Тільки для справжніх пані!

До чого сниться морозиво? Сонник — морозиво уві сні

До чого сниться морозиво? Сонник - морозиво уві сні

Зміст:

Морозиво уві сні дуже цікавий символ. Найчастіше він обіцяє приємні події і зустрічі, але може натякати на несподіванка, яка засмутить в самий невідповідний момент. Сонники пропонують найточніші відповіді.

До чого сниться морозиво по соннику Міллера

Сон, де ви ласуєте морозивом – обіцяє вам успіх у всіх починаннях. Бачити уві сні малюків, які їдять цю солодкість, знак того, що удача буде супроводжувати вас довгий період.

Якщо дівчині приснилося, що вона впустила своє морозиво на підлогу, а це бачив її один або коханець – значить, в реальності вона дуже жорстока до своєї другої половинки з-за того, що сильно захоплена іншим чоловіком.

Бачити морозиво, яке розтануло і потекло – знак того, що незабаром ваша смуга удач зміниться на раптове прикрість.

Морозиво у сні — сонник Ванги

Сон, у якому ви доїли своє морозиво до кінця – означає, що все завчасно розпочаті вами справи, будуть завершені благополучно. Якщо ви бачите, як стороння людина ласує морозивом, а вас при цьому охоплює почуття заздрості – значить, в реальності ви прагнете кардинальних змін.

Вам хочеться внести в своє життя різноманітність і більше приємних моментів. Сновидіння, в якому ви ведете себе продавцем морозива, передвіщає вам великі і незаплановані витрати.

Бачити талое морозиво — до несподіваного жаль. Якщо ж ви їсте не смачне, згіркле морозиво — значить наяву вам варто бути гранично уважним, так як прикрі проблеми можуть неабияк зіпсувати вам життя. Сон, де ви випачкали свій одяг морозивом – знак того, що та зустріч, до якої ви так довго готувалися, не відбудеться.

До чого сниться морозиво по соннику Фрейда

Сон, у якому ви смакуєте морозиво — обіцяє вам довгоочікувану зустріч з дуже приємною людиною. Крім задоволення з цієї зустрічі ви можете отримати багато позитивних вражень та корисної інформації. Однак розраховувати на відродження минулих стосунків не варто, так як нічого путнього з цього не вийде.

Їсти досить тверду і мерзле морозиво – означає, що ви щаслива людина, яка любить своє життя і звик отримувати від неї, тільки все саме хороше, але в найближчому майбутньому все може змінитися в інший бік. Ви втратите свою успішність.

Побачити, як стороння людина їсть талое морозиво,- знак того, що ваші вчинки і дії спрямовані на відновлення свого минулого. Сновидіння, в якому ви смакуєте морозиво, сидячи в громадському місці, наприклад в кафе – означає, що незабаром вас чекає цікавий захід, на якому ви покажіть себе з не дуже гарною боку, вам буде соромно згадувати про свої витівки на цьому вечорі.

Жіночий сонник — морозиво

Їсти морозиво — до успіху у всіх своїх починаннях. Якщо вам приснилося, що ви, з якихось причин не змогли утримати в своїй руці морозиво, вона зісковзнула і впало біля вашого коханого, — значить, в реальному житті вам потрібно змінити свої ставлення до людей, які вас оточують.

Сучасний сонник що значить приснилося морозиво

Сон, у якому ви пригощали когось морозивом – обіцяє вам благополуччя. Самому їсти пломбір — провісник того, що почуття вашого партнера до вас охололи, є ескімо — в реалії ви можете пожертвувати своїм часом заради близьких.

Морозиво у вафельному стакані — обіцяє спящему процвітання. Морозиво в картонній упаковці — ви залишите минулу любов, віддавши перевагу нової.

Побачити, як у сновидінні хтось робить морозиво — значить на яву, ви отримаєте задоволення від своєї сумлінно виконаної роботи. Якщо вам сниться, що ви власноруч робите морозиво – знак невдачі, яка з’явиться з-за вашого егоїзму і розважливості.

До чого сниться морозиво по Езотеричного соннику

Їсти морозиво — до пристрасної любові і палким почуттям. Якщо вам у сні пропонують морозиво, такий сон обіцяє можливе зрада.

До чого ще може снитися морозивоДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться слон? Сонник — слон у сні

Зміст: До чого сниться слон по соннику Міллера Слон у сні — сонник Ванги Сонник Лонго — до чого сниться слон Сучасний сонник що значить приснився слон Трактування сну про…

До чого сниться панда? Сонник — панда уві сні

Зміст: Загальне тлумачення До чого сниться панда по соннику Нової Ери Деніза Лінн (індіанський сонник) — сон про панду До чого сниться панда по соннику збірників До чого ще може…

До чого сниться жираф? Сонник — жираф уві сні

Зміст: До чого сниться жираф по соннику Міллера Жираф уві сні — сонник Ванги До чого сниться жираф по Сучасному соннику Сонник Фрейда З. – що значить приснився жираф До…