Тільки для справжніх пані!

До чого сниться митися? Сонник — митися у сні

До чого сниться митися? Сонник - митися у сні

Зміст:

Миття уві сні завжди виступає символом очищення або бажання очиститися. Повне тлумачення залежить від деталей сюжету і реальних обставин. Сонники допоможуть правильно інтерпретувати власні дії в ночі.

До чого сниться митися – значення по соннику Міллера

Якщо ви побачили сон, у якому ви миєтеся, значить, ви багато думаєте про своїх любовних зв’язках, пишаєтеся легкими, ні до чого не зобов’язуючими відносинами.

Значення сну митися в сонник Ванги

Мити уві сні тіло означає, що ви будете спокутувати свою провину за скоєні гріхи. Якщо вода холодна – вас мучить негарний вчинок, зроблені багато років тому; якщо гаряча – доведеться відповідати за шкоду, заподіяну комусь недавно.

Якщо бачити уві сні, як миється молода жінка – до швидкої і важко виліковної хвороби.

До чого сниться митися – сонник Цвєткова

Миття сниться до сімейних негараздів або до фінансових проблем. Якщо миєтеся в річці, то значить прийшла пора розплачуватися по боргах.

Митися уві сні – тлумачення по соннику О. Смурова

Сон, у якому людина миється не можна назвати хорошим. Це дуже часто віщує конфлікти в родині або на роботі, втрату, грошові клопоти або розплату за боргами.

Сновидіння, в якому миєтеся з задоволенням, тлумачиться як хороший знак. Миття тіла сниться до грошей та удачі, а також до того, що вся смуток буде змита, і на людину чекає оновлення.

Якщо ви миєтеся прилюдно – про вас несхвально відгукуються оточуючі.

Митися в теплій воді здоровій людині – до хвороби або проблем, а хворому – до одужання. Миття в одязі – до скандалів в сім’ї, хвороби або наклепів у вашу адресу.

Миття у сні – Розумний сонник

Митися голим у сні – до поліпшення здоров’я і матеріального благополуччя; митися в одязі – до неприємностей або хвороб.

Якщо сниться, що миєте тільки голову, значить, будете брати участь у якійсь справі, яке вигідно іншій людині. А якщо вам голову миє стороння людина – до захоплюючого подорожі.

До чого сниться митися – по соннику Хассе

Людина бачить уві сні, що він миється до швидкого придбання обновки; радощі; вирішення конфліктної ситуації.

Миття – у Місячному соннику

Митися під душем провіщає поліпшення здоров’я і збільшення багатства. Якщо митися в платті – до труднощів або незначним проблем зі здоров’ям.

Тлумачення митися в Езотеричному соннику

Миття тіла означає, що пора звернути увагу на здоров’я, і одужання буде швидким.

До чого сниться митися – сонник Медеи

Мити тіло уві сні – означає, змивати з себе образи, проблеми і почуття провини. Якщо миєте тільки окремі частини тіла – незначні питання швидко вирішаться.

Митися в теплій і чистій воді – до одужання, великих успіхів у справах. Митися в брудній або холодній воді – до нерозділеного кохання, хвороби чи неприємностей на роботі.

Митися в душі – Сонник жінок

Сон, у якому жінка бачить себе в душі, означає, що у неї багато залицяльників, з якими вона має інтимний зв’язок і не приховує цього.

Сонник Мандрівника – тлумачення миття уві сні

Якщо ви омиваете себе водою уві сні, означає хочете позбутися від почуття провини за заподіяну шкоду іншій людині; розв’язання конфліктів і проблем, оновлення на психологічному рівні.

До чого приснилося митися у сні – по соннику Азара

Мити тіло в теплій і чистій воді – до вдалої купівлі чи знайомству.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться лев? Сонник — лев уві сні

Зміст: До чого сниться лев по соннику Міллера Лев по соннику Нострадамуса До чого сниться: лев кусає, нападає? До чого сниться багато левів? До чого сниться лев чоловікові, хлопцю, дівчині…

До чого сниться мураха? Сонник мурахи уві сні

Зміст: Мурахи уві сні – сонник Хасе До чого сниться мураха по соннику Міллера? Англійський сонник — мурахи уві сні До чого сниться мураха по Сучасному соннику? До чого сняться…

До чого сниться купатися уві сні

Зміст: До чого сниться купатися сонник Міллера Купатися сонник Ванги До чого сниться купатися уві сні — Езотеричний сонник Купання уві сні – Місячний сонник До чого сниться купатися Сонник…