Тільки для справжніх пані!

До чого сниться морква? Сонник — морква приснилася уві сні

До чого сниться морква? Сонник - морква приснилася уві сні

Зміст:

Прокинувшись і згадавши, що вночі у сні приснилася морква, багато задасться питанням, що ж це може означати. Є це певним знаком для спонукання до дії, або вказує на риси характеру сновидця. Кожен сонник дає свою розшифровку до чого сниться морква.

Морква — сонник Міллера

Побачити уві сні морква — бути здоровим і процвітаючим; для молодої дівчини або жінки, яка їсть моркву, сон вказує на успішне раннє заміжжя, в якому вона стане мамою декількох хороших дітей.

Езотеричний сонник що значить приснилася морква

Процес висмикування коренеплодів моркви з землі вказує на те, що прикладені зусилля скоро дадуть позитивні результати. Приготувати небудь з’їсти моркву обіцяє прибуток, премію, фінансові вигоди.

Сучасний сонник — зітхання у сні

Для жінки, якій приснилася морква, це знак життєвого успіху, міцного здоров’я та відсутності фінансових проблем. Для незаміжньої дівчини морква вказує на одруження незабаром. Її шлюб буде вдалим і довгим, а поповнення в сімействі буде не один раз.

Сонник Хассе — до чого сниться морква

Морква уві сні обіцяє, як чоловікові, так і жінці, успіх у всіх починаннях, щастя і великі прибутки.

Морква — сонник Фрейда

Коренеплід моркви є одним з тих овочів, які нерідко символізують чоловіче статеве гідність (але іноді буває виняток).

Наприклад, чоловік, ретельно вибирає собі яскраву і рівну морква: у даному випадку необхідно зробити акцент на надмірної прискіпливості людини, яка бачить цей сон, при виборі сексуальних партнерів.

Якщо сниться процес викопування моркви, то людина досить серйозно підходить до визначення сексуальних партнерів. Купівля моркви, означає заклопотаність сексуальними питаннями і проблемами. Жінка, що вибирає собі велику морквину, означає, що вона схиляється до сексуального самозадоволення.

Чоловік, що вибирає велику моркву, виявляє гордість своїм чоловічим якостям і статевого органу. Якщо уві сні чоловік займається натиранням моркви, це означає, що він для збереження позитивного клімату та благополуччя в родині, стримує свій темперамент і характер.

Якщо жінка натирає морква — це прояв свого негативного ставлення до чоловічої статі і сексуальних стосунків з ними.

Морква, як і будь-який інший овоч, бачити у снах не завжди є добрим знаком. Часто, таки сни вказують на низьку активність, безініціативність, повільність і лінь. Не дарма існують вирази «лежить, як огірок на грядці» або «веде рослинний життєвий образ».

Приймати моркву в їжу – засвоювати від землі духовні ресурси, отримувати нові знання. Приготована до вживання в їжу морква вказує на вже повністю дозрілу і готову до реалізації ідею.

А бачити переварену морква може означати, що в реальному житті сновидець занадто зациклений на чому-небудь. Іноді переварена морква вказує на стосунки, що вичерпали себе. Гнилий і зіпсований коренеплід – знак сімейних проблем, негараздів, закінчення якого-небудь процесу.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться цибуля? Сонник — цибуля уві сні

Зміст: Цибуля — сонник Міллера До чого сниться цибуля — тлумачення по Фрейду Цибуля уві сні по соннику цілительки Євдокії До чого сниться цибуля — сонник Ванги Що значить приснилася…

До чого сниться ріпчаста цибуля? Сонник — ріпчаста цибуля уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам Інші розшифровки У кожного сну є свій сенс. Наприклад, вам приснився ріпчасту цибулю. До чого б це? Традиційно вважається, що будь-цибуля зазвичай сниться до сліз. Практично…

До чого сниться злива? Сонник — слива приснилася уві сні

Зміст: До чого сниться злива — сімейний сонник Слива — сонник здоров’я Дворянський сонник Н. Гришина — приснилася зливу Зливу уві сні — сонник від А до Я До чого…