Тільки для справжніх пані!

До чого сниться оса? Оса уві сні

До чого сниться оса? Оса уві сні

Зміст:

Вам приснилася оса? Найімовірніше, вас чекає велика несподіванка, неждані новини або якісь клопоти. З допомогою різних сонників можна дізнатися, чого варто побоюватися або навпаки, чекати хорошого.

До чого сниться оса по соннику Міллера

Якщо вам приснилися оси – остерігайтеся ворогів, недругів, які можуть у будь-яку хвилину вас очорнити або жорстоко покарати. Якщо оса уві сні вас вжалила – варто чекати суперника на любовному фронті або ж ненависті ворогів.

Ви вбили уві сні ос – наближатися кінець довгої дружбу або втрата коштів. Так само такий сон може передвіщати перемогу над ворогом.

Сонник Фрейда — оса

Укус оси означає наближення статевого акту. Але якщо уві сні оса вкусила осу, то це означає, що він прагне до гомосексуалізму. А якщо оса вжалила жінку уві сні, то це означає, що вона боїться випадкових сексуальних зв’язків або ж їх наслідків.

Якщо ж чоловікові приснився мертва оса – варто звернути увагу на потенцію, так як з нею можлива поява проблем.

Осине гніздо у сні передвіщає різноманітну сексуальне життя. Якщо ж ви знищуєте дане гніздо – ви маєте силу волі, можете придушувати сексуальне бажання.

Сонник Езопа — оса уві сні

У давнину з’явилися два вирази, пов’язаних з осою: «Осина талія» і «Жалить, як оса». Перше означає тоненьку талію, що дуже приємно чути будь-якій дівчині. А друге відноситься до людини, який зло жартує.

Виходячи з цього, якщо вам приснилася оса, швидше за все ваша підсвідомість згадало про зустрічі з якимось грубіяном, неприємним людиною або ж мініатюрної витонченою дівчиною.

Якщо вам сниться, що оса вас вжалила – то в реальному житті ви можете серйозно постраждати від підступів недоброзичливців. Можливо, поява наклепів у вашу адресу.

Але якщо вам приснилося, що ви встигли змахнути з руки осу до того, як вона встигла вас вкусити – дізнаєтеся про підступи раніше, ніж вони вам зможуть нашкодити.

Якщо ви знайшли осине гніздо, то дуже скоро ви дізнаєтеся, що ваші колеги до вас ставляться негативно і заважають вам у кар’єрному зростанні.

Якщо ви дивитеся, як кішка лапкою зганяє осу з носа – будьте обережніше з рідними. Вони користуються вашої надмірною добротою. Якщо кішці це вдалося – все налагодиться!

Оса уві сні по іншим сонникам

Оса по соннику Ванги

Комахи уособлюють людей: є комахи корисні, шкідливі, небезпечні. Якщо вам приснилася оса – не чекайте нічого хорошого. Оси сняться до поганим вістям, проявів ворогів, пліток, підступам недругів.

Сонник цілительки Євдокії

Оса – символ пліток, чуток, ворожнечі. Попереджає про зраду, охолодження почуттів один до одного.

Сонник – тлумач весняних снів

Оса символізує зустріч з жахливо неприємною особою.

Сонник Хассе

Побачити уві сні осу – означає незабаром одержати приємну новину. Але остережіться будь-яких неприємностей. Осине гніздо сниться до удручению.

Сонник домогосподарки

Побачити осу уві сні – побачити неприємну особу в реальному житті. Якщо ви уві сні знайшли осине гніздо – побачення, якого ви так чекаєте не відбудеться, що вас сильно засмутить.

До чого сниться оса кусає?

Якщо вас укусила оса – відбудеться несподівана для вас розлука.

Вбити осу – значить перемогти ворогів, але не в прямому зіткненні, а в умінні правильно себе подати в суспільстві.

До чого сниться багато ос? Рій ос уві сні

Якщо ви бачите летить рій ос – значить, ваше начальство ставиться до вас прихильно. Незабаром можливе підвищення або отримання премії.

Якщо осину рой вас оточив – в житті трапиться дуже погана ситуація, результатом якої виявиться відхід з місця роботи або навіть з дому.

До чого сняться великі оси?

Якщо вам приснилася велика оса – чекайте великих неприємностей на роботі. Якщо ж така вас вкусила оса – швидше за все, станеться якийсь конфлікт, за якого ви змушені будете покинути своє робоче місце.

Що означає вбити ос уві сні? Сонник — мертві оси

Якщо вам трапилося убити уві сні осу, це означає, що в реальності ви даремно понадеетесь на якого-небудь людини, так як він вас підведе, перешкоджатиме виконання ваших планів.

Побачити мертву осу – ваш недруг буде вражений і його підступи не заподіють вам шкоди.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться муха? Сонник — муха. Що значить бачити муху уві сні

Зміст: Сонник Міллера – муха До чого сниться муха — сонник Ванги Муха в сонник Фрейда Сонник Езопа — муха уві сні До чого сниться муха — тлумачення в інших…

До чого сниться дитина дівчинка? Що значить бачити уві сні

Зміст: До чого сниться дитина дівчинка по соннику Міллера Дівчинка дитина уві сні по соннику Ванги Дитина дівчинка уві сні по соннику Езопа Приснився дитина дівчинка — сонник Фрейда До…

До чого сниться павук? Павук уві сні

Зміст: До чого сниться павук — сонник Міллера Павук по соннику Ванги Що означають павуки по соннику Фрейда В сонник Хассе сни про павуків До чого сниться великий павук? До…