міллер вважає, що на характер сновидіння впливає і те, яке саме тютюновий виріб довелося палити у сні:

 • Якщо це трубка, то можете очікувати зустріч з близьким другом, якого давно не бачили. Сновидіння є свідченням того, що матеріальне становище стане солідним. Якщо від процесу куріння трубки отримуєте задоволення, то вас будуть оточувати люди, суспільство яких приємно. А от коли насолоди від згубної звички немає – це провісник майбутнього нещастя.
 • До чого сниться куріння цигарок – це дзвіночок від підсвідомості про те, що ви прагнете до спокою і самоти.
 • Палити цигарки – стережіться безглуздих чуток і домислів про вашому причасті до якогось скандалу.
 • Бачити мундштук – до приємної несподіванки.
 • Курити фіміам – успіх у справах, ознака спокою і благочестя.
 • Трактування сновидіння по Вангу

  Сліпа провидиця стверджує, що курити в ночі – поганий знак, що говорить про можливу серйозної хвороби. Не виключено, що над вами висить загроза швидкої смерті.

  Купувати сигаретну пачку уві сні означає, що вас чекають порожні витрати. Покупка, яку зробите незабаром, виявиться марною.

  Приснилася поламана сигарета? Сонник впевнений, що хтось у вашому оточенні надає поганий вплив на вас. Не виключено, що з вини цієї людини ви втратите майна або він стане причиною краху сімейного життя.

  Палити по соннику Фрейда

  Фрейд вважав, що сни, пов’язані з курінням, мають сексуальний підтекст. На його думку, якщо жінка бачить себе палить, це говорить про її перевазі орального сексу, а чоловік прагне отриманню задоволення без явної віддачі.

  До чого сниться, що чоловік викурює уві сні останню сигарету з пачки? Це говорить про загрозу імпотенції.

  Приснилося, що ви частуєте у сні кого-то сигареткою? Сонник стверджує, що підсвідомо бажаєте прийняти участь в груповому сексі.

  Що значить курити сигарету, сигару, кальян

  Крім сонника Міллера, на значимість викуриваемой різновиди тютюнового виробу вказує і сонник Шереминской. Він стверджує, що уві сні курити сигару може людина, що прагне до розкоші і багатства. Бачити себе в розкішній старовинному одязі з сигарою, означає, що доля подарує шанс змінити життя.

  Приснилося, що в нічних мареннях довелося курити кальян? Можливі неприємності в подорожі, пов’язані з невдало обраними попутниками. Сонник Цвєткова каже, що курити кальян – до вимушеного простою у справах, що сталося не з вашої вини.

  Уві сні палити людина людині

  До чого сниться куріння людина людині? Це дивно, але подібний сюжет може приснитися навіть у тому випадку, якщо в реальності подібна шкідлива звичка вам не притаманна.

  Бачення передрікає якась подія, яка не є типовим для вас. Тому через брак досвіду, ви будете відчувати труднощі, і вас здолає тривога і сумніви.

  До чого сниться курить дівчина, жінка, чоловік

  Якщо палите не ви особисто, а хтось інший це дещо міняє тлумачення сну. Образ курящої людини говорить про наявність в житті кого-то ненадійного, скоріше всього ця особа потрапила в коло знайомих обманом і брехнею.

  Приснилося, що курить незнайома людина? Будьте пильні, можливо, буквально днями до вас дійдуть неоднозначні чутки, найвірогідніше неправдиві.

  До чого сниться, що курить знайома дівчина? Наяву не довіряйте їй відповідальних справ, найвірогідніше, вона поставиться до них без належної серйозності і відповідальності.

  Курить незнайомка уві сні набуває узагальнене трактування, що стосується безпосередньо вас і говорить про те, що до обіцянок необхідно ставитися серйозно.

  Палити у сні – варіанти сновидінь

 • Хочеться курити – до пошуку нової роботи. Якщо сигарет при цьому немає, то незабаром на шляху виникнуть великі проблеми.
 • Якщо в мріях ви бачите свою дитину курцям – до появи незабаром хвилювань, пов’язаних з ним.
 • Курящий чоловік – хороший знак, у важкій ситуації є на кого покластися.
 • Курити травку – прагніть ухилитися від нав’язуваної вам ролей та обов’язків.
 • Палити вагітної – сумніваєтеся в правильності своїх дій.
 • Улюблений курить – ваші почуття холонуть, від колишньої пристрасті залишилися одні спогади.
 • Курить дружина – тривожний знак, в реальності у неї є від вас таємниці.
 • Дочка палить – вказує на те, що її проблеми вирішаться дуже скоро.
 • Син курить – потрібна ваша допомога.


 • Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сняться цигани, сонник – цигани уві сні

  Зміст: До чого сняться цигани по соннику Міллера Цигани у сні — трактування сновидіння по Вангу Приснилися цигани — тлумачення у Сучасному соннику Що означають цигани Езотеричного соннику Інтерпретація з…

  До чого сняться гойдалки, сонник – гойдалки у сні

  Зміст: До чого сняться гойдалки по соннику Міллера Що означають гойдалки у сні по соннику Ванги Гойдалки – думка Сучасного сонника Інтерпретація по Життєвому соннику Гойдалки уві сні по соннику…

  До чого сняться карти, сонник – карти уві сні

  Зміст: Інтерпретація по соннику Міллера Що означають карти уві сні по соннику Ванги Карти – значення в сучасному соннику Тлумачення образу з Жіночого соннику Гральні карти з Англійської соннику Що…