Тільки для справжніх пані!

До чого сниться муха? Сонник — муха. Що значить бачити муху уві сні

До чого сниться муха? Сонник - муха. Що значить бачити муху уві сні

Зміст:

Муха – це символ всіх поганих людських якостей (настирливість, лицемірство, брехливість тощо), нав’язливих думок і навіть людей. Щоб отримати повне тлумачення, сонники радить пригадати всі деталі сюжету.

Сонник Міллера – муха

По соннику Міллера, бачити уві сні муху – недобрий знак, особливо для жінок. Такий сон може стати передвісником інфекційного захворювання.

Якщо муха молодій жінці сниться, то це означає, що її може спіткати нещастя незабаром. Однак якщо жінка уві сні вбиває муху, то це хороший знак. Вважається, що таким чином можна вирішити виниклі проблеми і неприємності, поправити любовні справи.

До чого сниться муха — сонник Ванги

Ванга попереджає: муха уві сні – нагадування про померлих. Якщо сниться настирлива муха, то Вам належить втрата дорогого і близької людини, яка дуже багато значив для Вас. Втрата виявиться великим горем для Вас.

Якщо уві сні Ви побачили рій мух, то це означає, що пора згадати про рідних та близьких людей, яких вже немає в живих. Душі їх очікують поминання.

Убити уві сні муху – найчастіше такі сни сняться тим, хто пережив гіркоту втрати і втрати, кому довелося пережити втрату рідної людини, близького і дорогого друга. Не потрібно намагатися якомога швидше забути про минуле, викреслити зі своєї пам’яті ті події, які болісно нагадують про гірку втрату. Краще помолитися і змиритися з втратою, прийнявши її як те, що вже неможливо виправити.

Муха в сонник Фрейда

Сонник Фрейда стверджує, що бачити муху уві сні – означає, що слід чекати подій, пов’язаних з дітьми. За Фрейдом, мухи, як і будь-які інші дрібні живі істоти, є уособленням дітей уві сні. При цьому є багато різних нюансів.

Так, якщо Вам доводиться бити уві сні мух, які докучають вам і не дають спокою, то це означає, що на підсвідомому рівні Ви відчуваєте ворожість або ненависть до своїм власним дітям.

Якщо Ви відриваєте крила, лапки у мухи уві сні, то у Вас є приховане бажання зайнятися сексом з неповнолітніми. Ймовірно, Вам слід трохи зменшити опіку над своїми дітьми, якщо уві сні мухи не докучають і не заважають Вам.

Якщо сняться мухи, які дзижчать, літають навколо Вас, а Ви нічого не можете зробити з цим, то значить потрібно чекати неприємностей або невдач на любовному і сексуальному фронті. Злість від таких невдач Ви схильні зганяти на дітях.

Якщо Ви бачите уві сні, що мухи обліпили що-небудь, то потрібно бути обережними, так як у Вашому житті найімовірніше, скоро настануть зміни, які не завжди є добрими.

Сонник Езопа — муха уві сні

Може приснитися муха тому, що у Вашому житті міг з’явитися не дуже хороша людина. Якщо побачити муху, яка потрапила в мед або варення, то значить, Ви потрапили або потрапите в таку ситуацію, з якої дуже важко вибратися самостійно.

Або ж, якщо сняться мухи, які злітаються на щось солодке, то найімовірніше, у Вас є занадто надокучливі і безцеремонні друзі, які іноді зовсім не дають Вам спокою. Якщо уві сні чути дзижчання мух, то це означає, що Вас оточують люди, які говорять за Вашою спиною погано про Вас. Або ж вони щось замишляють проти Вас.

Якщо приснилася муха, що сидить на стелі, то значить, що важливий, близький і дорогий для Вас чоловік насправді – фальшивий і лицемірний. Вбити муху – обман близької людини. А труїти мух – хороший знак. Якщо присниться муха величезних розмірів, то значить, Ви беретеся за справу, яка навряд чи подужаєте.

До чого сниться муха — тлумачення в інших сонники

Велесов Сонник

Муха сниться до весілля. Якщо мух багато – до клопотів, приятелям. На печі муха – до пожежі.

Жіночий сонник

Муха у сні — до інтриг проти Вас і неприємностей. Якщо муху уві сні вбити – вдасться поправити положення.

Сонник Цвєткова

Муха сниться до смутку.

Сонник Мандрівника

Муха уві сні — нав’язливі бажання і думки. Гудуть – до небезпеки. На продуктах – погано для справ і бізнесу.

До чого сниться багато мух? Рій мух уві сні

Рій мух у сні означає, що Вас оточують плітки, пересуди і лихослів’я на Вашу адресу. Також це можуть бути занадто настирливі друзі і приятелі. Багато мух сняться до майбутніх неприємностей, хвороби.

До чого сниться вбивати, ловити мух?

Якщо уві сні муху вбити – то це хороший знак. Ви позбудетеся від надокучливого приятеля або ж змусите замовкнути пліткарів і Ваших недоброзичливців. Ловити мух означає, що Вас чекають клопоти, проблеми або справи, за які Вам не варто братися в даний момент.

До чого сняться великі, чорні мухи?

Великі, чорні мухи у сні передвіщають великі неприємності і проблеми зі здоров’ям. Гігантські мухи уві сні попереджають про те, що не слід братися за непосильні справи.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться дитина дівчинка? Що значить бачити уві сні

Зміст: До чого сниться дитина дівчинка по соннику Міллера Дівчинка дитина уві сні по соннику Ванги Дитина дівчинка уві сні по соннику Езопа Приснився дитина дівчинка — сонник Фрейда До…

До чого сниться павук? Павук уві сні

Зміст: До чого сниться павук — сонник Міллера Павук по соннику Ванги Що означають павуки по соннику Фрейда В сонник Хассе сни про павуків До чого сниться великий павук? До…

До чого сниться народження дитини? Сонник — народження дитини хлопчика або дівчинки

Зміст: До чого може снитися народження дитини по соннику Міллера? Народження дитини по соннику Ванги Народження дитини по соннику Фрейда Побачити уві сні народження дитини: що це означає для різних…