Тільки для справжніх пані!

До чого сниться нижня білизну? Сонник — спідня білизна

До чого сниться нижня білизну? Сонник - спідня білизна

Зміст:

Нижня білизна уві сні символізує потаємні надії і страхи. Однак велике значення має ситуація, в якій постає у сні білизну, а також людини в зв’язку з цим.

До чого сниться купувати білизну, нове, старе білизна

Так, якщо вам сниться, що ви прийшли в магазин і купуєте собі нижню білизну, то ваші побоювання з приводу хвороби підтвердяться. Купувати ж білизна не собі, а комусь із знайомих, передбачає їх хвороба.

Якщо уві сні ви бачите старе і рване нижню білизну, яке до того ж ще й брудне, то це передвіщає сварки і суперечки. Те, що так довго накопичувалося, скоро вийде назовні і постане в дуже непривабливому вигляді.

Білизна у сні — розшифровка особливостей

Якщо вам сниться, що ви встаєте з ліжка в шикарному нижній білизні, то скоро ви дізнаєтеся дуже цікаві і приємні для себе новини. Бачити себе уві сні незручне і некрасива білизна – ви станете об’єктом для пліток і пересудів.

Якщо нижня білизна уві сні вам не по розміру, то для жінки це вказує на появу суперниці. Ваша палка пристрасть скоро охолоне, принісши з собою розчарування і спустошення.

Якщо вам приснилася важлива персона в одній нижній білизні, то це віщує засмучення, яке вам принесуть близькі люди.

Приснилося чисте, брудне спіднє

Якщо вам сниться, що ви забруднили свою спідню білизну, то це знак того, що необхідно бути обережніше з незнайомцями. Вони можуть спровокувати вас на вчинення якогось непорядну вчинку, який заплямує вашу репутацію.

Наснилося чисте легку бавовняну нижню білизну, приємне на дотик, пророкує, що цікавлять вас, обставини складуться несприятливо.

Що значить — прати білизну, складати

Прати білизну руками у сні означає ваше прагнення позбутися від страхів і образ. Якщо при цьому ви уві сні почуваєте себе спокійно і радісно, то в реальності все у вас складеться вдало. У тому ж випадку, коли уві сні вам сумно, то швидше за все нічого із задуманого вами не здійсниться, незважаючи на всі ваші старання.

Викручування руками мокрого нижньої білизни уві сні передвіщає викриття якогось обману. Розвішувати білизну на мотузку – скоро до вас прийде виграш або ви отримаєте спадщину. Можливо, що вам повернуть борг, на що ви вже й не розраховували.

Якщо сниться, що ви складаєте нижню білизну на полицю або у валізу, в реальності чекайте чвар, з’ясування відносин, ворожнечі і інших неприємностей.

Комод, наповнений нижньою білизною, уві сні передвіщає втрату грошей, обмеженість фінансових коштів. Втрата нижньої білизни уві сні означає перешкоди в любові і справах.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться диван? Сонник — диван

Зміст: До чого сниться диван взагалі? Уві сні купувати диван Приснився старий, непривабливий диван До чого уві сні відпочивати на дивані Диван уві сні відображає поточні або тільки можливі взаємини,…

До чого сниться ваза? Сонник — ваза, що значить?

Зміст: Ваза уві сні — основна розшифровка Приснилася ваза із квітами, без кольорів До чого уві сні купити вазу, розбити Приснилася нова ваза Кожну ніч ми занурюємося в таємничий світ…

До чого сниться букет квітів? Сонник — букет квітів

Зміст: Сімейний сонник Український сонник Французька Букет квітів по соннику Ванги Сонник Євдокії Психологічний сонник До чого сниться букет квітів у бабусиній соннику Наші сни мають величезне значення. По-перше, вони…