Тільки для справжніх пані!

До чого сниться падаючий літак? Сонник — літак падає

До чого сниться падаючий літак? Сонник - літак падає

Зміст:

Літак – це не тільки комфортне та високошвидкісне засіб пересування, але і одне з найдивовижніших винаходів людини, що дозволяє йому вільно літати, як птах. Що ж означає сон, в якому цей надійний помічник раптом падає з небес?

До чого сниться падаючий літак по соннику Міллера

Цей сонник трактує літак як передвісника подорожі, а якщо ви бачите себе летить, значить, вас чекає швидкий успіх в бізнесі. У тому випадку, якщо переліт виявився довгим – для цього доведеться докласти чимало зусиль, і вони принесуть не зовсім очікуваний результат.

Авіакатастрофа знаменує неприємності, пов’язані з крахом надій в особистому або фінансовій сфері, особливо якщо літак належить вам.

Падаючий літак у сні — сонник Ванги

Згідно з цим сонником, якщо літати на літаку – це означає у найближчому майбутньому захоплююче пригода, пов’язане з візитом в далекі країни. Причому така туристична мандрівка принесе не тільки душевне і фізичне розслаблення і оздоровлення, але і виявиться лише першим елементом у низці захоплюючих подій.

У тому випадку, якщо у сні довелося спостерігати за падінням літака з боку – це загрожує надзвичайною подією наяву, але вас біда обійде стороною. Коли сниться, як він втрачає висоту, в той час як ви знаходитесь всередині – це означає майбутню смугу тяжких випробувань, які ви з честю подолаєте, отримавши потім особливу нагороду – виконання таємних бажань, вагомих планів.

До чого сниться падаючий літак — по сонникам Лоффа, Лонго і Деніз Лінн

Сонник Лоффа визначає впевнене пілотування вами літака як знак того, що ви здатні повністю контролювати неприємні ситуації. Якщо ж приснилася катастрофа – ви оцінюєте себе дуже невисоко, слід переглянути ставлення до себе, своїм вмінням і досягнень.

У соннику Лонго падаючий літак може означати ризик реальної катастрофи, слід, на деякий час, утриматися від яких би то ні було перельотів. Такої ж думки дотримується і сонник Деніз Лінн, причому інформація доповняться застереженням про ризик падіння з великої висоти.

В цілому тлумачення сну про падаючому літаку досить неоднозначно – цей символ означає не тільки прийдешні неприємності або хвороби, але і нагадує про швидкоплинність життя, про те, що не завадить переглянути цінності і приділяти більше часу пріоритетним.

Також цей сон трактується як сигнал для вас більше дорожити власним життям і оточуючими вас людьми, але довіряти свою долю і не боятися сміливих рішень. Пам’ятаєте вислів «кому судилося згоріти, той не потоне»? Це означає, що зазнавши аварії в сновидінні, переживши таку ситуацію, ви переосмисліть багато подій і зможете почати новий шлях без страху.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться яблука? Сонник — яблука великі, стиглі, гнилі, червиві

Зміст: До чого сняться яблука по соннику Міллера Яблуко уві сні — сонник Ванги До чого сняться яблука — сонник Езопа До чого сниться велике яблуко. Сонник — великі яблука…

До чого сниться збирати яблука? Сонник збирати я блоки уві сні

Зміст: До чого сниться збирати яблука — сонник Міллера Сонник Цвєткова — до чого збирати яблука уві сні Збирати яблука — сонник Хассе До чого сниться збирати яблука — сонник…

До чого сняться старі будинки? Сонник — старий будинок

Зміст: До чого сниться старий будинок – тлумачення по соннику Міллера Старі будинки у сні – сонник Ванги До чого сниться старий будинок по соннику Фрейда Старий будинок – тлумачення…