Тільки для справжніх пані!

До чого сниться озеро? Сонник — озеро уві сні

До чого сниться озеро? Сонник - озеро уві сні

Зміст:

За всю історію свого існування людство немало потрудилося над створенням сонників. У кожної народності є свої правила тлумачення сновидінь, але кожна людина мимоволі прагне до того, щоб вибрати найбільш позитивне. Що ж означає побачене уві сні озеро і передвісником чого є це сновидіння?

До чого сниться озеро по соннику Міллера?

Якщо жінці примарилось, що вона сама плаває по не дуже чистого озера, то з цього випливає, що її чекають зміни, причому, негативні. Можливо, вона покається у своїх колишніх помилок і тверезо оцінить своє аморальну поведінку.

Коли людина пливе в човні по озеру і це вутле суденце затопила вода, то це означає, що його близький родич захворіє. Зуміє сплячий причалити до берега – родич видужає, не зуміє – помре. А от коли сновидець пливе по чистій водній гладі озера в човні в оточенні своїх кращих друзів, то це означає, що його справи підуть у гору», матеріальне становище покращиться, а хвороби відступлять.

Брудний, неголений водойму, оточений похмурим пейзажем, сигналізує про те, що задуманому не судилося збутися. Якщо ж берега досить мальовничі, а озерна вода брудна, з тіною і лататтям на поверхні, то це вказує на те, що людина здатна приборкати свої пристрасті і порочні бажання, що в кінцевому підсумку дозволить йому встати на праведний шлях.

Озеро уві сні – сонник Ванги

Побачити себе стоїть на березі озера – значить, в недалекому майбутньому сновидця чекає тиха, розмірене життя поруч з коханою людиною. Образи і сварки пройдуть стороною, і такий сон обіцяє справжнє людське щастя.

Купання у водоймі віщує появу питань, які потребують прийняття виважених рішень. Можливо, що сновидець незабаром розчарується в людину, якій довіряв. Висохле озеро є провісником лих і катастроф, і служить зайвим нагадуванням того, що природа вимагає до себе поважного ставлення.

Що значить: приснилося озеро. Трактування по Фрейду

Згідно соннику Фрейда, озеро може наснитися лише холоднокровним і розважливим людям, причому, це спокій і розсудливість проявляється не тільки в рутинному буття, але і в найбільш приємних його моментах. Наприклад, в заняттях любов’ю. Розміреність, відсутність суєти і вміння насолоджуватися тим, що є – ось головна відмінність таких людей від всіх інших.

Коли сновидець купається у водоймищі, отже, в недалекому майбутньому його чекає приємна зустріч зі своєю довгоочікуваною любов’ю, причому, у дуже нетиповому для зустрічі місці. Така романтична обстановка сприятиме більш тісному знайомству і все закінчиться добре.

До чого сниться озеро за «Сімейним соннику»

«Молодичка», бачить себе уві сні купається в чистій водоймі, може готуватися до кардинальних змін у власному житті. Навіженість і розпусту ще нікого не доводило до добра, а за свої вчинки доведеться платити.

Плисти на човні по озеру і благополучно причалити до пристані, означає, що «весляра» долають помилкові передчуття, які краще ігнорувати. Подолання хибних переконань – теж завдання, з яким треба впоратися.

Подорож на човні по чистій водній гладі в компанії своїх старих добрих друзів віщує славу, багатство і незвичайну радість, а брудні води водойми, навпаки, пророкують неслава, розорення, тугу і казна-звідки постала смуток.

Наснилося каламутне озеро, оточене зеленими берегами, є свідченням того, що розважливість сновидця переможе пристрасть, яку він відчуває до об’єкту свого зітхання. Але коли кристальні води озера дивно прозорі, а рослинність, що його оточує, похмура й неприваблива, то це означає, що кожному благополуччя прийде кінець, якщо здоровий глузд не візьме вгору і людина не стане більш розважливим.

Всякий, хто уві сні побачить своє відображення на дзеркальній гладі лісового водойми, буде щасливий, і проживе залишок свого життя в оточенні люблячих людей. А листя, вільно плаваюча по озерній поверхні, також є провісницею справжнього щастя.

До чого сниться озеро по соннику Зэдкиеля

Сонник давніх англійців свідчить, що людина, побачивши себе ковзаючим по ідеально гладкої поверхні водойми, стане заручником сприятливого збігу обставин. Все, що йому потрібно – це ловити момент, від якого залежить все подальше його благополуччя: безбідне і веселе життя, богатирське здоров’я, престижна робота, велика і дружна сім’я.

Всякий закоханий, хто побачить себе в такому положенні, просто приречений на сприятливий результат, який має на увазі під собою щасливий і тривалий шлюб. А от побачити себе уві сні ковзаючим по брудним і каламутним озерним водам, значить, потрібно готуватися до випробувань, які пошле Доля. Вона буде перевіряти міцність духу сновидця, посилаючи йому біди і нещастя, втрати і розчарування. А чим все це закінчиться – багато в чому залежить від самого випробуваного.

До чого сниться озеро з «Дворянського соннику»

До чого сниться чисте, прозоре озеро?

 • Внутрішня гармонія (Домашній сонник);
 • Чистота помислів (Езотеричний сонник);
 • Внутрішня мудрість (сонник Деніз Лінн);
 • Забезпечене життя (сонник цілительки Килини);
 • Приборкана пристрасть (сонник Катерини Великої).
 • До чого сниться брудне, каламутне озеро?

  Сонник плавати, купатися в озері

  Плавати у водоймі, повному крові – реальна небезпека. А ось прозора, чиста вода, в якій купається сновидець, означає, що Вищі сили про щось його попереджають. Можливо, такий сон говорить про прийдешню зміну планів, але у випадку, коли людина плаває в озері з каламутною водою, то такий сон нічого доброго не віщує – все закінчиться дуже погано.

  За іншими версіями (наприклад, згідно соннику Шереминской), людина, що пливе по озеру, зовсім скоро втратить коханого (кохану). Тобто, розлука неминуча. Сонник Цвєткова трактує це сновидіння аналогічно. А ось старослов’янська сонник свідчить, що плавання в озері уві сні може призвести до серйозної травми наяву.

  Взагалі, щоб правильно витлумачити таке сновидіння, потрібно враховувати кілька факторів. Наприклад, хто плаває – чоловік або жінка, яка вода у водоймі (тепла, холодна, каламутна, прозора, як людина плаває (на поверхні або під водою). Має значення навіть те, в одязі сновидець плаває або ж голим.

  Наприклад:

  До чого сниться озеро  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться калюжа? Сонник — калюжа уві сні

  Зміст: До чого сниться калюжа по соннику Міллера? Калюжа уві сні — сонник Ванги Що значить, приснилося калюжа – трактування по Фрейду Сучасний сонник Сонник Цвєткова — калюжа уві сні…

  До чого сниться школа? Сонник — школа уві сні

  Зміст: До чого сниться школа по соннику Міллера Школа у сні — сонник Ванги До чого сниться школа — трактування по Фрейду Що значить приснилася школа — сонник чаклунки Медеї…

  До чого сниться дзеркало? Сонник — дзеркало уві сні

  Зміст: До чого сниться дзеркало по соннику Міллера Дзеркало у сні — сонник Ванги Що значить: приснилося дзеркало? Трактування по Фрейду До чого сниться дзеркало по Сучасному соннику До чого…