Тільки для справжніх пані!

До чого сниться обручка? Сонник обручка

До чого сниться обручка? Сонник обручка

Зміст:

Якщо уві сні вам приснилося чисте і ціле обручка — це знак вірності вашого партнера. До того ж вас очікують благополуччя і приємні зміни у найближчому майбутньому. Сонники дають і інші розшифровки.

До чого сниться обручка по соннику Міллера

Сон, в якому у вас на пальцях кілька кілець означає успіх у всіх починаннях. Вам дуже легко буде досягти задуманого. Якщо коханий уві сні робить вам пропозицію і дарує обручка — це дуже хороший знак. Цей чоловік вас дуже любить, цінує і поважає.

Якщо ж кільце уві сні було втрачено зламано — це призведе до множинним печалям і невдач. При цьому можлива подружня зрада або розрив відносин. Сон, у якому ви бачите каблучки на пальцях сторонніх людей, символізує здійснення всіх ваших планів.

Сонник Ванги — обручка

По тлумаченню Ванги кільце — це уособлення циклу подій, нерозв’язаних завдань, сталості, вірності і відданості. Сон, у якому кільце надягає на палець коханій людині, символізує вашу стриманість.

Якщо ж вам сниться, що незнайома людина одягає обручка на вашу руку — знак того, що незабаром ви отримаєте непередбачену допомогу в розгадки давно терзающей вас проблеми. Якщо уві сні ви самі вибираєте собі кільце, але ні як не можете підібрати його за розміром, означає ваше серце вільне для чистої любові.

Сон, у якому кільце злетіло з пальця означає, що попереду вас чекає важке життєве випробування. Якщо кільце дуже здавлює палець — це вказує на те, що ви досить мало часу приділяєте своїй другій половині.

Обручка по соннику Фрейда

Побачити уві сні кільце — символізує гармонію і згоду між закоханими. Якщо уві сні коханий дарує вам обручка, то в реальності він має намір хоче пов’язати з вами сімейні узи.

А якщо такий сон присниться заміжній жінці, значить, чоловік приготував для неї бажаний сюрприз. Якщо уві сні ви подарували комусь кільце — це означає, що наяву ви прив’язані до цієї людини.

Велика кількість кілець на пальці символізує часту зміну статевих партнерів. Зламане перстень — знак настають проблем з вашим здоров’ям. Перстень значних розмірів означає великий досвід в сексуальному плані.

Кільце по соннику Нострадамуса

Сон, у якому ви милуєтеся своїм кільцем — ознака поспішного одруження або поповнення в родині. Одягти обручка — до виконання заповітних бажань. Втратити кільце символізує розрив старих зв’язків. Знайти обручка — до непередбаченого знайомству.

Подарувати перстень — понести малоістотні втрати. Якщо уві сні не виходить зняти кільце з пальця, то в реальності вам не вистачає особистого простору і свободи. Зламати навмисно обручка — знак розставання.

Сонник Езопа — обручка

Якщо ви бачите уві сні іржаве обручка — це обіцяє вам довгий самотність. Якщо під час сну ви втратили свій перстень — знак того, що незабаром трапиться подія, а саме розставання з коханою людиною або тяжка хвороба. Знайти уві сні обручка обіцяє вам поява ілюзорних надій. Вам не варто сподіватися на фортуну, а потрібно діяти самому.

Обручка з Жіночого соннику

Носити перстень у сні — знак успіху і успішності. Бачити кільця на сторонніх людях символізує нові знайомства.

Якщо вам приснився сон, в якому ви надягаєте обручка на палець коханій людині — це знак того, що ви стримаєте свої обіцянки і збережете вірність своїм почуттям. Якщо ж вам на палець кільце надягає незнайомець, то ви досить швидко знайдете рішення старої проблеми.

Сон, у якому кільце впало з вашої руки, означає досить поганий знак. Наяву доля приготувала вам якесь життєве випробування. Зламати уві сні кільце — часті сварки і нещасні випадки в подружніх справах, навіть ймовірний розрив відносин між закоханими.

До чого сниться кільце по соннику Лонго

Обручка, яке вам приснилося з понеділка на вівторок, означає ніжні стосунки з дітьми, і якщо діти перебувають далеко, значить, незабаром вони відвідають вас. Надломанное колечко сниться до сварки з другою половинкою.

Кільця на незнайомців означають плітки і помилкове звинувачення спрямовані на вашу персону. Якщо уві сні ви втратили колечко — це обіцяє вам великими витратами в майбутньому. У свою чергу цей сон може трактуватися трохи інакше: ймовірно, ви втратите довіру близької вам людини.

Сонник — обручка на пальці, на руці

Якщо чоловікові сниться, що він одягає уві сні своїй другій половинці обручка або бачить його на пальці власної руки — це знак того, що наяву рішення чоловіка одружитися вважається поспішним. Для дівчини такий сон означає якесь застереження проти її довірливості до свого хлопця.

До чого сниться обручка чоловікові?

Зображення уві сні колечка безпосередньо пов’язано з браком. Для чоловіка бачити уві сні кільце означає, що наяву він має величезне бажання зустріти свою любов і одружитися на ній.

Сонник — знайти, одягати, втратити, поламати обручкаДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться діти? Сонник — діти

Зміст: До чого сняться діти по соннику Міллера? До чого приснилися діти по соннику Ванги? Бачити дітей у сні — що це значить, до чого сниться? До чого сняться діти,…

До чого сниться померлий чоловік? Сонник — покійний чоловік

Зміст: Померлий чоловік уві сні — сонник Міллера Сонник Ванги — до чого сниться померлий чоловік Сонник Фрейда Померлий чоловік — сонник Хассе Покійний чоловік — сонник Лонго Сонник Нострадамуса…

До чого сниться стригти волосся? Сонник — підстригати волосся, стригтися

Зміст: До чого стригти волосся по соннику Міллера Підстригати волосся — сонник Фрейда До чого сниться обрізати волосся по соннику Ванги? Стрижка волосся — сонник Нострадамуса Сонник Лоффа — до…