Тільки для справжніх пані!

До чого сниться мертва риба? Сонник — мертва, дохла риба у сні

До чого сниться мертва риба? Сонник - мертва, дохла риба у сні

Зміст:

Багатьом людям часто сняться дивні сни. Вразливі особистості намагаються розгадати свої сновидіння і звертаються за допомогою до різних сонникам. Наприклад, до чого сниться мертва риба, ну якщо ви рибак або працюєте на рибному заводі, то зрозуміло, що реальне життя перенеслася у ваш сон. Ну а якщо вам ні з того ні з сього приснилася мертва риба, то давайте спробуємо розтлумачити ваше сновидіння.

По соннику Міллера

Сонник Міллера — згідно з цим сонником, бачити уві сні мертву рибу значить, в реальному житті пережити якусь втрату або несподіване горе.

За сонником Нострадамуса

Сонник Нострадамуса – він вважав рибу символом мінливості і подвійності. Мертва риба по соннику Нострадамуса означає те, що якісь люди розпускають про вас різні плітки, які можуть не найкращим чином позначитися на ваших стосунках з якоїсь високопоставленої персоною.

За старослов’янським соннику

Старослов’янська сонник — якщо вам у сні приснилася мертва риба, яка валяється на березі, то це може означати якусь страшну катастрофу, а іноді такий сон може говорити про те, що для вас прийдешній день складеться не найкращим чином.

Але якщо уві сні ви їсте мертву і до того ж тухлу рибу, то це як не дивно дуже хороший сон, який принесе вам в найближчому майбутньому якусь удачу.

За сонником Цвєткова

Сонник Цвєткова – згідно з цим сонником побачити уві сні мертву рибу означає, що незабаром існує загроза серйозно захворіти, але якщо уві сні в мережі попалася тухла риба, то цей сон говорить радше про те, що ви розбагатієте або отримаєте яку-небудь несподіваний прибуток, наприклад, спадщину.

За сонником Менегетті

Сонник Менегетті – в цьому соннику приснився людині дохла риба означає занепад життєвих сил. Це говорить про те, що в реальному житті людина дуже втомився і розтратив свою життєву енергію і в результаті втратив віру в себе.

Цей сон як би наштовхує людину на думку, що варто запастися терпінням і гідно пережити всі труднощі, що випали на його частку.

По сімейному соннику

Сімейний сонник – побачити дохлу рибу у сні означає, що ви зіткнетеся з якимись проблемами особистого характеру. Якщо мертва риба сниться вагітної жінки або її чоловіка, то тут слід насторожитися, тому що віщує такий сон зазвичай викидень.

Після такого сну жінці слід уважно поставитися до свого здоров’я, тому що цей сон може бути попередженням, що у вас виникли якісь проблеми зі здоров’ям.

Тут представлені варіанти тлумачення сну до чого сниться мертва риба або дохла риба з найпопулярніших сонників. Прочитавши їх, можна зробити висновок про те, що мертва риба у сні дуже несприятливий знак, який може означати проблеми у всіх сферах життя.

Але не варто засмучуватися, якщо вам приснився поганий сон, намагайтеся поставитися до нього як до якогось попередження. Всім відомо, що хто попереджений, той і озброєний.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться біла кішка? Сонник біла кішка у сні

Зміст: Біла кішка уві сні по соннику Міллера Сонник Ванги: біла кішка До чого приснилася біла кішка по соннику Лоффа Сонник Хассе Езотеричний сонник: біла кішка — до чого вона…

До чого сниться чорний павук? Сонник — чорний павук уві сні

Зміст: Чорний павук уві сні по Вангу До чого сняться чорні павуки — сонник Езопа Що означає павук по соннику Міллера Павук в соннику Разгадамуса Як тлумачити приснившегося павука по…

До чого сниться білий гриб? Сонник — білі гриби уві сні

Зміст: Сонник Ванги — білий гриб уві сні До чого сниться білий гриб — сонник Міллера Сонник Нострадамуса Сонник Цвєткова — білі гриби уві сні Сонник Фрейда До чого сняться…