Тільки для справжніх пані!

До чого сниться немовля? Немовля уві сні

До чого сниться немовля? Немовля уві сні

Зміст:

Грудничок символізує щастя і благополуччя. Побачити уві сні малюка — знак того, що у вашому житті все складеться чудово, головне, варто повірити в себе і свої сили. Сон про красивому і милому грудному дитині — знак того, що у вашій родині буде благополуччя, постійний достаток і процвітання.

Немовля по соннику Езопа

Якщо вам приснився немовля, значить якась ситуація не дає вам спокою, і ви досить сильно переживаєте з-за цього.

Тримати немовля на руках, при цьому заколисувати його і присипляти, означає, що в реальності від вас буде потрібно значна працездатність, так як дорога до вашого успіху буде звивистій і досить складною.

Сон, у якому ви займаєтеся годуванням дитини, обіцяє вам клопітні справи, які закінчаться вигодою і принесуть з собою душевний і матеріальне задоволення.

Сонник Міллера — немовля

Побачити уві сні немовляти — сприятливий знак, що обіцяє вам несподіваний сюрприз. Сон, де купають дитину, позначає вдалий вихід з нелегкої ситуації. Бачити уві сні дитини, що плаче — знак поганого здоров’я і розчарування.

Перебувати біля ліжечка новонародженого — до приємних клопотів, які пов’язані Охайний і доглянутий дитина — до чистої любові. Якщо уві сні дівчина няньчить малюка, наяву вона буде обманута тією людиною, якому найбільше довіряє.

Уві сні поганим знаком вважається брати на руки свого хворобливого і б’ється в гарячці малюка. Цей сон-провісник душевних страждань і смутку. Якщо вам сниться, що ви перебуваєте біля ліжечка новонародженого, знак того, що в реальному житті, вам незабаром чекають клопоти, пов’язані зі значними змінами серед вашої родини.

Якщо уві сні малюк плаче, а ви ніяк не можете його заспокоїти — це символізує вашу боязнь перед виниклими проблемами. Якщо дитина приснився чоловікові у віці, це означає, що в найближчому часі його чекають безліч приємних турбот, які пов’язані безпосередньо з його роботою.

Сон, де ви тримаєте у своїх руках чужого немовляти — знак того, що близькі друзі прагнуть використовувати вашу доброту в своїх цілях. Докладайте всіх зусиль, щоб не піддатися на їх провокації. Якщо уві сні ви втратили власне чадо і ви не можете його знайти — будьте напоготові до того, що доля приготувала для вас складне завдання.

Сон про грудному дитині по Відичному соннику

Няньчити уві сні маленької дитини — до наближення смутку і відчаю. Сон, у якому ви бачите хворого малюка, наяву пророкує смерть вашого родича.

Жіночий сонник

Немовля уві сні символізує приємний сюрприз. Плачуть малюки обіцяють розчарування і ускладнення здоров’я. Сон, де немовлята усміхнені і задоволені — до великої кількості вірних та справжніх друзів.

До чого сниться немовля за Місячним соннику

Побачений у сні немовля символізує великий труд. Чути плач малюка — знак жалю в вчиненої дурниці.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться колишній чоловік? Колишній чоловік уві сні

Зміст: Колишній чоловік по соннику Міллера Сонник Ванги — колишній чоловік Сонник Фрейда Сон про колишнього — по соннику Нострадамуса Сонник Цвєткова — колишній чоловік До чого сниться колишній чоловік…

До чого сняться кошенята? Сонник — кошенята

Зміст: До чого сняться кошенята по соннику Міллера? До чого приснилися кошенята по соннику Езопа? Бачити кошенят у сні – трактування по соннику Лоффа До чого сняться кошенята по соннику…

До чого сняться кішки? Кішка або багато кішок у сні

Зміст: Кішки – сонник Міллера До чого знятися кішки по соннику Фрейда Кішки уві сні по соннику Ванги До чого знятися кішки по соннику Хассе До чого сниться чорна, біла,…