Тільки для справжніх пані!

До чого сниться міст? Сонник — міст у сні

До чого сниться міст? Сонник - міст у сні

Зміст:

Щоб пояснити, до чого сниться міст, необхідно враховувати всі деталі побаченого. Буває, що такого роду сновидіння сонник тлумачить, як передбачення величезного прибутку найближчим часом, а буває і навпаки.

До чого сниться міст по соннику Міллера

Якщо сниться довга, у напівзруйнованому стані — це пророкує меланхолійний настрій і зруйновані мрії. Якщо такий сон відвідає молодого, закоханої людини — в реальності будуть розчарування у своїй половині. Якщо людина його переходить, то в житті буде легко подолати будь-які труднощі. Якщо міст несподівано виникла на шляху, очікуйте зрада з боку близької людини.

Міст у сні – сонник Ванги

Такі сновидіння символізують надії, а також клятви і обіцянки. Йти по мосту і раптово провалитися або зірватися вниз — в повсякденному житті незабаром наздожене зрада. Цей факт буде болісним, але незабаром кривдник буде прощений. Бачити себе стоїть посеред мосту, обіцяє важкий життєвий період і безліч непереборних зобов’язань. Якщо в сновидінні людина дуже довго йде по ньому, то незабаром буде ситуація, за яку будуть випробувані докори сумління.

Трактування мосту по соннику Фрейда

У звичайних снах міст є символом чоловічого статевого органу, однак, у деяких випадках такий сон може пророкувати смерть або зміна внутрішнього стану людини. Іти уві сні по ньому в повній самоті — в реальному житті людина відчуває страх смерті. Якщо в баченні гуляти по ньому в компанії кількох осіб, очікуйте насичену і яскраву сексуальне життя.

Якщо чоловік дивиться з нього вниз у воду — в реальності він мріє завести дитину. Переїжджати на будь-якому транспорті через міст – у найближчому майбутньому слід чекати великих життєвих змін. Якщо людина бачить, як переїжджає хтось із знайомих, це пророкує хворобу або навіть смерть близьких. Якщо чоловік бачить сон, в якому споруда не дістає до протилежного берега — незабаром його чекатимуть серйозні проблеми з потенцією, а якщо жінка бачить подібне бачення, то в житті вона не задоволена власною долею.

Якщо в сновидінні міст руйнується, прям під ногами – це передбачення проблем в особистому житті. Якщо чоловік милується його красою, то в реальності він не задоволений своєю сексуального життя і заздрить успіхам інших знайомих йому чоловіків. Якщо жінка милується — їй потрібно змінити свого сексуального партнера, так як він її не задовольняє.

До чого сниться міст по соннику Хассе

Такого роду бачення пророкують щастя в справах. Переходити через нього – краще відмовитися від намічених справ і планів. Спіткнутися на ньому – хтось хоче перешкодити в справах.

Міст: Сонник Майа

Є два тлумачення такого сновидіння – хороше і погане. Якщо чоловікові сниться, що він йде по мосту, це обіцяє компроміси і теплі відносини з начальством. Займатися його будівництвом означає, що в реальності домовитися з оточуючими буде дуже важко. Але чорна смуга незабаром пройде.

Сонник Лоффа: до чого сниться міст

Бачити уві сні, як спалюєш міст або ж переходиш його, означає, що найближчим часом доля піднесе труднощі і перешкоди. Будувати його уві сні — людина чогось боїться, і всіляко намагається відгородитися.

До чого сниться міст через річку, над водою

Сни де ви бачите міст через річку, озеро, ставок, море мають доленосний характер. Якщо переходити річку по широкому мосту, незабаром людину чекає новий етап у відносинах, це може бути взаємна любов або стрімке кар’єрне зростання. Бачити маленький місток через річку – найближчим часом з’являться несерйозні любовні відносини.

До чого сниться переходити через міст, йти за ним чи під ним

Такий сон пророкує, що в реальному житті людині буде легко впоратися з життєвими труднощами. До чого сниться пройти під мостом? Це пророкує усунення всіх перешкод до досягнення поставлених цілей.

До чого сниться падати з мосту

Таке бачення має негативне тлумачення. Сновидець в реальності марно намагається подолати невдачі. Також можуть відбутися великі потрясіння в житті ситуації, які можуть спричинити серйозну депресію або душевний розлад.

Сонник – зруйнований міст

Зруйнований міст у сні є символом страху перед навколишнім світом. Людина, яка бачить такий сон, найчастіше відчужений і відчуває недовіру до людей. Якщо руйнування відбувається прямо на очах, у реальному житті чекає велика втрата грошових коштів.

До чого сниться міст — варіанти сновидінь

Для того щоб правильно трактувати сни, необхідно враховувати всі дрібниці і обставини, які траплялися під час сну:Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сміття? Сонник — сміття уві сні

Зміст: До чого сниться сміття по соннику Міллера Тлумачення сміття уві сні по Вангу Побачити уві сні сміття по соннику Азара Езотеричний сонник: сміття Побачити уві сні сміття по соннику…

До чого сниться аварія? Сонник — аварія уві сні

Зміст: До чого сниться аварія по соннику Міллера Аварія уві сні по Вангу Приснилася аварія — тлумачення по Жіночому соннику До чого сниться аварія за сонником 21 століття До чого…

До чого сниться потрапити в аварію? Сонник — аварія з моєю участю або без

Зміст: До чого сниться аварія з моєю участю — тлумачення сновидіння До чого сниться аварія без моєї участі До чого сниться потрапити в аварію — варіанти сновидінь: Сон з транспортною…