Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ніж, сонник – ніж у сні

До чого сниться ніж, сонник – ніж у сні

Зміст:

Приснився ніж? Наближається період постійних чвар, сварок, образ і інших неприємностей. Причому причиною всього стане власна дратівливість і нетерпимість. Уві сні цей образ також асоціюється з різкістю, холодністю і безкомпромісністю. Сонник допоможуть знайти правильну відповідь: до чого сниться зазначений знак.

По соннику Міллера

Приснився ніж? Він передрікає розлуку, збитки і конфлікти. Бачити іржавий ніж можна до розриву з коханцем (-цею) і напруженим сімейним відносинам. Гострий, добре відполірований ніж пророкує тривоги та переживання, а зламаний символізує крах надії.

До чого сниться якщо вас поранили ножем? Чекайте підступу від близької людини або суперника. Одиноким сновидцам сонник обіцяє втрату честі і гідності. Погано бачити, що ви самі кинулися з ножем на іншого персонажа. Це ознака ницості характеру та скоєння ганебного вчинку.

За сонником Ванги

Ніж у сні є символом зради, недоброзичливості і якихось приголомшливих подій. Приснилося, що готували їжу і порізалися ножем? Наяву близькі вкажуть на ваші недоліки, а в підсумку вибухне грандіозний скандал. Бачити. як ніж випав з рук означає, що в гості прийде незнайомий чоловік.

До чого сниться, якщо хтось завдає ножем удар в спину? В реалі вам спробують нашкодити, діючи нишком. У сні ви вдарили когось ножем, і бризнула кров? Нещастя, що переслідують вас — покарання, отримане за погані вчинки далеких предків. Ви зможете змінити долю, лише роблячи безкорисливе добро стороннім. Приснилося, що подарували ножі? Сонник впевнений: вас зрадять і підступно обдурений.

За сонником від А до Я

До чого сниться ніж взагалі? Це знак обману і сварок. Якщо уві сні ви знайшли ніж, то сонник рекомендує зберігати якусь таємницю і поменше розповідати. Втратити ніж означає, що гряде невдалий роман сімейні конфлікти. Приснилося, що ви купили новий ножа? Сонник вважає, що заведете нових прихильників, ніж викличте злість і ревнощі старих.

Тупий ніж у сні асоціюється з тривогою і переживаннями про близьких. Точити його – до заняття, яке вам не доведеться по душі. Приснився дуже гострий ніж? Надії і очікування будуть зруйновані. Якщо ви примудрилися їм порізатися, то робочі проблеми додадуться до домашніх.

До чого сниться, якщо довелося щось різати ножем? Щоб вирішити якусь проблему, погодьтеся на поступки і знайдіть компромісне рішення. Якщо в ночі вам завдали несподіваний удар ножем прямо в спину, то сонник впевнений: доведеться з’ясовувати стосунки з дружиною чи коханкою. Якщо ви самі поранили когось, то наяву скривдите близького і будете в цьому каятися.

За сонником XXI століття

Отримати уві сні удар ножем, особливо в спину, означає, що вас образять чи зроблять якісь насильницькі дії. Приснилося багато ножів, що лежать в купі? В будинку будуть конфлікти різного роду і образи. До чого сниться, що ви взяли у кого-то ніж? Сонник радить проявити обережність у спілкуванні з недругами.

До чого сниться, якщо довелося точити ніж? Постарайтеся уникнути необачних рішень і дій. Якщо вам подарували ніж, то наяву укласти мирну угоду. Метати ножі в мріях – до вступу на слизьку доріжку і вчинення поганих вчинків.

Приснилася рукоятка ножа без леза? У реальності існує загроза пограбування, причому у вас відведуть практично всі, залишивши лише непотрібне. Символічне тлумачення сну наступне: надмірно весела і безтурботна життя доведе вас «до ручки».

З англійської соннику

До чого сниться добре начищений столовий ніж? В реальності готуйтеся до періоду безгрошів’я. Бачити дуже гострий і блискучий ніж можна до рішучих дій ворогів. Після сновидінь, в який з’являються ножі. Сонник радить готується до збитків і неприємностей.

Якщо наяву ви є учасником якогось судового розгляду, то ніж у сні пророкує поразку в суді. Для сімейних сновидцев це ознака невірності обранця. Закоханим також варто підготуватися: їх кинуть заради щасливого суперника.

За сонником Фрейда

До чого сниться ніж, який лежить на столі? Сонник підозрює, що зазнавши ряд невдач, ви боїтеся заводити нові близькі знайомства. Бачити ніж у руках іншої людини означає, що ви балансіруете буквально на межі пристойного і аморального. Якщо не змінити тактику поведінки, то незабаром постраждаєте.

Приснився дуже красивий ніж? Вам подарують те, чого ви найменше очікуєте. Довелося використовувати для різання абсолютно тупий ніж? Пора давно позбутися від своїх дитячих комплексів. Уві сні примудрилися втратити ніж? Ви занадто втомлені, щоб відчувати задоволення від життя. Купувати в магазині новий виріб означає, що ви завжди намагаєтеся контролювати ситуацію, та ще й мрієте повністю переробити когось.

До чого сниться красивий ніж чоловікові? Сонник вважає його ознакою відмінного здоров’я і мужеской сили. Уві сні з’явився іржавий ніж з щербинами? Готуйтеся до хвороби статевої системи і невдач в ліжку. Зламаний ніж символізує чоловічу імпотенцію.

Приснилося багато ножів? Ви одночасно вдається крутити кілька романів. Чоловікові отримати ножове поранення означає, що він комплексує з приводу своїх чоловічих здібностей. Якщо він вкладає ножа в піхви, мріє, нарешті, зайнятися сексом з обраницею. Жінка, яка б’ється ножем або навіть просто тримає його в руках, на думку сонника, схильна до бісексуальності або лесбіянства.

До чого сниться ніж і бійка, в спині

Уві сні вам завдали ножове поранення? Очікуйте домашніх неприємностей і підступу з боку недругів. Є ймовірність, що великі проблеми доставлять діти. Якщо самі намагалися когось порізати, то складеться ситуація, в якій продемонструєте найнижчі сторони своєї особистості.

До чого сниться напад з ножем? В особистому житті відбудуться великі зміни невідомого поки характеру. Але бачити бійку, в якій учасники використовують ножі, означає, що в реальному світі проведете довгий і незабутній відпочинок з коханою людиною.

Уві сні ніж дарують, подарували, знайти, купувати

До чого сниться, що вам подарували набір столових ножів? Незабаром отримаєте запрошення взяти участь в урочистому заході для самих близьких. Цей же сюжет обіцяє конфлікти і суперечки між коханими.

Приснилося, що ви втратили або віддали комусь свій ніж? Втратите хорошого друга або помічника. Тлумачення сну, в якому пощастило знайти або отримати від кого-то ніж, зворотне. Знайти ніж можна до пліток і злісним чутками за спиною. Уві сні купувати чи отримувати в дар ніж можна до призначення на нову і дуже відповідальну посаду.

До чого ніж лежить на столі, на підлозі

Ніж, що лежав на столі, символізує страх перед новими знайомствами або тяжке становище. Якщо розглянутий предмет лежить на підлозі, то буде гучний скандал. Бачити ніж, що лежить в узголів’я ліжка, добре. Це символ великого щастя. Приснилося багато ножів? Гряде велика сварка, можливо, з мордобоєм.

До чого сниться, що два ножі лежать у вигляді хреста? Це вірна ознака вбивства або війни. Ніж, випадково знайдений на цвинтарі, вказує на роботу чаклунський програми на знищення. Іноді ножа, який попався на очі в самих дивних умовах, символізує рішення, яке ви давно шукали.

Що означає, якщо ніж зламався, зламаний

Якщо уві сні примудрилися зламати ніж, то краще відразу відмовтеся від своїх планів. Все одно нічого не «зростеться». Можливо, для реалізації задуманого просто не прийшов час, а ви сильно поквапилися.

Приснилося, що ніж зламався? Будьте готові до невдач як у любові, так і в справах. До чого сниться зламаний ніж? Уві сні він символізує імпотенцію і крах самих райдужних мрій.

Ніж у сні – ще більше прикладів

Деколи достатньо отримати всього одну невелику розшифровку, щоб склалося повне тлумачення сну про ножах. Нижче наведено найбільш актуальні значення за зовнішнім виглядом і власним діям.

Ніж у сні відображає негативні емоції, причому чим довше і гостріше його лезо, тим більше зла виплеснеться назовні. Якщо приснилося, що ніж використовується як зброя, то наближається дуже напружений період з постійними конфліктами і розборками. Але після нього життя стане краще, адже пережиті події змусять кардинально змінити колишні погляди на світ.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться птахи, сонник – птиці уві сні

Зміст: Відповідає новий сімейний сонник Розповідає сонник Міллера Інтерпретує дворянський сонник Н. Гришина Розшифровує сонник Мандрівника До чого сняться птахи в небі, летять Уві сні птиці в руках, в клітці…

До чого сниться: розбити, сонник – розбити уві сні

Зміст: За сонником Медеї За східним жіночого соннику За збірником сонників Розбити посуд в ночі – до чого До чого в мріях розбити дзеркало Що значить: у сні розбити телефон…

До чого сниться – їсти, сонник – їсти уві сні

Зміст: За сонником Медеї По соннику Міллера За сонником Д. Лоффа За символічним соннику За повного соннику Нової ери За сонником від А до Я До чого сниться – їсти…