Тільки для справжніх пані!

До чого сниться медуза, сонник – медуза уві сні

До чого сниться медуза, сонник – медуза уві сні

Зміст:

Приснилася медуза? Уві сні вона попереджає: неприємності прийдуть з боку людини, який здається вам нешкідливим і слабким. До чого сниться цей морський мешканець? Популярні сонники пропонують кращі відповіді та приклади тлумачень.

Основна розшифровка від сонника Мандрівника

До чого сниться медуза? Цей образ може символізувати як приємний відпочинок, так і великі неприємності. Сонник також вважає медузу відображенням свідомості на його початковому етапі розвитку.

Приснилася медуза, викинута на берег? Чекайте незначних, але малоприємних сімейних розбіжностей. Крім того, настає складний період, який потребуватиме від вас терпіння і абсолютного спокою.

Думка сонника Білого мага

Довелося бачити, як красива медуза плаває у воді? Вас чекає випадкове знайомство, яке на перший погляд здається зовсім незначним. Але трохи пізніше ця людина відіграє значиму роль у вашій долі.

Приснилося, що вжалила медуза, і ви явно відчули уві сні біль? Готуйтеся почути про себе багато неприємного. Сонник радить: постарайтеся не дати заздрісників і недоброзичливців привід для розпускання пліток і чуток. Як мінімум, не діліться маячними ідеями з оточуючими.

Замітка сонника Деніз Лінн

До чого сниться медуза? Цей образ у сні може відображати поточне положення сновидця. Можливо, в реалі ви відчуваєте недолік рішучості і сили волі, а бути може ведете себе буквально, як безхребетна істота.

Що думає поєднаний сучасний сонник

Трапилося бачити величезну медузу? Ви явно помиляєтеся щодо мотивів поведінки якоїсь людини. Приснилося, що штормовими хвилями на берег винесло незліченна кількість медуз? Чоловікові сонник обіцяє закоханість у підступну особу, жінкам – перемогу в амурном суперництві.

До чого сниться, якщо довелося ловити медузу? У сні це означає, що ви даремно витрачаєте час і життєві ресурси, бо обрали хибну ціль. В ночі з’явилася красива медуза, рівномірно переміщається в товщі води? Ви захоплені людиною, яка свідомо не зробить вас щасливим.

До чого сниться медуза у воді, море, акваріумі, руках

Приснилося, що ви плавали в морі і буквально потрапили в оточення медуз? В реалі ризикуєте вляпатися у погану історію з неприємними наслідками. Бачити, як плаває медуза в акваріумі, означає: з якоїсь причини ви не в змозі адекватно оцінити ситуацію. Уві сні сталося тримати медузу в руках? Незначна подія обернеться великими проблемами і переживаннями.

До чого уві сні медуза жалить

Приснилося, що напала і вжалила величезна медуза? Наяву доведеться боротися з власною лінню і бездіяльністю. Крім того, є ймовірність, що людина, яку ви вважали нешкідливим, змінить тактику поведінки і надмірно вас здивує.

В ночі атакувала і вжалила медуза? Готуйтеся захищатися від нападок недоброзичливців. Довелося бачити, як вжалила медуза іншого персонажа? Наяву ризикуєте зробити вчинок, який образить близької людини.

Приснилася медуза Горгона

До чого сниться, що ви перетворилися на медузу Горгону? У сні це красномовний ознака поганих думок і недобрих намірів, що зріє в душі сновидця. Не пощастило бачити міфічну медузу Горгони? Незвичайне і малозначне подія принесе глибокі переживання і стане причиною несподіваних турбот.

Медуза у сні – трохи прикладів

Для точного тлумачення сну необхідно відзначити якомога більше деталей образу і сюжету в цілому.

Привиділася дуже дивна, не схожа на інших медуза? Якщо ви будете контролювати власні емоції і не станете надавати значення дрібних неприємностей, то вони закінчаться самі собою.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться багато тарганів, сонник – таргани у сні

Зміст: Розшифровка по соннику Езопа Відповідь сонника Білого мага Думка сонника для всієї родини До чого сниться багато тарганів у квартирі, будинку, на підлозі Що значить багато тарганів на тілі…

До чого сниться багато грошей, сонник – багато грошей у сні

Зміст: Трактування по соннику Міллера Розшифровка по соннику Езопа Думка сонника подружжя Зима Повне тлумачення по соннику Д. Лоффа До чого сниться багато грошей паперових, великі купюри, дрібниця До чого…

До чого сниться багато павуків, сонник – багато павуків у сні

Зміст: Трактування від сонника Міллера Що говорить сонник подружжя Зима Відповідь нового сімейного сонника До чого сниться багато павуків на тобі, на тілі Приснилося багато павуків в будинку Що значить…