Тільки для справжніх пані!

До чого сниться мило? Що означає мило бачити уві сні

До чого сниться мило? Що означає мило бачити уві сні

Зміст:

Сьогодні ви прокинулися з питанням про те, до чого сниться мило? Але ви до цих пір не обзавелися тлумачем снів? Тоді просто читайте, порівнюйте сновиденние факти з реальним життям і робіть висновки.

Розшифровка з дня народження

Якщо сон про мило приснився тим, хто народився в січні, лютому, березні, квітні, то це може означати зникнення чогось, його пропажу.

Якщо сон приснився тим, хто народився у травні, червні, липні та серпні і ви у сні купували мило, значить, вас можна назвати чепуруном і дуже переживаєте за гігієну свого тіла.

Якщо сон приснився тим, хто народився у вересні, жовтні, листопаді і грудні, то будьте готові до зустрічі з набридливим людиною.

Якщо мило приснилося дитині… Це є знаком для батьків дитини. Незабаром з’являться звістки від ваших близьких друзів, які так давно не відвідували або давно не давали знати про своє існування.

До чого сниться мило по соннику ХХІ століття

Сучасний сонник ХХІ століття пропонує кілька пояснень: мило бачити уві сні — до несподіванки; прагнення до кращого, оновлення. Мильні бульбашки символізують оманливі ілюзії. Якщо сниться мильниця, то варто задуматися про близьких, оточити їх турботою і увагою.

Бачити красиве мило у великій кількості означає, що справи підуть на поправку (в тому числі і фінансові) завдяки допомозі друзів і багатих родичів. Вмиваєтеся з милом — передчасне старіння.

Приснилося мило — по Міллеру

«Тлумач Міллера» роз’яснює сон наступним чином: друзі запросять вас на вечірку, можливо цікаву. Фермерів або любителів домашнього господарства, чекають удачі в їх діяльності. Якщо ж дівчина уві сні користується (вмивається) милом, то вона ні в чому не потребуватимуть.

Тлумачення з різних сонникам

Мило у сні — ще кілька відповідей

Якщо б намилили шию або голову, то чекайте загрозу з боку найближчим часом. Митися милом уві сні — змивати старі гріхи (провину) – звільнитися від поганих думок.

Якщо уві сні привидівся мильний міхур, який лопався, то будьте готові, що скоро вас обдурять. Також можливе крах задуманих або вже розпочатих планів.

Прокидайтеся і засинайте завжди в гарному настрої! Нехай вам сняться тільки веселі та корисні сни!

Приємних всім снів!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться весілля? Сонник — весілля

Зміст: До чого сниться весілля? Загальна розшифровка Весілля у сні — Любовний сонник До чого сниться весілля — езотеричний сонник Український сонник — приснилася весілля До чого сниться весілля —…

До чого сниться букет нареченої? Сонник весільний букет

Зміст: До чого сниться букет нареченої в руках Уві сні дарують букет нареченої, дарувати букет Що значить робити букет нареченої, ловити Будь-якій дівчині, неважливо заміжня вона чи ні, іноді сняться….

До чого сниться золото? Сонник — золото уві сні

Зміст: До чого сниться знайти золото Що значить вкрасти золото уві сні Багато золота у сні Золоте кільце уві сні До чого сниться золотий ланцюжок Сонник — злитки золота Золото…